Stilingas švediškas butas grakštuose pilkos spalvos atspalviuose

Anonim

Kitą dieną, dar vienas šlovingas Švedijos butas, kurį laimingai paversime. Šįkart mums pasirodys Stokholmas, mandagiai dizainerio Aleksandro Balto.

Skandinaviškas dizainas ateina su stipriu, nuosekliu, akimirksniu atpažįstamu stiliumi. Šiaurės šalių išvaizda skatina paprastą juodos, baltos ir pilkos spalvų paletę. Šviesiosios medienos grindys ir baldai laikosi erdvios estetinės, o metalo ar grafikos menas suteikia modernios dozės. Padauginti augalai prideda linksmas spalvos sprogo, kitaip nespalvotame pasaulyje.

Aleksandro Balto dizaine yra skandinaviško stiliaus bruožai, tačiau jie buvo išpūstas ir išlyginti. Ši Stokholmo erdvė yra pilka, nuo grindų ir baldų iki sienų ir kilimėlių. Yra žaluma, kartais tokia didelė, kad ji yra pusė aukščio nei siena. Mediena yra labiausiai intriguojanti, kaip jausmingai išlenktas kėdė ir papildomas šoninis stalas. Čia taip pat yra grafikos ir metalo detalių, ypatingą dėmesį skiriant šiuolaikiškam plaukiojančiam židiniui gyvenamajame kambaryje.

Balta taip pat naudoja spalvingą spalvų populiarumą, kad būtų galima dar labiau pasukti klasikinį "Scandi" išvaizdą. Pasirūpinkite violetiniu spinteliu už priekinių durų, raudoną lempą ant sofos ir pliušinį smaragdinę antklodę ant lovos. Apskritai, tai yra sudėtingas, atnaujintas, susipažinęs su žinomu požiūriu, kuris iš mūsų gauna nykščius. Mes netgi paimkime vaiko kambarį.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens