Florencijos gatvės: Pitti Uomo 90 - gatvės stilius - 2 diena

Anonim

Lietus nepavyko išlaikyti Pitčio vyrų Florencijos parodos 2-os dienos. Kodėl geriau atsiprašau, kad pasirodytų grazus brazilas nei grizzly pilkasis dangus: grūdėtas kaklas, vario gaubtas ir juodas baldakimas, kuris puikiai padvigubėja kaip vaikščiojamasis cukranas, neveiksmingas.

Į neįtikėtinius kostiumus ir siuvimo tendencija pradeda atsirasti po Pitti Day 1: rubinas, vermillion ir karališkųjų raudonųjų. Ir vis dar monarchijos, mėlynos - tamsios spalvos, kobalto ir elektrinės atspalviai - taip pat išsiskiria atspalviais, dėvimi kiautingai baltais žirneliais arba smėlio spalvos kelnais; šiek tiek skiriasi jūrinis niuansas.

Galiausiai sidabras. Ne būgno striukė-Bowie-švarkas, bet žiedai. Nuo pūliuoti, iki oksiduoti iki tvarkingos ir ryškios, žmonės investuoja į simbolinį ženklą su brangakmeniu ir paprasto juostos pločio ir plokščia pirštu. Tai išsamios ir tekstūros, o taip pat "blink-and-you'll-miss-it" priedų ekranas. Be abejo, labiausiai subtilios proginės partijos "Fortezza Da Basso" paradai tai Pitti Uomo 90.

Paspauskite skaidrių peržiūrą geriausiems Pitti Uomo, ieškodamas antrosios dienos.

1/14

2/14

3/14

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės