Steve Aoki tiesiog sugriovė didžiąją "Activewear Rule"

Anonim

Atrodo, kad to nėra. Vyrai, jei ketinate aplankyti treniruoklių salę už rimtą prakaito sesiją, nesiimkite nusikaltimo, kurį turi Steve Aoki.

Mes kalbame apie aktyvias aprangas, o konkrečiau - apie vyrus, kuriuos pagimdė pėdkelnės. Kažkaip buvo juokinga, kaip Robino Hudo piktnaudžiavimas, o gal net ir per savo pirmagimio emo metus, tačiau 2017 m. Niekas niekada neturėtų dėvėti odos, pėdkelnės, jeggings ar bet kokio tipo drabužio, kuris akcentuoja "mussy" (vyriškas pūlingas visiems tau žaisti namuose) visais klaidingais būdais.

Neseniai "Asics" boot stovyklos atveju "Aoki" sumokėjo rinkliavas, sukiodamas prekės ženklo naujausią "activewear", bandydamas atrodyti, gerai, aktyviai dalyvaujant savo DJ / Jėzaus simbolyje. Bet kokio nors torto mesti nebuvo. Aoki nusprendė be treniruoklių treniruokles per savo pėdkelnes, taigi jis atrodė kaip vyriška, kaip 12 metų senumo balerina, kurios veidas prieš jo pradžią buvo brendimas. jūs gaunate idėją.

Tik vienintelė taupymo malonė galbūt buvo ta, kad jis dėvėjo juodas pėdkelnes, o ne bet kokią kitą ryškesnę spalvą, kuri iš tikrųjų išaugintų pupeles.

Taigi, vyrai, čia yra jūsų fotografijos įrodymai - jei jūs ketinate dėvėti odą ar trikotažą į sporto salę, viską išvysiančią visuomenei palieskite ir užsiimkite lengvais šortais.

Reikia daugiau pagalbos.

Atvėsti besivystančių sportinių prekių ženklai, skirti tau be minios

1/5

2/5

3/5

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje