Žingsnis į vidų Paryžiaus namų APC įkūrėjas Jean Touitou

Anonim

Kada nors susimąstėte, kokia yra mados sėkmė? Mes įsivaizduojame, kad tai gali atrodyti šiek tiek panašus į tai. Tuniso ir prancūzų kūrybinis direktorius ir APC įkūrėjas Jean Touitou neseniai leido "New York Journal" savo Paryžiaus namuose, ir dabar mes visi susiduriame su dideliu vidinio pavydo.

Vaikai, praleisti tarp saulės spinduliuojančių stogų, palmių tamsių gatvių ir aromatingų rinkų Tunise, Tunise, Touitou namuose, atspindi šį šiltą 60-ą vibą su medienos grūdų baldais, alyvuogių spalvomis ir sepija žibintais.

Ši erdvė yra grąžinta, bet pilna gyvenimo ir kultūros. Retro prietaisai atitinka šiuolaikinius, blondinės gelmės medis padengia vieno kambario sienas ir grindis, o kita - baltos ir pilkosios marmurinės šventyklos, o šilta nėrimo, kailio ir vilnos tekstūros skiriasi nuo modernių, geometrinių ir autentiškų meno kūrinių .

Jis taip pat yra netoli 6-ojo miesto rajono, kuris yra žinomas kaip pavyzdys Paryžiaus bohemijai, kuris taip pat yra "APC" prekės ženklo pagrindas, kuriame siūlomi klasikiniai "must-have".

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės