Apsistokite aukščiausios rūšies apdailos parduotuvėje "The Coolest", esančiame Melburnas

Anonim

Kirpyklos parduotuvės šiuo metu treniruojasi sunkiau negu skustuvai ir aktyvūs drabužiai, todėl nusprendėme surinkti savo Melburno mėgstamiausius. Jei esate puristas, kuris mėgsta aplankyti Cousin Gino Moorabbin; tu nekenčia šio sąrašo; bet jei gyvensite netoli civilizacijos, būsite iškraipytas. Be jokios konkrečios tvarkos, čia yra 8 gražiausių kirpyklų parduotuvių Australijoje labiausiai neįmanoma - suknelė valstybės.


Pramonės kapitonai

2 Somerset Pl, Melburnas VIC 3000

Viena iš seniausių Melburno įmonių yra pramonės kapitonai. "Resident Cutter" Sam Fordyce jau daugiau nei šešerius metus sulaukė "Captains of Industry" plaukų. Čia galite nusiprausti, nusiprausti, nusimesti ar lengvai tvarkyti. Remiantis devizu "Klasikinis vyrų kirpimas niekada neišnyksta", niekada nepraleiskite galimybės aplankyti kapitoną.

Kirpimo tipai: plovimas ir pjovimas - 65 Lt, "Buzz" - 45 USD, skutimosi - 45 LTL, "Tidy Up" - 15 USD.

Pickings & Parry

3/166 Gertrude St, Fitzroy VIC 3065

Jei atsidursite į Gertrude St Kolingvudą, tada nuleiskite vieną iš kietiausių kirpyklų parduotuvių Melburne, kad pamatytumėte "Pickings & Parry" berniukus. Be saldaus paveldo darbo drabužių, berniukai gali pasiūlyti visą kirpyklos paslaugą. Parduotuvė supakuota su motociklais, senoviniais laikrodžiais ir vaivorykštės ūsais, todėl tai tikrai įdomus apsilankymas. O, ir jūs galite pasiimti (papildyti) viskį, alų ar kavą savo skutimu. Pasakykite jiems, kad D'Marge išsiuntė jus už nemokamą plyšį per kumpius.

Šukuosenos tipai: Standartinis šukuosenos - $ 50, Razor / Skin Fade - $ 55, "Buzz Cut / Clipper Only Cut" - $ 25, "Straight Razor Face / Head Shave" - ​​$ 50, "Ustasche Trim" $ 10, "Beard Trim" $ 25.


Bardas vyras

203 koplyčia St. Prahran 3181, Melburnas

Ši vieta yra daugiau nei kirpyklos parduotuvė: tai tikroji, į vyrus orientuota gyvenimo būdo auka. Ištikimas ir draugiškas, "Bearded Man" yra atsipalaiduojantis gyvenamasis kambarys su nuostabiomis melodijomis ir didesnio kavos pasirinkimu, nei jūs galite išmesti latte. Ir barberingas aiškiai yra verslo pagrindas. Remiantis 14 metų patirtimi visoje Europoje ir Pietų Amerikoje, bearduoti vyrai sutelkė savo mėgstamas technologijas, gaminius ir apdailos medžiagas, kad galėtų pasiūlyti klientams aukščiausios klasės juostas, barzdas ir šlapias randus.

Kirpimo būdai: kirpimas - 60, 00 $, šlapi rudas - 60, 00 Lt, bordos "Lady Cut" (ilgi ir trumpi plaukai) - 60, 00 $, "Bardo apdaila" - 25, 00 Lt, "Beard Trim w / Razor" - 40, 00 Lt, "Galvos skutimosi" - 35, 00 Lt.

Kings Domain

1/12 Collins St., Melbourne VIC 3000

"Kings Domain" yra pietryje esanti "Yarra" parduotuvė. Ši vieta nuo 2013 m. Savo prekės ženklą "pranašesnius gabalus" siūlo, ir ji dažnai būna kieta, nes vaikinai patraukia mažesnes neišmatuotas kirpimo vietas, klipus ar iškirptus skutimus. "Kings Domain" taip pat tiekia daugybę šukių, plaukų produktų ir kitų metroseksualių aksesuarų. Tik keli žingsniai pėsčiomis nuo Pietų Jarros stoties ir Koplyčios šv., "Kings Domain" yra privaloma.

Kirpimo būdai: karališkasis gydymas (vintage skutimosi ir aukščiausios pjovimo) - 90 $, "Kings Cut" (pritaikytas pjovimas su pagrindiniu kirpėju) - 70 USD, standartinis kirpimas - 50 USD, skutimosi - 50 LTL, spaustukas - 50 LTL.

Dėdė Roko

1 Fennell St, Port Melbourne VIC 3207

Jei dirbate "Port Melbourne" naudojamoms "whipfs" arba "slinging" prekėms, tuomet "Uncle Rocco's" verta pažvelgti. "Fab Sfameni" važiavimas - tai maža, bet puikiai atrodanti erdvė. "Uncle Rocco" yra tik dėl paskyrimo, todėl ne tik sumažėja. Taip pat uždaryta savaitgaliais, todėl patikrinkite jų tinklalapį.

Šukuosenos tipai: Standartinis šukuosenos - $ 40, barzdas ir Mo Trim $ 35, veido skutimosi $ 45, šukuosenos ir barzdos apdaila $ 65, plaukai ir veido skutimosi $ 85.

Kodas Juodoji kirpykla

157 Victoria Avenue, Alberto parkas Melbourne 3206

"Code Black" didžiuojasi savo klientų aptarnavimu - ir tai rodo. Iš savo asmeninio požiūrio, jūsų specialus kirpėjas priima jus per visą jūsų paslaugą; į jų integruotą vakuuminę sistemą, užtikrinančią, kad plaukai nekristų ant kaklo; į jų viskį ir kavos barą, siūlančius sezono tipų kalendorių - čia sunku sugalvoti. Su Škotijos ąžuolų pjovimo stalais, suteikiančiais bendruomeninę atmosferą ir atstatydami pirmojo fermą, kaip bendruomenės socialinį centru, siūlome patikrinti šią vietą.

Šukuosenos tipai: šukuosenos - 60 LTL, "Cut-Throat Razor Shaves" - 55 $, "Mustache Trims / Beard Trims" - priklauso.

Šventyklos miestas

285 Johnston St, Abbotsford VIC 3067

Kitas mūsų barberistų parduotuvėje (Hot?) Sąrašas yra Tom Farmer iš Temple Town. Mes žinome, kad vieta yra konkurentė, kai jie parduoda Uppercut pomade, bet ne tik tai, kad ši vieta yra gražiai kaimiškas (senosios mokyklos kėdės ir visi) su daugybe naujojo pasaulinio baro parduotuvių įrangos (ir meilės) ore. Šventąjį miestą rasite Abbotsforde.

Kirpimo būdai: "Beard Trim" / "Clipper Cut" (25 min.) - 25 LTL, "Fade" (35 min.) - 35 Lt, "Men's Short" (50 min.) - 60 USD, "Vyrai ilgi" (60 min.) - 70 USD.

Girtas kirpėjas

119 Smith St, Fitzroy VIC 3065

Vėlyvasis mūsų geriausių "Melbourne" kirpėjų, "Drunken Barber", dėmesys skiriamas džentelmeniui. Nebereikia susitikimų "Drunken Barber", tu tiesiog nusileisk, sėdėdiesi ir lauki savo dievo prakeikto posūkio. Jei trokštate, turite Boneyard Brew. Pjovimas prasideda maždaug 30 USD. Rasite DB Smith St Collingwood.

Kirpimo tipai: paklauskite per.

Vyrai + ko

1/377 Little Bourke St, Melbourne VIC 3000

"Men + Co" laukia entuziastingos "Master Barbers" komandos, tiek namų kilmės, tiek tarptautinės.
Nesvarbu, ar jums reikia "tendencijos" stiliaus, ar klasikinis džentelmeno pjūvis ar prabangus tiesioginis skustuvas skustuvas "Men + Co" yra pasirengęs įdėti gėrimą į savo rankas ir transportuoti jus į amžiną, madingą epochą.

Šukuosenos stilius: vyrų užpildytas kirpimas - 55 $, "Straight Razor" skutimosi - 45 Lt, prabangus gydymas - 95 USD.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD