"Specialiųjų pajėgų" Komanda traukia taip, kad gautų beprotišką jėgą ir ištvermę

Anonim

Specialiųjų pajėgų atranka yra sudėtingiausia bandymų platforma kariuomenėje - dvylikos mėnesių procesas, kurio 85 proc. Kandidatų nesugeba. Jis sukurtas tam, kad pertrauktų jus.

Galite pasirinkti tik tris parinktis: paliksite, gausite sužeistas ar pasidarysite. Žmogaus kūnas yra pastatytas išlikimui ir prisitaikys prie geresnio šalčio, karščio, streso, skausmo ir beveik visko, ką galite į jį mesti.

Specialiųjų pajėgų mokymas skirtas fiziškai, protiškai ir emociškai išbandyti jūsų psichinę jėgą. Asmeniškai, kai kalbama apie psichinę jėgą, manau, kad reikia padidinti savo kūno gebėjimą atremti skausmą ir patogiai būti nepatogu.

Teisingas mintis

Paskelbta "ѕ ¢ σтт єνєηηєтт" (@ scottevennett) pranešimas, pateiktas 2018 m. Kovo 29 d. 21:23 PDT.


Žmonės dažnai klausia manęs: "Kaip aš galiu psichiškai griežčiau, Scotty?", O atsakymas yra gana paprastas. Slapta yra ne kūne, bet protu. Norint, kad gyvenimas būtų sėkmingas, jums reikia sugebėti tvirtai laikytis dalykų, kai vyksta sunku - kažkas šiandieninėje visuomenėje rimtai trūksta.

Man patraukliai yra tai, kad visame pasaulyje, kuriame gyvena softai, besivystanti psichinė kietumas suteikia jums stulbinančią pranašumą. Pastatydami gebėjimus tai pritvirtinti, o visi aplink mus patenka, mes siekiame sėkmės.

Daugelis žmonių jums pateiks pasiteisinimą, norėdami nutraukti jūsų kančias, bet jums reikia rasti žmonių, kurie jums siūlo iššūkį. Čia yra mano patarimai, kaip pagerinti jūsų psichinę neliečiamybę.

Nustatyti aiškius tikslus

Paskelbta ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett), kurią paskelbė 2018 m. Kovo 8 d. 15:26 PST

Būtinai pasakykite, kur einate. Vietoj to, kad susimąstytumėte apie tai, kiek treniruočių yra, ir kiek skausmingai tai bus, tiesiog atkreipkite dėmesį į vieną nedidelę pergalę vienu metu. Pasukite savo smegenų dalį, kad pasakytų, kad mesti ir karius.

Vizualizuokite savo sėkmę

Paskelbta "ѕ ¢ σтт єνєηηєтт" (@ scottevennett) sausio 31 d., 2018 m., 2:26 PST

Specialiųjų pajėgų atrankos metu asmenims, kurie naudoja psichinę vizualizaciją, yra didesnė tikimybė, kad jie praeis, o ne tie, kurie to nedaro. Kai pakartotinai naudojate psichinę vizualizaciją, jis moko jus ir persivalo savo smegenis pradiniu lygmeniu.

Kitą kartą žengdami į treniruoklį naudodamiesi šia technika per treniruotę, įsivaizduokite savo sėkmę treniruotės pabaigoje. Man patinka naudoti teiginį "suklastotas, kol tai padarysi". Jei matysi ir tiki, kad tai pakankamai, tai pasieksite.

Kontroliuoti savo emocinę būseną

Paskelbta "ѕ ¢ σтт єνєηѕєтт" (@ scottevennett) paskelbta nuotrauka, 2017 m. Spalio 5 d., 13:37 PDT.

Ar dažnai turite reaguoja į kelius? Taip yra dėl didžiulių galingų kortizolio ir adrenalino išminčių, kurie, sumaišydami stresą ar baimę, sukelia neracionalių sprendimų.

Vienas iš būdų išspręsti šiuos emocinius gedimus yra naudoti kvėpavimo metodus ir teigiamą kūno kalbą. Specialiųjų pajėgų atrankos metu mes išmokome valdyti savo emocijas itin stresinėje aplinkoje, naudodami šiuos metodus.

Kartą, kai manote, kad prarandate kontrolę, imk keturis ilgus gilius įkvėpimus ir atkreipkite dėmesį į tai, kad jūsų kūno kalba pakeista į teigiamą požiūrį.

Jei norėtumėte atlikti savo aukščiausią tašką aukšto streso metu, tuomet turite turėti būdą kontroliuoti savo emocinius atsakymus.

Kai jaučiate savo mintis, atėjo laikas susitvarkyti su kūno rengimu. Tai taip pat reikalauja iš naujo sujungti savo smegenis; mes turime tiek daug idėjų apie mokymą ir mitybą, kad viskas susitapatinama ir mes stengiamės sujungti visas žinias, kurias kada nors išmokome vienoje.

Ką reikia suprasti, kad ne kiekvienas kūnas yra tas pats, kas kitas, taigi ne kiekvienas planas taps tas pats, kaip kažkas kitas.

Norėdami įsitvirtinti sėkmei ir motyvuoti, jums reikia pritaikyto plano, kuris būdingas jūsų treniruočių ir mitybos tikslams.

Kontroliuojama mityba

Paskelbta "ѕ ¢ σтт єνєηѕєтт" (@ scottevennett) pranešimas, 29.09.2017, 21.43 PDT.

Jūsų mityba ir tai, ką jūs įdedate į savo kūną, gali tiesiog pažeisti fitneso programą ir mąstyseną. Kuo sunkiau mokytis ar mityba? Mityba visada laimi daugeliui žmonių.

Mityba yra susijusi tik su rezultatais grindžiamais rezultatais, o estetika - puikus bi-produktas. Kai perjungiate savo smegenis į mitybą, jūs būsite maloniai nustebinti tuo, kaip jis formuoja jūsų kūno sudėjimą. Turite maitinti savo kūno kokybišką kurą optimaliam energijos ir eksploatacinių savybių lygiui - tinkamam degalui tinkamam varikliui.

Didelio kiekio apdorotų, nežudytų maisto produktų įvedimas į jūsų sistemą paliks jus vangus, mieguistas ir lėtas. Tai savo ruožtu lėtai sulaužys jūsų fitneso ir kūno tikslus.

Teisingas papildymas taip pat daro didelį poveikį jūsų rezultatams; tai suteiks jums greitesnius rezultatus ir labai pagerins našumą. Jei ketinate įdėti pinigus, laiką ir pastangas į savo mokymą, bet jūsų mityba yra prasta, jūs praleidžiate savo laiką.

Kūno kultūra

Paskelbta "ѕ ¢ σтт єνєηηєтт" (@ scottevennett) paskelbta 2018 birželio 13 d., 17.22 val. PDT

Sėkmingai ugdant specialiųjų pajėgų kūną ir protą reikia tam tikro lygio įsipareigojimų ir drausmės. Mokymo principai dažnai apima pasipriešinimo mokymą, darbo našumą (HIIT), gimnastiką / lavinimą ir ištvermę.

Nenuostabu, kad SF kareiviai yra labai gerai suapvalinti sportininkai, nes tikslas yra sukurti kūną, kuris veikia bet kurioje aplinkoje. Bet mes visi norime estetiškai patrauklios pusės taip pat gerai?

Svarbiausia tai - išlaikyti mokymą funkcionaliai ir ugdyti jėgą ne tik masinei ir raumeningumui, bet ir kilnoti, laikyti, stumti, traukti, mesti ir klostytis. Tai užtikrins, kad jūsų kūnas tikrai atitiktų estetiką.

Kai visas kūnas yra stiprus ir veikia sinergiškai, jūs sukuriate srautą ir jėgą, kuri nėra lengvai pasiekiama tradicinių kūno dalių suskaidyti vienos raumenų grupės per dieną tipo mokymo.

Atėjo laikas pasitraukti iš lauko su savo treniruočių ir pradėti rimtai funkcionuoti.

Specialiųjų pajėgų bandymas

Paskelbta "ѕ ¢ σтт єνєηηєтт" (@ scottevennett) pranešimas, rugpjūčio 12, 2017 m., 21.22 val. PDT

Čia yra mano specialiųjų jėgų WOD, kad galėtumėte pabandyti:

Apšilimas

3 x raundai - 30 sekundžių kiekvienam pratimui

 • Aukšti keliai
 • Inch Worms
 • Lunges
 • Burpės

Pasipriešinimo sesija

 • 3 komplektai - 5 x tvirtos užpakalinės sėdynės - superset 25m Sled Drag
 • 3 komplektai - 5 x sunkiosios treniruoklių aikštelės iki pridėtinių išlaidų - superset Tire Flips

Gimnastika / gudrybės

 • 3 laiko rinkiniai;
 • 5 "Wide Grip" valdomi "Pull Ups"
 • 5 griežti pirštai į barą
 • 5 Odos katės
 • 5 "Handstand Push Ups"

Darbo našumas (HIIT)

 • 9 minučių EMOM (kiekvieną minutę minutę)
 • 6 Deadball Slams
 • 6 Burpee Box Perdangos

Ištvermė / ištvermė

 • 2km pakuotė (svertinė liemenė) kovo mėnesį; 10-20 kg

Scott Evennett yra sveikatos, fitneso ir mąstymo ekspertas, kuris tarnavo Australijos specialiųjų operacijų vadavietėje (SOCOMD) kaip Australijos kariuomenė

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai