Protingi ir paprasti būdai, kaip išvengti netyčinių savo keturiasdešimt metų

Anonim

Mes parodėme, kaip jūs turėtumėte daugybę savo dvidešimties ir trisdešimties metų, o dabar, kai šie dešimtmečiai iš tiesų yra už tavęs, laikas išvalyti savo mokestinį aktą.

Be to, kad profesionalus vairuotojas iki juodgrindžių (vaikai) ar gyvenimas yra didelis ir atsakingas už aukštos kvalifikacijos specialistą, vis dar yra patikimų finansinių priemonių, kurių gali imtis žmogus, kad per šį dešimtmetį jis pasirodytų virš pinigų.

"Tu gali atsidurti tokioje situacijoje, kai bankui reikia daugiau pinigų, negu tas, kas verta jūsų namuose".

Jei esate išsišakojusios augančios šeimos spaudimu arba turite sunkumų, nustatančių pagrindus patogiai ateičiai, tada klausykitės.

Tai penki patarimai, kurių reikia ekspertui, kad galėtumėte atsipalaiduoti nestabiliam ekonominiam laikui. Ir galbūt gausite purvinas turtingas procese.

Būti išgyvena naujų ir didėjančių išlaidų

Nesvarbu, kaip keturiasdešimtmečiai kiekvienam žmogui, pasakoja apie finansines konsultacijas, tačiau darant prielaidą, kad yra vis daugiau šeimos ir daugėja išeinančių išlaidų, yra įrodymų, kad tai įveikti.

Šį dešimtmetį vyrai gali būti ištraukiami keliomis skirtingomis kryptimis. Didžiausios, žinoma, yra mokyklos mokesčiai, hipotekos grąžinimas ir investavimas į pensiją.

Lukas Laretijus, kuris yra "Shaw & Partners" vyresniojo privataus turto strategijos patarėjas, paaiškina, kad vyrams reikia parengti planą, kaip subalansuoti šiuos prieštaringus prioritetus, kitaip jie parduoda patys, nes jie geriausiai tikisi gauti finansinę sėkmę.

"Jei savo keturiasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt metų patiria sunkesnius finansinius rezultatus, profesionalai gali pažvelgti į jūsų asmeninę padėtį ir padėti įgyvendinti planą".

"Svarbūs šios amžiaus grupės pinigų valdymo patarimai - išlaikyti savo avarinį fondą, toliau persvarstyti savo draudimo poreikius, stebėti išlaidas (jas sumažinti, jei įmanoma) ir refinansuoti jūsų hipoteką į geresnę palūkanų normą."

Pensija neturėtų būti jūsų planas

Daugelis vyrų per keturiasdešimt metų kalbasi ir tikisi išeiti į pensiją tiek, kad pamiršta, kad pensija yra tik pagalbos modelis. Amžiaus pensija Australijoje yra skirta dirbti kartu su senatvės pensija ir suteiks finansinę paramą, jei neturite išteklių, kad padėtumėte save.

Konkrečiau tai turėtų būti laikoma saugos tinklu, o ne jūsų planu A.

"Pensija yra pajamų ir turto patikrinimas, tačiau dabartinė maksimali bazinė norma porai yra 1 198, 20 JAV dolerių už dvi savaites", sako Laretive.

"Jei nemanote, kad to pakanka, kad galėtumėte gyventi gyvenimo kokybėje, kurią norėtumėte išeikvoti, tuomet turėtum užtikrinti, kad tu stengiasi kurti savo turtus".

Mažink savo rizikos lygį per šį dešimtmetį

Taigi per pastaruosius keletą dešimtmečių jūs padirbote šiek tiek monetų, kad galėtumėtis tranšėjomis. Malonus darbas, kareivis. Dabar atėjo laikas investuoti. bet kaip, kiek ir kaip rizikinga?

Paprasta nykščio taisyklė yra tokia: kadangi jūsų laikas pasitraukti į pensiją mažėja, jūsų rizikos lygis taip pat turėtų būti sumažintas.

"Tai apriboja tikimybę, kad toks įvykis, kaip GFC, panaikins jūsų pensijų santaupas per metus prieš išeinant į pensiją", aiškina Laretive.

"Jei šiuo metu esate 40 metų, jūs vis dar turėsite bent 27 metų iki pensinio amžiaus, todėl vis tiek turėtumėte imtis vidutinio sunkumo rizikos".

Asmenims, turintiems nuolatinę hipoteką, gali būti sunku sužinoti, ar įnešti pinigus į savo super arba mokėti žemę savo būsto paskolą.

Vienas iš būdų, kaip padėti jums tai padaryti, yra šokinėti ASIC "Money Intelligent" tinklalapyje, kuris yra patogus įrankis, kuris gali padėti parodyti, kur labiausiai įtaką turės jūsų pinigai.

Naudokite nuosavybę savo namuose

Ši įprasta praktika gali atrodyti patraukli daugeliui žmonių, tačiau reikia imtis atsargumo priemonių. Nuosavybės naudojimas jūsų namuose yra finansinė strategija, kuri gali būti puiku, jei ji bus padaryta tinkamai arba baisi, jei ne.

"Jei mokate kreditine kortele ar asmenine paskola su labai dideliais interesais, gali būti gera idėja perkelti skolą į jūsų hipoteką ir sumokėti ją su daug mažesne palūkanų norma, " aiškina Laretive.

Nuosavas kapitalas taip pat gali būti naudojamas mokant svarbias vienkartines išlaidas, tokias kaip jūsų vaikų mokestį už mokslą ar investicijas, pavyzdžiui, investicinio turto pirkimą.

"Tačiau kai kurie žmonės gali pasiimti pinigus ir pirkti daugybę daiktų, tokių kaip didelio ekrano televizoriai, kad jie jaustųsi gerai artimoje ateityje, tačiau jų gyvenimui neprilygsčiau", - sako Laretive.

Jei žmogus nuspręstų imtis šio rizikingo būdų išleisti nuosavo kapitalo savo namuose, jie taip pat rizikuoja susidurti su nenuspėjamu nekilnojamojo turto kainų krizės scenarijumi, kurį turėsite parduoti.

"Tu gali atsidurti tokioje situacijoje, kai bankui reikia daugiau pinigų, negu tas, kas verta jūsų namuose".

Suteikta pirmenybė sveikatai per turtą

Sveikata yra svarbiausias veiksnys, kaip vyro amžius. Vystantis vyrams yra medicininės išlaidos, kurios gali tapti viena didžiausių išlaidų. Nėra lengvo būdo tai sustabdyti, išskyrus garso prevencines priemones, todėl būkite tinkami, būk sveiki ir stenkitės pasirūpinti savimi, jei norite užtikrinti savo būsimą gyvenimo kokybę.

Be to, rekomenduojama, kad vyrai keturiasdešimt metų mokytų vaikus apie pinigus, kad jie galėtų įgyti finansinių įgūdžių nuo ankstyvo amžiaus.

Nustatant gerus įpročius, susijusius su uždirbimu, išleidimu ir pinigų taupymu, jie padės jiems senesni ir tapti atsakingi už savo finansus.

Dėkojame Lukui Larečio'ui, kuris yra vyresniojo privataus turto patarėjas @ Shaw ir partneriai. Tai yra bendras patarimas, todėl turėtumėte tai atsižvelgti atsižvelgiant į jūsų asmenines aplinkybes.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens