"Smart Casual" yra oficialiai negyvas - tai yra, kaip dėvėti drabužių kodą 2018 m

Anonim

Iš visų klausimų, norint išlaikyti mus ankstyvais nakties valandomis, tai yra amžinas nelaimes dėl to, ką reiškia pragaras "protingas atsitiktinis". Ir, tiesą sakant, mūsų nerimas nėra nepagrįstas: "Macquarie" žodynėlis "protingas atsitiktinis" apibrėžia kaip "gerai apsirengęs laisvalaikiu" (kas tai reiškia).

"Oxford" tai apibrėžia kaip "tvarkingą, įprastą, tačiau santykinai neoficialų stilių". Urban Dictionary tampa šiltesnis, siūlant kruopštaus aprašymo pavyzdį, kad protingas atsitiktinis būdas yra "absurdiškas drabužių kodas, kurį žmonės linkę į įvykius, vakarėlius ir darbo vietą, kurie visada sukelia painiavą ir dažnai įspūdingus rezultatus".

Taigi, taip, galima sakyti, kad niekas iš tikrųjų neturi raktinio žodžio, tačiau tai neapsaugo vaikinų nuo senojo klausimo.

Taigi, ką daryti vaikinas? Vietoj to, kad pasiduodame atrodyti kaip duds, mes nusprendėme suskaidyti šį nešvarų terminą ir demonizuoti jį visuomenei (ir mūsų pačių) gerovei. Čia mes einame įprastus pažangių atsitiktinių elementų elementus, kad galėtumėte gauti bent vieną dalyką 2018 m.

Žemas dėl tariamo, vadinamojo protingo atsitiktinio.

Protingas atsitiktinis būdas gali būti beprasmis, tačiau tai nereiškia, kad esate visiškai nešvarus. Ši paini nevaldoma žemė yra apie tai, kaip rasti abiejų formalumų spektro galų vidurį. Panašiai, ką teigia turtingos privataus mokyklos snaigės, einančios į jogą aštuonis kartus per savaitę - viskas čia yra apie pusiausvyrą.

Tikroji, rafinuota forma, mūsų komanda suprato, remiantis vieninteliu vardu: protingas atsitiktinis. Smart pirmoji, atsitiktinis antroji. Kai kyla abejonių - ir tai turėtų būti taikoma visoms savo gyvenimo sritims, - saugiai jį apsirengti ir pažvelgti į pažangesnę pusę.

Žmonės sako, kad geriau būti perkrautas, nei spręsti dėl kraujo priežasčių. Dabar, kai išsiaiškinome, kad sutvarkysime drabužių spinteles, suteiksime jums supratimą apie tai, kas bus ir nebus pažvelgta į protingą atsitiktinį dresscode.

"Smart Casual Blazers & Jackets"

Blazeriai, sprogdintojai, vairuotojų striukės yra klasifikuojami kaip protingi atsitiktiniai.

Geriau būti "overdressed" nei "under", tačiau kostiumai yra "no-no". Blazeri, tačiau, turėtų būti pagrindinis, jei norite liestis protingiau spektro galą.

Medvilniniai ir lino mišiniai yra mąstymo galvos pasirinkimas šiltesniais mėnesiais (patalynė gali būti trapi), o žiemą reikia dėvėti vilnos arba vilnos šilko mišinius. Nueikite į nelygumus, minkštus pečių striukes su užsegamais kišenėmis ir veikiančius mygtukus, kad šiek tiek įvyniotų rankoves, jei karšta.

Bombardo striukės ir tranšėjos dangos taip pat yra visiškai priimtinos, kai kalbama apie protingą atsitiktinį. Galbūt juodoji marškinėlė po apipjaustytais kelnais. Taip, dabar tu kalbi.

Jūs gausite didesnį ridą iš paprastų spalvų, bet nebijokite eksperimentuoti su drąsesniais atspalviais mėlynos, bordo, įdegio ar nelyginio rašto čia ir ten. Tiesiog nevaikščiokite už plokštės su naujoviškomis spalvomis, neonais arba nepadoriu teiginiu, kuriuos kas nors galėtų pastebėti iš kitos pusės juostos.

"Smart" atsitiktiniai marškiniai

Laikykite jį traškus arba pridėkite šiek tiek spalvų

Tradiciškai atspalvio spalvos marškinėliai yra saugi parinktis, tačiau tai tikrai ne tavo vienintelis pasirinkimas. Papuošti marškiniai (juostos ar gražuoliai) kelia asmenybę išvaizdai ir gali būti subalansuoti su kitais klasikiniais kūriniais kitur, jei esate susirūpinę dėl viršūnės. Pragaras, net spausdinti marškiniai yra visiškai gerai šiais laikais. Tiesiog nepadarykite per daug spalvų.

Ar tau reikia tvirtinti? Jei jis sukonstruotas ilgomis marškinių uodegomis, taip. Jei ne, tada ne. Bet jei esate dėvėjęs striukę, visada turėtumėte rasti būdą, kaip išlaikyti savo marškinius, nebent norite pakartoti ketvirto lygio DJ nuo 2000-ųjų vidurio.

"Smart Casual Tees"

Spalva, juostelė ar lyguma dirbs puikiai

Lazy? Taip pat galite visiškai išjungti mygtuką.

T-shirt yra puikiai priimtina protingo atsitiktinio spintelės dalis, tačiau įsitikinkite, kad laikotės tik pagrindų. Eikite į trapumą, sumontuotą tee su kranu. Venkite plonų, plonų audinių, nes niekas nesidomi jūsų spenelių matmenimis. Jei atsimenate tik vieną dalyką, nepamirškite vengti kaklo kaklo, nebent esate įsitikinęs, kad baras yra žinomas kaip vienas iš "tų vaikinų".

Sumanūs atsitiktiniai kelnės ir džinsai

Kelnės arba džinsas yra gerai, netgi platus kojos, yra kietas

Nebandykite atsikabinti savo pīlings, blizgūs Myer kostiumo kelnės ir viltis, kad kas pastebės. Geriau išmesti ką nors per daug, o ne eiti už džinsinio audinio.

Laikykite juos tvirtai prigludusios spalvos arba neutralioje ir laikykite jas trumpesnėje pusėje, kad jūsų batai nebūtų buvę negražūs raukšliai. Ir nors yra keletas atsitiktinių veiksmų, tai neapsiriboja neryškiu - jūs nesate "Pearl Jam" dangtelyje ar einate į muzikos festivalį.

Ir džinsus? Taip, vengkite kopijavimo, kad užtikrintumėte, jog laikotės "protingo" atsitiktinumo. Idealiu atveju pora jūsų džinsinio marškiniai su marškinėliai su marškinėliai.

"Smart Casual Shorts"

Eikite paprastą ar atspausdintą, kad viskas būtų virš kelio

Su šortais, tikriausiai paprasčiau pasakyti, ko išvengti. Boardies, krovinių šortai, kažkas žemiau kelio ir viskas, ką galėtumėte matyti sportuojant, turėtų būti tvirtai ignoruojami.

Eikite į kažką pritaikytą, norėdami parodyti, kad esate šiek tiek pastangų medvilne ar medvilnine medžiaga. Chuck modeliu, jei likusi jūsų apranga yra paprastas, bet kitaip laikykite jį paprastuoju su tamsiu, pilku ar grietine. Ir mes pasakėme, kad laikykite juos pritaikytą, bet jie neturėtų atrodyti kaip retro švelnūs šortai, kur pupelių kontūras karaliauja.

"Smart Casual Shoes & Sneakers"

Kepurės, kaljarai, espadriliai, derbis yra priimtini

Skirtingai nuo kokteilių suknelės (protingo atsitiktinio vyresnio amžiaus brolio) bateliai yra mažiau problema. Galite išsikrauti daug, bet ne visko. Taisyklė yra išlaikyti juos suderinamą su viršutine jūsų aprangos pusė. Nešiokite oxfords su šortais ir lino oksfordo marškiniais. Ir galbūt norėsite galvoti apie tai, kaip išvengti "All-Stars" "Converse" su chinos ir žaisliuku. Viskas, ką reiškia teniso bateliai ir suede derbis, prie vienuolių diržų ir kilimėlių viskas tinka bilietui, su sąlyga, kad jie yra švarūs, o ne išpūstos iš išpylimo dėklo apačios.

Jūs tikriausiai jau žinote geriau, bet nepamirškite, kad batai padaro arba pertraukia aprangą, ir jūs įvertinsite jų nuopelnus, net jei dėvi "Rolex" ir šaukite visus alus.

"Smart" kasdieniai aksesuarai

Eiti lengva su aksesuarais

Kaklaraiščiai yra neprivalomi, bet, tiesą sakant, negalime numatyti protingo atsitiktinio įvykio, kuris niekada nekalba. Palikite jį namuose ir vietoj jo pridėkite kišenės kvadratą, kad pridėtumėte tam tikrą spalvą. Koordinuokite jį su savo marškinėliais, kad išvengtumėte per daug drąsių ar išgalvotų.

Dienos akiniai nuo saulės yra privalomi (ypač jei jūsų pokalbio partneris yra šiek tiek nuobodus ir jūsų akys klajojo). "Tortoiseshell" yra geriausias pasirinkimas individualumui, tačiau konservatyvūs juodi ar rudieji rėmai puikiai tinka, jei jūsų aprangai liko daug spalvų.

Ir atminkite, kad vaikinai, geras šypsotis ir mandagus požiūris yra geriausi priedai, kuriuos galite pristatyti (be nemokamų molly ir bilietų į Robbie Williamsą).

Žiūrėkite žemiau esančią galeriją, kad galėtumėte daugiau įkvėpimo ieškoti kartu.

1/22

Marškinėliai su apipjaustytu lauku / vairuotoju su striukėmis su kelnais.

2/22

Klasikinis atvaizdas su atviru apykaklės marškinėliu ir šlepetėmis su baltais kelnais.

3/22

Šiuolaikinis protingas-atsitiktinis yra striukės kelnaitės ir stovyklos apykaklės marškinėliai.

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis