Miegantis ilgiau daro jus patrauklesnius, studijų radiniai

Anonim

Mes visada žinojome, kad miego nepakankamumas yra pakankamas, kad kiekvienas blogai nuojautų, bet ar žinojote, kad vis daugiau miego iš tikrųjų gali padaryti jus labiau socialiai patrauklus?

Kalifornijos universiteto Berkeley universiteto mokslininkai nustatė, kad tikriausiai turėtumėte neabejotinai išjungti savo žadintuvo, nes "nemiga neturintys žmonės jaučiasi vienišesni ir mažiau linkę bendrauti su kitais, vengdami artimo kontakto, taip pat kaip ir žmonės su socialiniu nerimu "( Science Daily ).

Kaip ir tikėtumėtės, šis "atsiribojantis vibe" miego neturinčius žmones labiau socialiai nepatraukli kitiems. Tačiau tai, ko negalėtumėte tikėtis, yra "socialinės užkrečiamosios" fenomenas. Pasirodo, kad net "gerai pasitinkantys žmonės" jaučiasi vieniši, bendraujantys su miegančiu asmeniu.

Kaip tai susiję su miegančiais? Na, atvirkščiai taip pat yra tiesa: jei gaunate keletą papildomų "z" (tol, kol esate ne baimingas "ryto žmogus"), turbo mokestis tenkina žmonių, su kuriais susitinkate, dienas.

"Teigiamai pažymėtina, kad tik viena gero miego naktis leidžia jaustis labiau atsipalaidavusi ir socialiai įsitikinusi, be to, pritrauks kitų".

" Nature Communications" publikuoti rezultatai yra pirmieji, parodantys žalingą ciklą tarp miego trūkumo ir socialiai atskirtos, atskleidžiant naują pasaulinės vienatvės epidemijos šviesą.

"Mes žmonės yra socialinės rūšys. Tačiau miego trūkumas gali paversti mus socialiniais pagingojojais ", - sakė studijų vyresnysis autorius Matthew Walker, UC Berkeley psichologijos ir neurologijos profesorius.

Kaip praneša " Science Daily", "Brain skenuoja miego neturintys žmonės (nes jie žiūri nepažįstamų žmonių vaizdo klipus, vaikščiojančius prieš juos) parodė galingą socialinę repulsijos veiklą neuronų tinkluose, kurie paprastai įjungiami, kai žmonės jaučia savo asmeninę erdvę."

"Kuo mažiau miego gausite, tuo mažiau norite socialiai bendrauti. Savo ruožtu kiti žmonės suvokia jus labiau socialiai prieštaringą, dar labiau padidindami rimtą miego praradimo socialinę izoliaciją "(Walkeris).

Tai svarbu, nes vienatvė vis blogėja. Ligonio ataskaitos duomenimis, iš tirtų 3 100 Australijos gyventojų, 60% teigė, kad "dažnai jaučiasi vienišas", o 82, 5% mano, kad vienatvė didėja. Nustatyta, kad vienatvė padidina mirtingumo riziką daugiau nei 45 proc. "Galbūt tai nėra atsitiktinumas, kad per pastaruosius keletą dešimtmečių pastebimai padidėjo vienatvė ir vienodai smarkiai sumažėjo miego trukmė" ( Science Daily ) .

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"