Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje

Anonim

Yra kažkas panašaus į plaukų paplūdimį. Tai, kaip ji linkusi sėdėti - be pastangų, padengta smėlio druskingumu, kad puikiai atrodytų vėjo.

Tai yra tada, kai mūsų spynos yra labiausiai storos, plūduriuojančios ir (nepaisant šiek tiek smėlio), atrodo geriausiai. Tačiau nėra daug dalykų, kad turite žudikų plaukų, jei tiesiog guliate ant smėlio savo baruose. Norite, kad paplūdimio plaukai liktų su tavimi, kaip vasaros lapai ir žiemos smūgiai. Arba, kai sekmadienis važiuoja į vandenyno kraštą iki saulėlydžio pabaigos.

Tada staiga, pirmadienio rytą ir su vienu šampūnu jūsų plaukai plaunami; tik paliksime p. Fluffy, stebintį tave.

Taigi, čia pateikiamas paprastas vadovas, kaip įveikti visus praėjusius metus trūkstamus paplūdimio plaukus - be jokio smėlio.

Gaukite tam tikrą ilgį

Visų pirma, sunku supjaustyti žmones ar verslo tipus, kurie turi reikiamus trumpus atramos planus, kad tikrai ištirtų paplūdimio plaukus. Tai apima mažai ilgio viršuje, bet dirba geriau vaikams, turintiems vidutinio ilgio plaukus, ir bent pusę augimo šonuose, nugaroje ir karūnoje.

Gauk tai mažai purvinas

Raktų, skirtų paplūdimio plaukams atkurti, pradžia yra šiek tiek nešvari. Aš kalbu apie jūsų vidurkį kitą dieną po treniruoklio plaukus treniruoklių treniruoklių salėje ar keletą dienų pasimatuoti, kol vyks tas žmogus, kuris nekelia. Tai gali atrodyti nesveikai, bet natūralūs aliejai yra daug veiksmingesni dirbdami su natūraliu plaukų struktūra ir paruošdami paplūdimio plaukus.

Investuokite į tinkamus produktus

Pridedant tam tikrą produktą į jūsų prakaito pagamintus spynos, galite sukurti tokį banglentininko išvaizdą. Paprastai druskos vandens purškimas yra geriausias (skirtingai nuo gelio, kuris plaukams suteikia per daug blizgesio ir standumo). Mums patinka "Bumble & Bumble Surf", Kerastase Spray Porter, "KMS Hairplay", "O & M Surf Bomb", "Murdock" Londono jūros druskos purkštuvas, "Redken Fashion Waves", "Schwartzkopf OSiS" ir "Kevin Murphy Hair Resort".

Be to, vyrams su plonesniais plaukais paplūdimio plaukai reikalauja šiek tiek susitraukiančio purškimo. Pagrindiniai produktai yra "Toppik Fiber Hold Sprays", "Schwartzkopft Fuller Hair", "Andalou" tirštikliai, "REF Thickening Spray", "My Organics", "REF 215" tankinimo purškalai ir Ojon Volume Advance Soaking Spray.

Taikymas ir baigiamieji rūpesčiai

Išvaizdos vertinimas yra paplūdimio pėsčiomis. Leisk mums paleisti tave per jį.

  • Pirma, švelniai plaukite plaukus ir džiovinkite rankšluosčiu
  • Tada užtepkite purškimo tirštiklį tiesiai ant plaukų, neuždengdami
  • Patraukite plaukų džiovintuvą, išdžiovinkite aukštyn, nukreipdami purkštuką link lubų
  • Tegu plaukai plaukia aukštyn ir žemyn į orą ir dirba pirštais per gabalus
  • Kai susilygina, naudokite delno ranką, kad skleisti druskos purškimą aplink plaukus tolygiai, sutelkiant dėmesį į gabalus, kurie jaučiasi / atrodo per purus (paprastai galai)
  • Leiskite jam sėdėti vieną ar dvi minutes ir vieną kartą nustatyti, naudokite ranką, kad trauktumėte plaukus ir stilius
  • Negalima žaisti per daug; tikslas čia yra nepatogus

Svarbiausia, kad paplūdimio plaukai investuoja į tuos pagrindinius plaukų produktus ir tada natūraliai juos dirba į plaukus. Dėka tam tikrų pastangų panaudojant ir džiūstantį dulkes išversti į paplūdimius, storus plaukus, kurie atrodo taip, kaip atrodo, kad jūs atėjote iš vasaros įlankos bangų. Niekas niekada nežinotų, kad to nepadarėte.

Dabar palikite namą su savo vėjo, paplūdimio plaukais - nereikia daggy lentos šortai.

1/19

2/19

3/19

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"