Paprastos įpročiai, kurie įrodo, kad esate gerai prižiūrėtas žmogus ir ne kraujas slobas

Anonim

Skutimosi. Ar tai gali būti sunku? Labai taip, atsižvelgiant į mūsų fiksavimą su naujausiomis šukuosenos tendencijomis ir greito triukais, kad geriau atrodytų veido plaukus. Ir tada yra žmogžudystė - žemyn žemyn. Uh Oh.

Nepriklausomai nuo grožio ramento, paprastas yra daug geresnis už nieką. Kodėl mes sukūrėme greitą sąrašą, kas laikoma nuolankiu įpročiu tam, kad taptum gerbiamu vyru: nepriekaištinga oda, gražūs plaukai ir balti dantys. Niekas nėra gimęs grazi. Čia yra 6 paprastų ir gerai prižiūrimų vyrų įpročiai, kuriuos kiekvienas žmogus turėtų naudoti savo dienos vonios rutinoje.

Jūs turite parašo kvapą

Jūsų odontologas ar kvapas daug sako apie asmeninį skonį, todėl gerai apsirengę vyrai turi tą patį. Pirmiausia eikite į gerbiamą kvepalų pardavėją - tą, kuris parduoda tiek didelį vardą, tiek geriausius pardavėjus ir puokštes. Taikykite ir šypkite, o kvepalai palieka ant kortelės ar odos. Sužinok tai, paimk jį namo su savimi, gyvenk su juo, o tik tada jūs tikrai galite žinoti, ar jums tai patinka, ar ne.

Jei nesate patenkintas "off-the-shelf" prekės ženklu (arba turiniu, turinčiu kvapą kaip ir visi kiti), tada pagaminkite labai savąjį kvapą. Kaip individualus kostiumas, jis tinka jūsų asmenybei ir stiliui kaip pirštinė. Apibendrinant, pasiimk laiko pabandyti prieš pirkdami. Kvapas yra daugiau nei tvirtesnė komanda "Citrus", "Team Sugar" ar "Team Spice".

Jūs teptuku (ir gipso)

"Kaip karšta yra blogas kvapas, " niekas niekad nepasakė. Štai kodėl dantų higiena - iki nešvarumų, yra būtina. Flossing atlieka apie 40% darbų, reikalingų pašalinti lipnias bakterijas ar plokštes iš dantų, ypač tarp dantų, kur šepečiu nesiekiama.

Plokštelė generuoja rūgštį, kuri gali sukelti ertmę, sudirginti dantenas ir sukelti dantenų ligas - viena iš pagrindinių blogo kvapo priežasčių. Jums sekti? Net net riebalų skalbimas ar retkarčiais mėtų pakeičia geros siūlelės gaivalą. Bijoti raudonų daiktų? Kraujavimas reiškia, kad dantenos yra uždegimos, nes plokštelė sukūrė ir reikia išvalyti. Bruto. Bet, neleiskite to atgrasinti. Siūlas - bent kartą per dieną, o kraujavimas, plokštelės ir blogas kvapas nustoja galioti.

Jūs žinote savo plaukų tipą

Tai viskas gerai ir gerai, kad norėtumėte šauniausio sezono šukuosenos. Tačiau gerai prižiūrimi vyrai pirmiausia žino savo plaukų tipą, o tada nusprendžia, kokia veiksminga šukuosena priklauso nuo to, ką genetika davė. Tai yra pagrindinės plaukų savybės:

  • Tankis: storas, vidutinis ar plonas
  • Poringumas: plaukų gebėjimas išlaikyti drėgmę (žemas, vidutinis ar aukštas)
  • Elastingumas: plaukai gali susiverpti, o ne pertraukti (žemas, vidutinio ar aukšto)
  • Curl Pattern: tiesus, banguotas, garbanotas ar coily

Išskleiskite savo plaukų tipą naudodami pirmiau pateiktą kontrolinį sąrašą. Tačiau būtinai tai darykite tik tada, kai plaukai yra autentiški : sausas, švarus ir neturintis plaukų produktas, kuris slopina tikrą įvertinimą. Tada pasikalbėkite su kirpėju (su nuotrauka, jei norite), kad paaiškintumėte, koks jums atrodys. Tada, jei pritariate pro, turėtumėte tęsti savo svajonių šukuoseną.

Jūs žinote savo odos tipą

Kaip plaukai, gerai prižiūrimas vyras žino savo specializuotą odos tipą. Vyrų pagrindiniai odos tipai yra riebi, sausi, jautrūs ir normalūs. Nesvarbu, ar jums reikia daugiau drėkinti atgal į odą, ar išnaikinti aliejus dėl užkimštų porų, natūralus jūsų odos būsenas (dėl genetikos ir dietos iš tikrųjų) turės įtakos tai, kokie odos priežiūros produktai Jums reikės, ir kaip intensyviai režimas.

Tada yra fizinė aplinka, kurioje gyvenate / dirbate. Darbas biure? Apsvarstykite oro kondicionavimo poveikį džiovinant odą. Ir, jei esate ne darbo vietoje, saulė ir vėjas abu vaidina svarbų vaidmenį džiovinant ir net deginant jūsų odą. Pagrindinės odos priežiūros priemonės yra neriebios drėkinamosios priemonės (su papildoma apsauga nuo UV spindulių plius), veido valikliu ir šveitimo priemone (skirta naudoti prieš skutimą).

Jūs visada užsisakykite anksčiau

Iš kirpėjo, kuris nukirpia nagų techniką, kuris stumia sluoksnius odelius, gerai sutvarkytas žmogus derinamas su jo užsakytu groomingu (žinoma, atlikus kai kuriuos geriausius kirpyklų tyrimus). Dar svarbiau, kad iš anksto jis turi savo plaukus, barzdą, vašką ir "bet kokius" susitikimus.

Taigi, tai niekada nėra priežastis atrodyti slapta, tiesiog todėl, kad jis negalėjo susitikti su savo vyru. Apsilankykite šiuose žmonėse kas 4-6 savaites ir, esant ekstremalioms situacijoms, turite šiuos žmones sparčiojo rinkimo metu.

Jūs turite kamuoliukų ieškoti pagalbos ir patarimų

Tai veda į svarbiausią paprastą įprotį gerai sutvarkytų vyrų - jie siekia pagalbos ar patarimo iš kitų. Jei nesate tikri dėl odos tipo, kreipkitės į odos / grožio terapeutą ar gydytoją, ypač dėl sunkios riebalinės / sausos odos (problema gali būti daug gilesnė nei naudojant tam tikrą veido kremą).

Negalima iššifruoti savo plaukų tipą? Kitu atveju pakalbėkite su barbertu ir paklauskite kokio tipo esate. Mes garantuojame, kad jie bus įspūdį, netgi jums įdomu paklausti. Ir tada, kaip profesionalai, jie gali pasiūlyti tinkamus plaukų produktus, norėdami pakelti savo plaukų žaidimą.

Galiausiai raskite moterį savo gyvenime (mergaitei, žmonai ar seseriai) ir šiek tiek pasikalbėkite su truputį. Daugiau nei vyrų, moterys buvo įkalintos su grožio režimais ir priežiūros produktais (ypač odos ir plaukų) visą savo gyvenimą, ir yra prižiūrimi brangakmenių laikomi, tik laukia, kol bus atskleisti.

Nors vyriškos ir moteriškos kūnelės nėra visiškai panašios, yra aišku, kad abiejų lyčių atstovai (abu yra žmogaus) reaguoja į "gyvenimo" aplinką (fizinis oras, mityba / pratybos ir darbas / santykiai). Visa tai daro žalą odai, plaukams ir dantų higienai.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai