Silicio slėnio bendrovė padės jums prarasti svorį. Jei juos išsiunčiate pirmiausia "Naked Selfie"

Anonim

Visame pasaulyje kyla kūno dysmorfija. Kai kurie iš mūsų yra overcritical ir savęs sąmoningas, o kiti be nieko nurodo savo vos esamų šešių paketų kiekvieną jų pateisinimą. Laimei, daugumai iš mūsų rodyklių (ar purvo) tonuoti stiklai nėra pernelyg didelė problema, tačiau žmonėms, norintiems susipažinti su savo kūnais 3D, 4 milijonai taškų duomenų, "Naked Labs Inc" norėtų pasiūlyti. sprendimas.

"Naked Labs" yra "Silicio slėnio" paleidimo inžinerijos technologijos, kurių viso dydžio 1 395 svarų sterlingų veidrodžiai sukuria tam, kad suteiktų jums "sąžiningą atsiliepimą" apie tai, kaip jūs tikrai esate tinkami.

Nuogas, neseniai paleistas 3D kūno skenavimo veidrodis, naudoja infraraudonąją spinduliuotę, kad įvertintų jūsų kūną, pasakytų savo kūno riebalų procentą ir raumenų masės santykį. Kai susiesite jį su savo protingu telefonu ir reguliariai naudosite, jis netgi padės stebėti jūsų pažangą laikui bėgant.

"Maxim" tai vadina: "Prisidedant prie naujos sporto salės, tai yra žeminanti, nors ir motyvuojanti, diagnostinė diagnostika, kurią jie suteikia asmeniniam treniruotės metu".

Nepaisant to, kad tai bus neabejotinai naudojamas Slėnio fitneso mėgėjams ir mikro dozavimo operacijoms, veidrodis taip pat gali būti madingas, kasdieninis treniruočių technologijų mėgėjų įrankis.

Kaip nurodo " Digital Trends", "Naked" yra daugiau nei protingas veidrodis, tai taip pat yra "prijungta besisukanti skalė ir papildoma mobili programa", leidžianti naudotojams stebėti, kaip jų kūnas keičiasi laikui bėgant ", todėl jis gali tapti" žaidimą keičiančiu "įrenginiu "Atsitiktiniems joggneriams, taip pat olimpiniams sportininkams.

"Pasirodo vienas puslapis spaudos rinkinyje, pavadintas" Take nudes ". Bent jau įrenginio kūrėjai paaiškina savo mąstymą. "Tavo akyse, žinoma, " tai skaitoma. Šie duomenys gerokai giliau nei skaičiai. Nakas padeda suprasti, kaip keičiasi jūsų kūnas, todėl galite būti motyvuotu siekti savo tikslų "(" Digital Trends " ).

"Mes laukiame šios dienos ilgą laiką", - teigė "Naked" generalinis direktorius Farhadas Farahbakhsjinas. "Šiandien žmonės ieško įrodymais pagrįstų metodų, skirtų sveikatai ir tinkamumui stebėti, kurie nėra skirti tik svoriui. Mes džiaugiamės, kad įneškime "Naked" į žmonių namus, kad geriau suprastume, kas vyksta jų kūne ir padėtų jiems dirbti tikslų link. "

Kol nėra nutekėjimo a la iCloud, atrodo, kad tai puikus produktas, skirtas spintų masochistams, o jų kišenėje yra didelė skylė.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"