"Shut Front door", "iPhone X" ir "Apple Watch" serija 3 tiesiog išnyko - OLED Super Retina ekranai, mobilieji telefonai ir daugiau

Anonim

Mes esame čia šiandien "Apple HQ", esančioje ne saulėtoje San Franciske, "Tech Giant" naujojoje "Cupertino" būstinėje.

Įrašytas "Infinity Loop", šis naujas universitetas bus stambios spaudos renginio Steve Jobs teatre. Tai primena NSO, kuris nukreiptas į išlygintą miesto bloką.

Kas puiku apie šį naują miestelį, "Apple" atstatė žemę, nes ji būtų buvusi su vaismedžiais, ežerais ir pievomis.

Žinoma, ji yra visiškai tvari ir aprūpinta 100% atsinaujinančia energija.

Nepaisant to, kad tai dar neužbaigta, vis dar yra visiškai įspūdinga, kaip atėjo Steve'o Jobo vizija. Jei norite sužinoti daugiau, "Wired" neseniai padarė tai ypatingą funkciją.

Dabar į svarbų verslą.

Dabar į svarbų verslą. Jūs girdėjote gandas, dabar čia kainuos kito "Apple".

"Apple" generalinis direktorius Tim Cook pradeda sakydamas: "Mes čia šiandien kalbame apie keletą neįtikėtinų produktų". Mes tikimės.

Pirmas aukštyn

"Apple Watch" serija 3


Mobilusis telefonas dabar yra pastatytas! Timas sako, kad tai buvo jų vizija nuo pat pradžių. Dabar galite eiti paleisti tik savo laikrodžiu, o jūsų "iPhone" nebereikia ateiti su tavimi. Woo! Tai žaidimų keitiklis. Ir jums nereikia naujo numerio ar antrosios SIM kortelės. Dvigubas woo!

"Apple Watch" serija 3 leis jums perduoti daugiau nei 40 milijonų "Apple Music" (ar bet kokios muzikos) dainų į "Bluetooth" ausines. Pragarą jūs netgi galite paprašyti Siri rasti savo puikiai veikiančią dainą.

Viduje dabar yra naujas 70% greitesnis dviejų branduolių procesorius. Siri dabar gali pasisakyti ir dėl šio naujo procesoriaus. "Bluetooth" ir belaidžio ryšio srityje yra naujos W2 lustos ir nauji komponentai, skirti veiksmingiau išmatuoti aukštį. Dabar galite eiti bet kur ir bet kada.

"Apple" teigia, kad didžiausias iššūkis buvo prietaiso korinio ryšio funkcijos pritvirtinimas. Dizaineriai sugebėjo išspręsti šią problemą, o ne "Apple Watch" serija 3 atrodė kaip namų arešto apyrankė. Ekranas yra antena, sim yra elektroninė ir visada laikoma viduje. Geriausios naujienos yra tai, kad atvejis yra tokio paties dydžio kaip ir ankstesni modeliai.

"Apple Watch" serija 3 ateis su naujomis juostomis ir toliau bendradarbiaus su "Hermés" ir "Nike" tiems, kurie nori pritaikyti savo kūrinį stiliaus ar sporto tikslais.

Mes labai džiaugiamės.

Specifikacijos ir kaina (Australija)

"Apple Watch" serija 3 ("GPS & Cellular") iš: 559 JAV dolerių
"Apple Watch" serija 3 (GPS) iš: AUD $ 459

Išankstiniai užsakymai nuo rugsėjo 15 d
Penktadienį, rugsėjo 22 d

"Apple Watch OS4"

Keista, "Apple Watch" pasiekė "Rolex" ir šiuo metu yra didžiausia pasaulyje parduodamų laikrodžių gamintoja. Tas, kas sakė, kad "smartwatch" yra blykstė panelyje (man), dabar valgė savo žodžius (yum).

"Tim Cook" teigia, kad "Apple Watch" klientų pasitenkinimas yra 97 proc., Ir toliau svarstoma, kiek žmonių visame pasaulyje naudojosi laikrodžio sveikatos savybėmis. Išgelbėti gyvybes ir pasakoti laiką. Koks derinys (ir laikas būti gyvam).

Su nauja "Watch OS4" gausite:

 • Protingas aktyvus instruktavimas
 • Nauja treniruotės programa
 • Nauja funkcija plaukikams
 • Sporto įrangos sinchronizavimas
 • Priedai prie širdies susitraukimų dažnio ir bus ant laikrodžio. Jis stebės ramybės širdies susitraukimų dažnį, atsigaus širdies susitraukimų dažnį ir visą dieną galės gauti geresnį vaizdą.

Su operacine sistema OS4 jis praneš jums, kai jaučiatės padidėjęs širdies ritmas, kai nesate aktyvus. Tai taip pat išmatuos širdies ritmą, stebint prieširdžių virpėjimą, dažnai neapibrėžtą. "Apple Heart Study" bus vykdoma bendradarbiaujant su Stanfordo universitetu, o vėliau - šiais metais - bus sukurta padėti sutaupyti daugiau gyvybių.

"Apple Watch OS4" bus prieinama rugsėjo 19 d

Apple TV 4K


Kas naujo:

 • Palaiko pramoninį standartą HDR 10
 • Pateikia aukščiausią vaizdo kokybę kada nors
 • Nauji ekrano užsklandos, kad pasinaudotų 4K HDR
 • UI buvo pakeistas 4K HDR

"Apple TV" širdyje yra nauja A10X lustu. CPU našumas yra 2 kartus greitesnis, o grafika dabar yra 4 kartus greitesni.

"Apple" dirba su kino studijomis, siekdama užtikrinti, kad jie turi didžiulį 4K HDR pasirinkimą, ir nemokamai atnaujins esamus pirkinius iki 4K HDR. Jie taip pat puikiai žaisdami su "Netflix" ir "Amazon Prime", kad šie rodo ir 4K HDR.

"Apple TV" bus pridėta gyvų sporto šakų, taip pat tiesioginės naujienos. Galite pamatyti, kurie sportiniai žaidimai šiuo metu yra gyvi. Nenorite žinoti rezultato? Jūs galite tai išjungti. Kai pasikeis sezonas, taip pat bus rodomas meniu.

Oi ir dabar galite rodyti savo nuotraukas iš savo "iPhone" per Apple TV 4K HDR.

"Apple TV 4K" galima įsigyti rugsėjo 22 d

Specifikacijos ir kaina (Australija)

"Apple TV 4K" (32 GB): 249 AUD
Apple TV 4K (64 GB): 279 AUD
"Apple TV" 4-asis generolas: 209 AUD

Išankstiniai užsakymai nuo rugsėjo 15 d
Penktadienį, rugsėjo 22 d

iPhone 8 / "iPhone 8 Plus"

"IPhone 8" turi tris naujas spalvas, iš kurių galima pasirinkti: sidabrą, erdvę pilką ir auksą.

Jis pagamintas iš avižos aliuminio, 7 colių spalvos procesas, yra 50% stipresnis ir stiklas yra patvariausias kada nors išmaniajame telefone.

"IPhone 8" ir "Plus" modeliuose yra naujas tinklainės ekranas. Jis naudoja "True Tone" spalvų technologiją, kuri pritaiko spalvą aplink jus apšviestą apšvietimą.

Trumpai:

 • Viduje jie turi "A11 Bionic" lustą, kuri turi 6 branduolius ir yra iki 70% greitesnė
 • Yra "Apple" sukurtas ISP
 • Greitesnis mažos šviesos fokusavimas
 • 12 MP kamera su visais naujais jutikliais

Nuotraukų kokybė yra puiki. Kokybė ir spalva ir toliau tampa ryškesnės ir turtingesnės. Dabar nėra jokios priežasties, kodėl jūsų šventinėse šventinėse nuotraukose pasiimti shitty nuotraukos. Čia mums buvo suteikta demo versija, ir tai geriausia, ką matėme.

Portreto apšvietimas yra nauja funkcija, kuri leis jums patobulinti savo portretus dėl specialių apšvietimo filtrų. Dabar galite sukurti dramatiškus portretus, kurie yra studijų kokybė. Mes manome, kad tai bus nugalėtojas, nes žmonės pripratę prie šios funkcijos. Galbūt mes šaudysime kitą "Shut Up" ir "Take My Money" viršelį.

Dabar vaizdo įrašas dabar yra užkoduotas greičiau. Yra 4K didesnės kadrų normos. Kaip lėtai? Jūs statote. Dabar galite nufotografuoti 240 kadrų per sekundę filmą.

Dabar pakalbėkime apie belaidį.

"iPhone 8" galiausiai suteikia belaidį įkrovimą, nes stiklas atgal. "Apple" dirbs su daugybe kompanijų, kuriančių belaidžius įkroviklius per restoranus, oro linijas, automobilius ir dar daugiau. "Starbucks" yra vienas iš tų, kurių aš tikiu.

Specifikacijos ir kaina (Australija)
"iPhone 8" (64 GB): AUD 1079
"iPhone 8" (256 GB): 1329 JAV dolerių
Atvejai iš AUD $ 55

Išankstiniai užsakymai nuo rugsėjo 15 d
Pateikiama penktadienį, rugsėjo 22 d

"iPhone 8 Plus" (64 GB): 1229 AUD
"iPhone 8 Plus" (256 GB): AUD 1479 USD
Atvejai iš AUD $ 59

Išankstiniai užsakymai nuo rugsėjo 15 d
Pateikiama penktadienį, rugsėjo 22 d

"iPhone X"


"IPhone" pakeitė pasaulį, o dešimtmečio jubiliejaus ji dar labiau vystysis. Per dešimtmetį jie pakėlė naujoves iki ribų, taigi tai yra didžioji, žmonės. Tai yra akimirka, kai laukėme.

Kas yra "X":

Yra naujas Super Retina ekranas, kuriame naudojama OLED technologija. "Apple" sugebėjo įveikti OLED trūkumus ir pristatyti neįtikėtiną spalvą - aukščiausią skiriamąją gebą iPhone.

Pakalbėkime apie visiškai naują naudotojų patirtį - didelį ekraną ir nieko namo mygtuką (kaip tikėjomės).

Norėdami išbandyti "iPhone X", tiesiog palieskite ekraną. Norite eiti į pradinį ekraną? Tiesiog perbraukite iš apačios. Norite dirbti daugiafunkciniu būdu? Braukite aukštyn iš mygtuko ir jis parodys visas jūsų aktyvias programas.

Šoninis mygtukas buvo didesnis, kuris gali būti įjungtas kalbant su "Siri" arba užrakinti įrenginį.

Bet palauk, ten dar daugiau. Veido ID. Taip, veido ID!

Tai nauja tiesa gylio kamerų sistema, kuri aptinka jūsų negražią veidą. Šioje fotoaparato sistemoje yra 8 elementai, skirti atpažinti veidą. Jis aptinka daugiau nei 30 000 matomų taškų ir sukuria matematinę lygtį, kad galėtumėte aptikti, kad jūs tikrai esate.

A11 Bionic turi įmontuotą neuronų variklį, kuris apdoroja veidų atpažinimo funkciją ir mašina sužinojo, kuo daugiau jį naudojate. Naudojant daugiau nei 600 milijardų operacijų per sekundę, tai yra inžinerinis pranašumas, kuris atsitinka visame įrenginyje.

Tai didžiulis. Net jei jūs turėsite negražią dieną, blogą plaukų dieną, dėvėti akinius, be akinių, ji jus pažins.

Ką apie saugumą? "Apple" teigia, kad yra 1 iš 1 000 000 galimybių, kad kas nors galėtų įsilaužti į jūsų įrenginį arba imituoti veidą. Originalus "Touch lock" buvo 1 iš 50 000, todėl tai yra didelis žingsnis į priekį.

Kaip tai veikia? Pakelkite savo telefoną, pažvelkite į jį, perbraukite ir palikite toli. Tai taip paprasta.

Net ir visa ši nauja aparatinė įranga "Apple" pristatė dar 2 akumuliatoriaus tarnavimo laikus naujam "iPhone X".

Oi ir "Animoji" yra geriausia "iPhone X" dalis, kurioje ten yra daug "LOL". Tai vienu metu kartoja 50 veido raumenų, kad galėtumėte drožyti savo asmenybę beždžionių veidą ar liūdnai šukuotą krūvą.

Specifikacijos ir kainos (Australija)
"iPhone" X (64 GB): 1579 AUD
"iPhone" X (256 GB): 1829 JAV dolerių
Atvejai iš AUD $ 59

Išankstiniai užsakymai nuo spalio 27 d
Galimos nuo lapkričio 3 d., Penktadienį

Galutinės minties

"Apple" pristatė šį kartą.

Mes manome, kad "iPhone X" patenkins abiejų akcininkų ir vartotojų lūkesčius, nes vartotojai nori išleisti didžiulę kainą naujausios kartos išmaniajame telefone. Kitaip tariant, tai ne telefono tipas, kurį norite prarasti.

"Apple Watch" vis dar įtvirtina pažangiojo žvilgsnio akinius, papildydama mobiliuosius telefonus. Susiekite šiuos du produktus su nauju belaidžiu įkrovimu ir "AirPower" sistema, o jūs turite namo paleidimą.

Estetiškai ir techniškai, mūsų jausmas yra "Samsung" žmonės tikriausiai šiek tiek nerimauja dėl šio laiko.

1/41

Apple TV 4K

2/41

Apple TV 4K

3/41

Apple TV 4K

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą