Marškinėliai ir kombinezonai, kurie bus jums pastebėti dėl tinkamų priežasčių

Anonim

Kai įstrigo brangūs balti marškiniai ir duslinčios rudos kostiumai, kaip vienintelis biuro variantas (galvokite apie Joną Hammą Mad Mene), žmonės buvo išlaisvinti šiais laikais dirbti beveik bet kokio spalvoto marškinėlio. Be to, daugelyje darbo vietų netgi galima pasirinkti nešioti kaklaraištį. Ir išspausdinta, spalvota.

Nepaisant laisvės, daugelis įstrigo darbo apybraiže: priverstas į saugią spalvotą kaklaraištį ir baltą marškinėlę kartu, nes jūs nenorite atrodyti per daug fashun su savo bendraamžiais. Dėl kitų, sukilimas prieš kūną sukėlė neoninę kaklaraištį su triukšmingu raštuotų marškinėlių bendradarbiavimu, kuris yra daug skausmingesnis, nei malonus.

Štai mūsų pagrindinis marškinėlių ir kaklaraiščių kombinacijų vadovas (kuris taps jūsų reklama). Jūs rimtai ir profesionaliai renkatės savo darbą, todėl kitame posėdžių salėje susitiksite.

# 1 spalvų kontrastas

Šiais laikais marškiniai yra dinamiškai mėlyni. Ir pastaraisiais metais taip pat yra ir šviesiai rausvos spalvos. Geriausios naujienos Abi šios pastelės yra oficialios spalvos 2016 m. Todėl mes pasirinkome du šio straipsnio atspalvius. Pradėkime nešioti šviesiai rožinės arba šviesiai mėlynos marškinių - naudodami kontrastines spalvos.

Kontrastingos spalvos ant spalvų rato stovi priešais vienas kitą. Taigi mėlynai, atrodo oranžinė, raudona arba geltona, bet išjungtos versijos (ne mandarinas, prašau), todėl atspalviai yra daugiau kaip sudegusios oranžinės, bordo ir garstyčios arba aukso.

Rožinis? Na, pastelinės marškinėliai ne daugiau moteriškos su vyrišku kariuomenės kaklu (rožinė spalva ant rato). Eik, pridėkite šiek tiek sass į savo darbo stilių.

# 2 Papildoma spalva

Laikydamasis mėlynosios marškinėlių temos, surasdamas papildomą, toninę ar analogišką spalvų pasirinktį, kaklaraištis yra biuro laime. Žalia papildo mėlyną spalvą. Miško žalia kaklaraištis daro rafinuotą ir lengvą pareiškimą darbe, o pagrindiniai neutraliai - medžio anglis ir ruda - idealiai tinka vyrams, kurie sportuoja modelio striukę - ar tai būtų lango ar kreidos juosta.

Violetinė arba violetinė (visada giliame atspalvyje) yra tamsių variantų rožinė apykakle. Tiesiog vengi raudonos (prieštaringos) ir rožinės rožinės spalvos, kuri atrodo šiek tiek drąsiai saldus. Pasitikėkite savo estetiniais instinktais su rausva, o jei esate per sacharinas, pakeiskite jį " tout de suite" .

# 3 Trikotažo ant spausdinimo

"Texture - in fashion" - sukurta vidutiniškai spalvų bloke ir suteikia tam reikalingą gylį. Trikotažo ryšiai yra prima madonnos tekstūros, starring fronto ir centro; pakelti net labiausiai spalvingą ir spausdintą marškinėlę su jų grūdėtumais.

Palyginama su dryžuotu arba "gingham" tikrinimo marškinėliu, atrodo, kad geriausiai veikia neutralūs mezginiai ryšiai; jų grūdėtumas, turintis molio, organinis pojūtis, pridedant natūralų elementą į modelio triukšmą apačioje. Pasirinkę žalią, karališką, juodą arba rudą, kad berniukas gautų patikimą gaisrą, ypač jei marškinėliai jau gerai išlaiko spalvotą kortelę.

Megzti kaklaraiščiai atsinaujina nuo paplitančių šilko stilių ir prideda malonųjį pakėlimą. Dėl papildomo sprogimo, eikite į gryną šilko veislę su dviejų tonas megzti; tai atrodys įdomiai, išryškės arčiau (puikiai tinka klientų susitikimams) ir kietai sumaišoma iš toli (pakankamai prislopintas pristatant į posėdžių salę).

# 4 modelis Clash

Spausdinti marškiniai yra kur viskas gali būti sudėtinga. Snaigės marškiniai yra labiau universalūs ir dažniausiai gali būti suporuoti su didesniu arba mažesniu raštuotu ryšiu be ryšių praradimo. Tačiau patikrinkite, ar marškiniai geresni, pasitelkę didesnę raštą.

Vaikui, kuris nori eiti drąsiai, pažiūrėkite į paisley ir geometrines nuotraukas. Raktas laikosi standartinių spalvų taisyklių, kaip nurodyta pirmiau - papildančių ar kontrastinių - ir tai yra gražus išvaizda, kai dalis marškinių spalvos funkcijos kaklaraištis spausdinti.

Striukės taip pat puikiai atrodo. Tiesiog laikykite kaklaraičių juostą dideliu ir storu juostelėmis - laikykite savo priešais patikrinimo marškinius ir įsitikinkite, kad viena iš spalvų yra naudojama (kažkur) marškinėliai. Tas pats pasakytina apie polka taškus.

Kaip ir bet kuriuo metu, kurį sukate, būtinai patikrinkite save, kol nepadarysite išvaizdos. Jei jis jaučiasi nepatogiai, pernelyg užsiėmęs ar priverstas, vietoj jo pridėjo blokinį spalvų kaklaraištį. Išeik iš durų.

# 5 modelis puikiai

Atitikus atspaudai - juostelės ant juostų ar čekių patikrinimai - nepaisant to, kad yra žinomi, gali būti taip pat sudėtinga, kaip prieštaringi vaizdai. Pradėkime nuo čekių.

Lango lango patikrinimas yra labiau atviras, kad jis atitiktų kitą patikrinimą, nes skalė yra tokia didelė ir tokia subtili modelis. Mažos "Gingham Check" marškinėliai yra tradiciniai ir atsitiktiniai verslo pasaulyje, tačiau neveikia gerai patikrinta kaklaraištis.

Vietoj to pasirinkite spalvotą kaklaraištį ir papildo vieną iš jūsų marškinėlių spalvų patikrinimo.

Stripes yra daug lengviau dvigubai padidinti. Tiesiog pakeiskite kryptį. Vertikali dryžuota marškinėlė puikiai atrodo gerai suporuota su horizontalia arba įstrižine juosteliu kaklu. Tarp šių dviejų dalių yra ryškus kontrastas, pagal kurį du draugiškai priima jus į savo biuro savaitę pagal stilių.

# 6 atsitiktinis ir švarus

Dėl minimalistinio, išvaizdos tvarkingo ir švaraus, jūs įsitikinsite, kad esate darbe. Toninio ir tekstūrinio išvaizdos kūryba yra stiliaus kelias, kurį galima atlikti čia.

Pasirinkite spalvotą spalvotą marškinėlę - mėlyna, žalia, pilka arba mėgstamą pastelinį atspalvį - kaklaraištį. Užbaigę raštuotą marškinėlę, pasirinksite grenadinio šilko kaklaraiščius, pagamintus vienalytėje spalvoje, kurio vizualinis susidomėjimas yra unikalus pynimas - švelnesnis nei įprastas šilkinis megztas kaklasas, bet griežtesnis nei plokščios kaktos.

Vienkartiniai marškiniai ir kaklaraiščių kombinacijos - šviesiai mėlynos spalvos marškinėliai su tamsiuoju kaklu - ypač tuomet, kai striukė yra garsiai atspausdinta, spalvota arba yra tokio teksto šedevras kaip tvydas.

Galiausiai, jūsų atsitiktinis penktadienių stilius arsenalą reikia džinsinio marškinėlio - vieno su išpjova arba tiesia apykakle išlaikyti verslo stilius. Turtinga tekstūra ir indigo atspalvių masyvas, dabar visi medvilniniai marškiniai turi neutralią flanelinę kaklą - suderinti su paveldo džinsinio marškinėlio ir kaimiško tvido paltai.

SUSIJUSIOS: vadovas žaismingoms džinsinio marškinėlių kaip tvirto džentelmeno

Galutinis žodis

Negalima visuomet būti balta marškiniai. Žaidžiant aplinką su kontrasto ir toninių spalvų maišymu - ir raštu spausdinant - greitai sužinosite, kas veikia ir kas ne.

Idėja yra atskleisti kelis derinius, kurie tinka jūsų odos tonui ir asmeniniam stiliui, todėl pirmadienį rytą apsirengsite, tik šiek tiek lengviau. Viena auksinė taisyklė? Jūsų kaklaraištis visada turėtų būti tamsesnė, nei jūsų marškiniai, be išimties.

SUSIJĘS: Šios kojinės paims jūsų kostiumo žaidimą nuo nulio iki herojaus

1/9

2/9

3/9

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas