Marškinėliai, iš kurių galima nusipirkti iš biuro, atleidžiant nuo mokesčio už nulį

Anonim

Nors tradicinis kostiumas gali būti skirtas kovai, apykaklės marškinėliai yra vienas dalykas, drabužių spinta, kuri niekada išnyksta. Tarp darbo pokalbio, pirmosios dienos ar vieno gyvenimo pabaigos, yra daug nenumatytų situacijų, kai marškiniai (ir gerai, kad) yra privaloma.

Jo svarba yra ta, kad pirkti marškinius niekada neturėtų būti išbandyta, o taip pat tarp pagamintų ir išmatuotų e-tailers ir tradicinių parduotuvių frontų su visais lentynomis, bet niekada nebuvo lengviau rasti tinkamą.

Toliau išvardyti vienuolika marškinių prekių ženklų pasirinkimų yra mūsų mėgstamiausi kiekvienam nenumatytam įvykiui, nuo kito pirmadienio ryto iki daugiausiai darbuotojų.

Turnbull & Asser

"Turnbull & Asser", įsteigtas 1885 m., Yra neginčijama, pirmaujantis drabužių gamintojas JK, turintis išskirtinę aristokratijos, politinės klasės ir pramogų ratą. Jų puošmena būdinga nepaprasta gamyba - naudojant 34 vienetų ir 13 perlamutrinių mygtukų - ir aukščiausios kokybės audiniai iš Egipto ir Italijos. Jie siūlo tris "RTW" namų blokus, įvairias spalvas ir nelyginį neįprastą modelį arba spalvų įpylimą, todėl jie jokiu būdu nėra įtemptas tradicinis mažmenininkas, kuris nepakenks jaunesnei auditorijai.

"Turnbull & Asser" turi pavydėtiną (ir gerai uždirbtą) karališkojo orderio privilegiją, kurią suteikė HRH Charlesas, ir jie įrengė stilingai kupinančią Daniel Craig " Casino Royale" . Jie žino savo verslą. Dėl šios priežasties jie yra aspiracinis ženklas daugeliui mūsų ir moka už priemoką, kurią jie žino, kad nusipelno. Tačiau jie vis tiek atlieka įžūlus pardavimus čia ir ten, todėl žiūri.

PIRKTI

Brooks Brothers

"Brooks Brothers" yra vienas iš pagrindinių "Preppy" stiliaus architektų ir vienas iš nedaugelio prekių ženklų, kurie vis dar siūlo autentišką "Oxford" mygtuką, kuris nėra sukurtas "sweatshop". Jų kolekcijose yra ir pagrindinių verslo marškinių, be jų gerbiamų "Oxfords", derinantį įmonių jautrumą ir pagarbiai kilnius savo paveldui kaip pasiruošę stilistai ir seniausia vyrų drabužis Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Nepaisant trapių verslo marškinių, atkreipkite dėmesį į populiarią "Red Fleece" kolekciją ir sportiškus jų klasikinių sagų variantus. Nors dauguma jų gamybos dabar yra užsakomieji, siekiant sumažinti išlaidas, jie reinvestuojami vietos gamyboje, todėl pamatysite "Made in America" ​​etiketes, kad būtų galima įsigyti daugiau jų rinkinio.

PIRKTI

Suitsupply

2000 m. Įkurta olandų kostiuminė etiketė "Suitsupply" tapo plačiai švenčiama kaip įperkama alternatyva pompoms greitam gatvelių siuvinėjimui. "Suitsupply" marškinėliai be marškinėlių prasideda nuo 80 USD per vieną iš jų trys eilutės.

Rasite ryškius baltuosius marškinius devynerių iki penkių, arba minkštų kamerų gabalus dėvėti ne biure. Jie taip pat siūlo ilgus ir trumpus gabalus, be jų reguliarių, plonų ir papildomų plonų blokų. Jei to nepakanka, galite sukurti savo internetinę parduotuvę, pasirinkdami vieną iš kelių apykaklių, rankogalių variantus ir individualizuotą siuvinėjimą. Jų audinių pasirinkimas yra labiau ribotas nei Tailor's Mark, bet kasdieniniam verslui sunku įveikti.

PIRKTI

Thomas Pink

Jei atlikote DJ'o girnelę ar pasidarėte tėvo drabužių spintelę, jūs tikriausiai matėte Thomasą Pinką. 1984 m. Įkurta JK, "Thomas Pink" yra žinoma dėl tradicinės "Jermyn Street" apipavidalinimo: klasikinės klasikinės klasikinės, nepakankamo dizaino, ramios pasitikėjimo, kad būtų galima remtis tradicijomis ir įprasti naujoviškos naujovės.

Jie siūlo lengvą "Traveller" marškinius tiems, kurie neturi laiko geležies ar niekada išaugo iš jūsų mama tai padaryti. Jų apmušalai tinka patogiai su daugeliu biuro suknelių kodų, taigi galite nusipirkti rimtą ilgaamžiškumą. Tačiau yra tokios privilegijos dėvėti Thomasą Pinką, nes dauguma jų marškinių yra daugiau kaip šimtas dolerių.

PIRKTI

Charles Tyrwhitt

"Charlies Tyrwhitt" atsirado 1986 m. Kaip sidabrinė etiketė paštu, prieš dešimtojo dešimtmečio pabaigoje prisijungdama prie garsios "Jermyn Street" scenos. Jiems nepavyko pasiekti visuotinio pasiekiamumo, turint didelę auditoriją tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek jos buvusiose kolonijose.

CT kolekcijos pasižymi lengva priežiūra, kai kasdien dirba, tačiau jie taip pat siūlo puikias dvipusio medvilninio marškinėlių ir vakarienių marškinius, jei jums reikia dulkių ištraukti tuksą. Jie paleidžia keturis gabalus - klasikinius, plonas, itin plonas ir labai plonas - įvairiais modeliais. Charlesas Tyrwhittas yra prieinamas tiek aukštakulniai, tiek tiems, kurie tik pradeda eiti. Paprastas baltos marškinėlių marškinėliai nustatys jums atgal $ 69, o jei įsigysite keturias daugeliu veislių, sumokėsite $ 220 ar mažiau.

PIRKTI

Kostiumo parduotuvė

"Plačiai žinoma kostiumo parduotuvė" yra jaunoji Sidnėjaus "P Johnson" dukterinė įmonė, aptarnaujanti daugiau kompanijų, palyginti su garsiu švelniu ir atpalaiduojančiu PJ veidmau, kad norėtumėte būti Amalfio pakrantėje.

Be to, kad slidumo siuvinys sukuria savo vardą, SS siūlo individualų apipavidalinimą, kuris leidžia pasirinkti įprastas specifikacijas - apykaklę, audinį, siuvinėjimą - kartu su jų vidiniais blokais. Dėl šios priežasties jie reikalauja matavimų parduotuvėje, o marškiniai prasideda nuo 175 USD. "Suit Shop" galite rasti "Crossley St", Melburnas, ir "Strand Arcade", ir "Chifley" Sidnėjuje.

PIRKTI

H & M

Daugialypis mažmenininkas "H & M" buvo įkurtas 1947 m., O nuo to laiko iki dabar atsirado milžiniškas 3000 parduotuvių, įskaitant nuolatinę plėtrą visoje Australijoje. Jų vyriški drabužiai yra žinomi už prieinamą kainą ir niekada toli nuo šiuolaikinių tendencijų.

"H & M" marškiniai siūlo didelį universalumą, nuo paprasto balto verslo marškinių iki trumpo rankovių gėlių kurorto marškinių ir maždaug 30 dolerių už marškinius - jie yra absoliuti pavogti. Jei jums reikia paskutinės minutės darbo interviu marškinėlių ar kažko, kad trash už didžiąją galutinį savaitgalį, "H & M" yra bilietas.

PIRKTI

MJ Bale

MJ Bale, sukurto dizainerio ir verslininko Matt Jensen, puikiai tinka Saville Row ir neapolietiškam siuvinėjimui ir suderina jį su unikaliais Australijos klimato reikalavimais.

Jų verslo marškiniai yra 100% medvilnės ir pagaminti įvairiais audiniais, kad atitiktų sezoną. Rasite sunkesnius oksfordo karštuosius žiemos marškinius ir lengvesnius skalbinių lino skaičių nuo lapkričio iki kovo mėn..

Patikrinkite savo gėlių marškinius savo pavasario / vasaros kolekcijose ir įsitikinkite, kad gausite keletą lengvų geležies baltų marškinių, kad padėkitumėte darbo spinta. Šie vaikinai siūlo įvairias "multibuy" paketus - nuo 180 iki 240 dolerių - taigi jų vertė už pinigus yra labai konkurencinga.

PIRKTI

J Crew

Amerikos mažmeninės prekybos milžinas "J Crew" daro viską, taigi, jei jums kyla sunkumų rasti tinkamus darbo marškinius, jums nereikės ieškoti daug daugiau. "J Crew" marškinių kolekcijos turi viską - nuo atsitiktinių "gingham" marškinių iki verslo rūbų ir vakarienių marškinių.

J Crew nediskriminuoja, remiantis tikslia estetika; Jūs galite rasti gyvus raštuotus marškinius šalia liūdnus, paprastus numerius. Be to, jų talpų asortimentas tinka kietai tinka kūno formoms ir kitaip galite pasirinkti keletą skirtingų gabalų. Mažmeninės prekybos marškiniai iš maždaug 99 dolerių, tačiau jų internetinėje parduotuvėje esančiame skyriuje yra daug pasirinkimo galimybių.

PIRKTI

Gitman Vintage

Pavadinimas atostogų metu? Metų pabaiga? Jei tai yra neoficiali, nulinės priežiūros faktoriaus proga, "Gitman Vintage" turi savo numerį. "Gitman Vintage", kilęs 1932 m. Kaip šeimos įmonė, specializuojasi nešiojamuosiuose marškinėliuose už dienas, kai jums nereikia laikrodis ar jūsų darbo veidas.

Jų gėlių stovyklos apykaklės marškinėliai yra populiari mėgstamiausia, primenanti "retro" 60 stilių. Jie pagaminti iš 100% kvėpuojančios medvilnės ir supjaustyti plona linija, kuri vis dar palieka šiek tiek vaizduotę. Nors tai yra tam tikri šalutiniai marškinėliai, o ne biure, jie nėra pigūs - nepereikite per sunku, o jūs galite pabėgti nešioti daugiau nei vieną kartą.

PIRKTI

1/10

Turnbull & Asser

2/10

Brooks Brothers

3/10

Suitsupply

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]