Šanono Benneto apsvaiginimo 1881 m. Viktorijos laikų dvaras dabar gali būti jūsų

Anonim

Puikus Victorianos laidojimas . Tai yra žymų eilutė, pridėta prie Australijos virėjo ir autoriaus Shannon Bennett namų sąrašo.

2012 m. Nusipirkta 4, 805 milijonų dolerių, su Benneto aktorės žmona Madeleine West, istorine "Barwon" Mansion yra nuostabus architektūros paveldo pavyzdys, sujungtas su moderniu meno projektu.

Privatus oazė pasižymi penkiais miegamaisiais, keturiais vonios kambariais ir dviem automobiliais per įspūdingą 1250 m² plotą. Šioje erdvėje taip pat yra baseinas, SPA centras, treniruoklių salė ir autonominė studija.

Paslaptis kurti namuose geriausiu iš abiejų pasaulių iš praeities ir dabarties yra Jackson Clement Burrows išplėstinė architektūra. Čia pripažinta komanda sugebėjo paversti Viktorijos laikų namus kažkuo, kuris yra daugiau šiuolaikinio šedevro, kurį sudaro kūrinio patogumai.

Iš dramatiškų baltos spalvos paletės iki medžio anglies ir susitikimų, tokių kaip liejamos lubos ir atviri židiniai, tiesiog nėra nieko panašaus į Barwono dvarą. Net virtuvėje matosi trys krosnys, įmontuota "Miele" kavos virimo aparatas, lauko picos krosnis ir įmontuota alaus dangtelis.

"Master suite" yra erdvus kambarys su automatizuotomis langų žaliuzėmis ir paslėptu gultu. Tuo tarpu kiekviename miegamajame yra marmurinė atmosfera.

Žinoma, mes palikome geriausią iki paskutinio. "Barwon" yra 3000 butelių temperatūros kontrolės vyno rūsys. "Bennett" ir "West" parduoda savo namuose dėl atnaujinimo, kuris pamatys, kaip jie perkelia į "Toorak" dvarą 16 milijonų dolerių.

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis