Žr. 2017 m. "Sony World Photography Awards" laimėtojų laimėtojai

Anonim

Tai yra "Sony World Photography Awards" 10-mečio jubiliejus, o jų fotografai padeda daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.

Šiais metais svarstyti buvo pateikti daugiau kaip 227 000 vaizdų. Konkurentai, profesionalų ir mėgėjų asociacija varžosi dėl keturių pagrindinių kategorijų ("Professional", "Open", "Youth" ir "Student Focus") ir įvairių pakategorių pavadinimų.

Profesionalų konkurse fotožurnalizmas ir stiprios naujienų fotografijos sustoja šalia gražaus meno, nelygybės ir komercinio darbo, taip pat įkvepiančios natūralaus pasaulio ir jo kelionių vaizdų. Fotografai turi pateikti ne mažiau kaip 5 ir ne daugiau kaip 10 vaizdų, kad galėtų konkuruoti. Laimėtojas yra atrinktas iš visų kategorijų profesionalų pirmos vietos laimėtojų ir uždirba prestižinį metų fotografo titulą.

"Open" kategorija kviečia įvairaus amžiaus fotografus, fonus ir patirties lygius dalyvauti didžiausioje pasaulyje fotografijos konkurse. Teisėjai apdovanojami geriausiais vienkartiniais vaizdais iš 10 skirtingų kategorijų: nuo architektūros ir kraštovaizdžio iki natiurmorto ir gatvės fotografijos.

Visų 12-19 metų fotografų jaunimo konkursas pripažįsta naujos talentingų jaunųjų kūrėjų karą. Galutinė "Student Focus" kategorija yra atvira visiems, kurie užsiima fotografavimo kursu dieniniame registre įregistruotame universitete.

Pasaulio fotografijos organizacijos generalinis direktorius Scott Grey sakė pareiškime:

"Šiais metais, daugiau nei bet kuris kitas, įrašai į" Sony World Photography Awards "parodė didelį vientisumą ir būdingas jų laikomas požiūris. Teisėjams buvo pristatyti gražūs fotografijos meno kūriniai, o ne nuotraukos, ir aš džiaugiuosi matydamas, kad mūsų gerbiami žiuri nusprendė atlyginti fotografo grynąjį įgūdį, meninį supratimą ir įžvalgumą, o ne tik fotografo objektą. užfiksuotas ".

Teisėjas Damienas Demolderas pridūrė: "Buvo malonu ir įkvėpimo patirti tokį didelį darbą ir privilegija, kurią galėčiau dalintis asmeniniais momentais, džiaugsmais, ašaromis, gyvenimu ir fotografų nuostoliais iš visų visame pasaulyje, kurie įrašė savo patirtį per savo nuotraukas. "

"Sony World Photography Awards" dabar paskelbė, kad laimėtojai bus išrinkti 2017 m. Jie ketina varžytis dėl naujausios "Sony" skaitmeninės vaizdo įrangos įrangos, plius 25 000 USD metų fotografui, 5000 $ už bendrą atviros kategorijos laimėtoją ir 30 000 EUR vertės "Student Focus" nugalėtojo universiteto įrangos.

Laimėtojai bus paskelbti apdovanojimų ceremonijoje Londone balandžio 20 d. Kitą dieną, laimėtojai, išrinktieji ir gerbiami vaizdai bus rodomi kaip "Sony World Photography Awards" parodos "Somerset House", taip pat Londono, dalis. Paroda veiks iki gegužės 7 d., Tada eikite į pasaulinį turą.

Peržiūrėkite aukščiau pateiktų sąrašo nugalėtojų rinkinį ir visą rinktinę čia.

SUSIJĘS: Žiūrėkite 2016 m. "Sony World Photography Awards" priskirtus įrašus

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą