Slaptos fizinės pratybos

Anonim

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra didinti ar sumažinti, fizinės naudos iš reguliaraus mankštos yra begalinės. Jūs atrodysite geriau, gyvensite ilgiau, turėsite daugiau sekso ir daugiau energijos, bet kaip apie tai, kaip pratimas gali būti naudingas jūsų protui?

Pasirodo, kad treniruotės į sporto salę gali padaryti stebuklus jūsų psichinei sveikatai, taip pat drožinėti jums naują šešių paketų. Štai keletas būdų, kuriais pratimas gali padėti jūsų nugarai.

Padeda išvengti pažinimo sumažėjimo

Akivaizdu, kad pratimai gali padėti jums sukurti naujas smegenų ląsteles, net ir kaip suaugusiuosius, ypač hipokampa (jūsų smegenų dalis, atsakinga už ilgalaikius prisiminimus ir erdvinę navigaciją). Ir nors jūsų hippopauzė natūraliai susilpnėja, kai senėjau, galbūt sukelia demenciją ir kognityvinį nuosmukį, fizinis pratimas iš tiesų gali padidinti jo dydį iki 2%, taigi jūs niekada nepamiršite to varginančio maratono, kurį sukūrėte 26 m.

Pagerina jūsų sugebėjimą išmokti naujų įgūdžių

Be to, kaip išmokti prikabinti kaip profesionalų, fiziniai pratimai padės išmokti naujų įgūdžių net ir po to, kai paliksite sporto salę. Tyrėjai nustatė, kad praėjus 5 mėnesiams pratybas gali sukelti pūkuotą įrenginį, bet taip pat padidėja kraujo tekėjimas į smegenų žievę, smegenų dalis, atsakinga už atminimą, mintis ir suvokimą. Tyrime esantys beždžioniai parodė, kad žymiai pagerėjo tai, kaip greitai jie išmoko naujų įgūdžių.

Jūs būsite atvėsti esant spaudimui

Stenkitės neprarasti savo šūdos, padidindami savo treniruotės įpročius. Kai jūs pratybate, jūs visoje kūne siurbiame gerus neurotransmiterius, žinomus kaip endorfinai. Kaip ir morfinas aukštas, šie endorfinai sukelia "fizinio elgesio sukeltą euforiją", todėl likusią jūsų dienos dalį trenkiasi ir padidina bendrą laimę. Pasibaisėtinas bosas ir pikta mergina dingsta.

Padėkite jums prisijungti prie kūrybiškumo

Nesvarbu, ar turite rašytojo bloką, ar tiesiog reikia gauti tų kūrybingų sulčių, pataikyti į ilgą pėsčiomis, važiavimą ar dviračių taką, gali paskatinti kūrybiškumą iki dviejų valandų. Tiesą sakant, lauko praleidimas ir vienos su gamta veikimas gali smarkiai padidinti įkvėpimą po treniruotės. Kaip tvirtino filosofas ir autorius Henris Thoreau, jo mintis prasidėjo "tą akimirką, kai mano kojos pradėjo judėti".

Padėkit jums blogą dalyką

Dopaminas, "atlygis už cheminę medžiagą", išleidžiamas atsakant į bet kokią malonumo formą, nuo maisto, iki lyties, narkotikų ir net pratybų. Trumpas pratybas gali efektyviai atitraukti narkotikus ar alkoholį priklausančius asmenis, tokiu būdu sumažindamas jų norus (bent trumpuoju laikotarpiu). Kitas privalumas? Paskubus vėlyviems užkandžiams ir pypkėms, dažniausiai sutrikdomas jūsų dienos ritmas, dėl kurio gana gyva naktinis miegas. Pratimai gali padėti perkrauti kūno laikrodį, todėl jūs lengvai pasieksite šieną.

Laikas persvarstyti tą sporto šakos narystę? Tai mes manome.

(per "Thrillist & Huffington Post")

Įdomios Straipsniai

"B House" yra puikus modernus namų biuras

Šios nuotraukos pateikia vaizdinių objektų dydį į perspektyvą

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Aleksandras Skarsgård, Sunnery James ir Ansel Elgort

Rendezvous su Blair Sinnott už šimtus