Mokslininkai gali rasti narkotiką, kad atvirkštines vyro modelio nuplikimas

Anonim

Taigi, yra gera žinia ir blogos naujienos vyrams, susijusiems su plaukų slinkimu.

Geros naujienos Johns Hopkins medicinos mokslininkai sėkmingai išbandė eksperimentinį junginį, kuris pakeičia plaukų slinkimą, pilkščius plaukus ir odos uždegimą, kuris dažniausiai yra susijęs su didelio riebalų ir aukšto cholesterolio kiekio dietomis Vakarų pasaulyje.

Trumpai tariant: mes oficialiai žengiame vieną žingsnį arčiau gydymo vyrams modelio nuplikimas.

Mokslininkai mano, kad eksperimentinis junginys sustabdo tam tikrų riebalų gamybą, vadinamą glicosfingolipidais (GSL), pagrindiniais komponentais, kurie sudaro odos ir ląstelių membranas.

Bandymai buvo atlikti su pelėmis, kurios gavo dietą su dideliu kiekiu riebalų ir cholesterolio. Tai paskatino subjektus parodyti, kad plaukų spalvos pasikeitimas vyksta nuo juodos iki pilkšvos iki baltos spalvos, platus plaukų slinkimas ir odos uždegimas, pasireiškiantis daugybe žaizdų.

Kai pelės šeriami junginiais, šie poveikiai buvo atvirkštūs.

Dabar dėl blogų naujienų - junginys buvo tikrinamas tik su pelėmis, ir mokslininkai teigia, kad nėra patvirtinimo, kad jis dar saugiai dirbs žmonėms.

Koks pasiekiamas rezultatas yra galimas būdas kovoti su plaukų slinkimu. Subroto Chatterjee, kuris yra Johns Hopkins universiteto medicinos mokyklos pediatrijos ir medicinos profesorius, paaiškina, kaip šis rezultatas gali pakeisti vyro gyvenimą.

"Mūsų duomenys rodo, kad vakarietiška mityba sukelia plaukų slinkimą, plaukų balinimą ir odos uždegimą pelėms, ir mes manome, kad panašus procesas vyksta vyrams, kurie praranda plaukus ir patyrina plaukų balinimą, kai jie valgo didelę riebalų ir cholesterolio kiekį", - sako Chatterjee .

Kol kas mokslininkai ir toliau plės savo duomenis apie junginį, vadinamą D-PDMP, kad nustatytų jo veiksmingumą ir kiekį, reikalingą plaukų augimui aktyvuoti.

"Tikimės, kad kada nors ateityje tai gali reikšti greitesnį ir veiksmingesnį atsikratymą nuo nuplikimo, plaukų balinimo senėjimo procese ir žaizdų gijimo", - sako Chatterjee.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas