Mokslinis priežastys, kodėl vyrai augina barzdas

Anonim
Išskyrus tai, kad atrodo, kad yra pats didžiausias pasaulyje medžio masyvas, ką daro tavo sparčiai besišypsantys šeriai? Tai lengva manyti, kad veido plaukai yra susiję su pritraukimo partneriu, tačiau mokslai tiki, kad yra sudėtingesnių evoliucinių motyvų, kodėl vyrys augina barzdas.

"Kai mes matome skirtumus tarp vyrų ir moterų, " rašo The Conversation, "paaiškinimas dažnai tampa evoliucija per lytinį pasirinkimą - tai procesas, kuris palaiko bruožus, kurie skatina poravimosi galimybes".

Yra tik viena problema, kai kalbama apie barzdas: niekas, atrodo, nesutinka. Kai kurie tyrimai parodė, kad moterys patinka šiek tiek veido plaukus arba netgi daug, o kiti yra parinkę "švariai paryškintą" išvaizdą.

Dėl nuoseklių įrodymų trūkumo neįmanoma padaryti išvados, kad barzdos vystėsi, nes moterys jas iškasė. Vietoj to mokslininkai tiki, kad yra antrojo tipo seksualinė atranka. Nepakanka būti patraukliu reprodukcijai - taip pat turite varžytis dėl tos pačios lyties, kad galėtumėte poruotis. Štai kur jūsų šepetėlis gali būti naudingas.

Tyrimai pakartotinai nustatė, kad abiejų lyčių žmonės su broliais jaučia vyresnius, stipresnius ir agresyvesnius. Mes taip pat žinome, kad vyraujantiems vyrams suteikiama daugiau poravimosi galimybių, bauginančiais konkurentus. Ar matematika: barzda lygi dominavimui, dominavimas lygus geresniam sėkmei su ponios.

"Įtampa tarp draugo pritraukimo ir konkuravimo su kitais nėra taikoma tik barzdoms ir balsams", - tęsia The Conversation. "Vyrai taip pat mano, kad jų kūnas turėtų būti raumeningesnis nei moterys, o moterys norėtų, o moterys paprastai mano, kad jos turi būti plonesnės ir dėvėti daugiau makiažo, nei vyrų, kad jie norėtų".

Kitaip tariant, Marsas ir Venera yra baisūs teisėjai to, ko nori kita planeta, ir tai gali būti dėl to, kad mūsų instinktai yra labiau orientuoti į ne konkurentus mūsų bendraamžius.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės