Mokslas atskleidžia vyrų kumščius, skirtus kovai

Anonim

Praktikoje, tačiau akis atvėrusiame tyrime, biologai naudojo negyvų rankų vyrus, kad išmėgintų ir šliaustų padengtus hantelius eksperimentu, palaikančiu teoriją, kad vyriškos rankos vystėsi ne tik užlipant alaus kaklą, bet ir kovojant su moterimis.

Žmonės turi trumpesnius delnus ir pirštus, ilgesnius, stipresnius ir lankstesnius pirštus nei beždžiones. Šis rankų lankstumas mus atskiria nuo mūsų protėvių, nes mes galime lengvai sukurti įrankius. Tačiau šis naujas tyrimas teigia, kad žmogaus vyriškosios rankos taip pat iš dalies sklido.

Matyt, štampavimas būtų buvę naudingas, nes "vyriškos lyties vyriška fizinė konkurencija yra svarbi daugelio rūšių beždžionių, įskaitant žmones, poravimosi sistemose".

Nors jo teorijos yra prieštaringos ir dažnai kritikuojamos, tyrimo vadovaujantis profesorius Davidas Carrieras teigė, kad "rankos proporcijos, leidžiančios formuoti kumštį, gali mums parodyti kažką svarbaus apie mūsų evoliucinę istoriją ir apie tai, kas mes esame kaip rūšis".

Jis taip pat studijavo ir tvirtino, kad mūsų protėvių veidų evoliucija išsivystė priešintis štampavimui ir kad žmogaus veidai tapo labiau subtili, nes mūsų smurtas tapo mažiau priklausomas nuo bruškos jėgos.

Kritikai sakė, kad jei žmonės būtų pritaikyti kovai su kova, žmonės turėtų daugiau fizinių skirtumų tarp vyrų ir moterų. Savo gynyboje profesorius Carrier teigia, kad vyrų ir moterų skirtumai liesoje kūno masėje ir viršutinėje kūno dalyje yra gana dideli, o rankos formos ir dydžio skirtumai yra vieni svarbiausių. Touché.

(per ABC)

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier