Taupykite laiką ir pinigus su šiais žemu išlaikymu vyriškos šukuosenos

Anonim

Mažas techninės priežiūros darbuotojas gali jaustis nepasitenkinimas patarimais dėl stilius ir priežiūros patarimais. Viskas, ko jis nori, yra išlaikyti paprastą dalyką, o mados gurziai ir kirpėjai jį bombarduoja nuolatiniais ragais dėvėti daugiau, padaryti daugiau, būti daugiau.

Ne čia D'Marge. Mes vertiname dandijas taip pat, kaip ir "žemyn į žemę". Galbūt jūs neturite įgūdžių. Gal jūs neturite laiko. Galbūt tu tiesiog pernelyg tingi. Kad ir kokia būtų priežastis, dėl kurios norėtumėte pasirinkti lengvesnius plaukus, mes sukūrėme penkių stilių, kurie padės jums atrodyti gerai ir su nedideliu darbu.

Nusiskuto iki tobulumo

Pabandykime tai išeiti iš kelio dabar. Nr šukuosena yra mažesnė priežiūra, nei jokie plaukai. Jei jūsų galvos oda natūraliai yra lygi, tai neprotinga priemonė. Jei nesate palaimintas nuplikimu, tai vis dar yra vienas iš lengviausių laukiamų rezultatų. Vienintelis reikalavimas atsikratyti šio anti stiliaus yra gražiai formos galva.

Tinka buzzed

Buzzcut yra vyriškas ir reikalauja minimalaus našumo. Rokiskite jį be jokio produkto ar stiliaus, šiek tiek įklijuokite, kad galėtumėte išgydyti grožį. Jūsų visiškai naują buzz gali būti papildyta trumpa, tvarkingai aplyginta barzda, kuri pašalina kasdienį skutimą ir padvigubina jūsų mažą priežiūros našumą.

Slick it back

Paskambink tai kariniu grįžimu arba Macklemore kopija. Bet kuriuo atveju, pjaustymas ar tradicinis pjovimas yra lengvas pasirinkimas net netinkamam žmogui. Laikykite plaukus trumpais ant nugaros ir šonų, o ilgai - ant viršaus, be tarpų. Palikite viršuje nepaliestą, traukite atgal ir pridedate šiek tiek pomados, kad susidarytų dėmė. Tai užtruks 2 minutes, o jūs esate mūsų durys.

Piktas kaip sekmadienis ryte

Jei esate paauglių boibander su "Taylor Swift" arba "surfy dude", kuris mėgsta druskos vandens poveikį, tai yra jūsų išvaizda. Augti plaukus ilgai ir laisvai. Nupjaukite sluoksnius šiek tiek neuždengtą, miego galvą. Kad stilius būtų, naudokite produktą drėgniems plaukams ir purtykite. Visą dieną trinatis. Tai daro gerbėjus nuraminti.

Live Long (& Tie It Back)

Jei jis veikia Jaredo Leto ir Willy Cartier, kaip blogai tai gali būti? Ne geras gyvenimo šūkis, bet geras požiūris į plaukus daugiau nuotykių vyrų. Letas atsikėlė atsargiai ir kirpėjo, kad vėjas, o jo saldūs spynos augtų įspūdingu Jėzaus lygiu. Mes negalime būti roko žvaigždes, bet bent jau tu gali atrodyti kaip viena.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"