Samas Smithas iš tikrųjų dėvėjo "Magic Eye" smokingo striukę į Bambi apdovanojimus

Anonim

Dimensijos pasaulyje mes gana daug matėme viską. Laukinės spalvos primena phallic emojis? Tai, jūsų 2017 m. Donaldas Gloveris.

Tuxedo striukės, imituojančios jūsų mėgstamiausią vaikystės galvosūkį? Dabar mes kalbame, Samas Smithas. Neseniai "Bambi Awards" Berlyne pasirodė anglų crooner mokinys, kuris gali būti apibūdinamas tik kaip " Magic Eye" įkvėptas striukė.

"Unicitied" " Magic Eye" yra galvosūkių knyga, kurioje yra puslapiai, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo stačiakampių ir geometrinių figūrų nestruktūriniais modeliais. Nepaisant to, žiūrėkite į jį pakankamai arti kryžminio akių, o iš puslapio pradės pasirodyti 3D vaizdas, todėl jaunesnioji savęs iškils klausimas apie gyvenimo fiziką ir tai, kokios širdies jūs geriate tą pačią dieną.

Sam Smithas "smokingo striukė" yra šios žymios knygos modelių kopija ir, nors ji yra vizualiai įbrėžusi, ji tikrai įkvepia intrigas į šį vakarą vyriškos motinystės drabužį. Tai nėra juoda, ne pilka ar balta. Tai visi trys, todėl būtent tai yra laiminga išvaizda, kai norima išbandyti tradiciškai nelanksčią ansamblį, į kurią įeina įprastas juodos vakarienės liemenė.

Nors tai yra vizualiai patraukliausias klasiuojamuoju būdu, mes vis dar įdomu, ar geometriniame įspėjime yra paslėpta žinia. Pažvelkite į galeriją ir praneškite mums, jei ką nors matote.

1/4

2/4

3/4

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens