Saint-Laurent tiesiog sumažėjo milžinišką bendradarbiavimą su kai kuriais iš labiausiai Iconic markių pasaulyje

Anonim

Paruoškite pinigines už tinkamą prievartą. "Saint Laurent" kartu su išvykstančiu Paryžiaus boutique "Colette" už vieną pastarąsias pastangas bendradarbiauja prieš tai, kai pastaroji uždaro parduotuvę už gerą kainą.

Komplekte yra daug "Saint Laurent" firminių prekių, iš kurių populiariausi daiktai, pavyzdžiui, cigarečių žiebtuvėliai, nešiojami "Bluetooth" garsiakalbiai, "Polaroid" fotoaparatai, "Bang & Olufsen" ausinės ir sekso žaislai, pakeliami aukščiausios klasės aukščiausios kategorijos juvelyriniams dirbiniams kartu su etiketės juodos spalvos estetika.

Heck, yra netgi nužudyta "Vespa", visiškai kristalizuota "Ruby" šalmas ir "Arkaic Concept" riedlentės deniai su saldžiu leopardo spausdinimu.

Jei nori, jūs greitesnis. Visi kūriniai iš bendradarbiavimo pasirašyti "Saint Laurent by Anthony Vaccarello" ir dabar yra prieinami iki gruodžio 20 d., Kai parduotuvė bus uždaryta.

Jei praleidžiate šiuos dalykus, galite pasidžiaugti tuo, kad dabar galite įsigyti Nike prezervatyvų ir tualetinio popieriaus ritinių.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens