Ryan Reynolds "mūšis su nerimo įrodo, kad vyrų psichinės sveikatos suvokimas keičiasi

Anonim

"Ei, kaip tai vyksta?"

"Taip, gerai, kaip" tau "?

"Taip, ne blogai, ne blogai".

Kada gi kilnus menas nekelia draugų, kai prasideda bloga diena, įtakos jūsų psichinei sveikatai? Ar vis dar tabu vaikinai kalbėti apie savo ~ jausmus ~? Nė vienas iš šių klausimų neturi tiesioginio atsakymo. Tačiau, jei naujausias interviu su "The New York Times" Ryan Reynolds viskas vyks, laikas keisis.

Visų interviu Deadpoolio žvaigždė atskleidė: "Aš turiu nerimą, aš visada buvo susirūpinęs. Visų širdžių" aš jaudinuosi "tokio dalyko, ir aš buvau toje pačioje tamsesnis spektro galas, kuris nėra įdomus "( NYT ).

"Prieš kiekvieną pokalbių laidos išvaizdą jam pasireiškia baimė ir pykinimas, ir jis tampa visiškai įsitikinęs, kad gali mirti".

Nors jis įsidarbina savo tėvą, mokydamas jį būti "budrus, atidžiai klausydamasis ir nuliūdęs absurdiškos tragedijos", Reynoldas sakė " The Times", kad jo nerimas prasidėjo dar labai ankstyvame amžiuje, kai jis tapo "odos padengtu mikrovaldytoju", valantis namas ir vejapjovės pjaustymas, bando išspręsti "viską, kas gali nusistatyti tėvą".

Be humoro (žr. Jo "Twitter" pašarą), kad susidorot su nerimo Reynolds sakė NYT jis naudoja "Headspace" programą ir primena, kad iš karto, kai jis eina į sceną, sensacija išnyks; "Kai atidaroma užuolaidėlė, aš įjungiu šią knucklehead, ir jis tarsi perimtų ir išnyksta dar kartą, kai aš važiuoju".

Nesvarbu, kokie vaikai užsisakė, skaityti mano karščiam kūdikiui lėktuve, istorijos moralė visada yra kažkas apie vazektomiją.

- Ryan Reynolds (@VancityReynolds), 2016 m. Rugpjūčio 7 d

Norint aptarti "Reynolds" svarbą viešai atskleisti, mes nukreipėme į "D'Marge" įkūrėją Luc Wiesman, kuris teigė, kad tai gali būti vyrų psichinės sveikatos viršutinė dalis:

"Vyriškos garsenybės, kalbančios atvirai apie nerimą ir depresiją, yra didžiulis žingsnis link vyrų, žvelgiančių į problemą labiau teigiamai ir lengvai valdomai. Tai veikia tiek daug vyrų, tačiau tiek daug atsisako kalbėti apie tai. Visiškai priskiriamas Ryan'ui už tai, kad jis pats susitinka ir apie tai kalbasi. "

Vyrų reakcija į "Reddit", vietą, kuriai geriau žinoma dėl pikto trollingo, nei emocinės epifanijos, taip pat rodo, kad vaikai pradeda vertinti nerimą ir depresiją naujoje šviesoje. Buvo tam tikrą laiką ateiti, bet šie atsakymai į Reynoldso interviu parodė, kaip toli mes atėję, nes kalbėti apie kažką kita nei sportas uždirbo jums nepatogu tyla.

  • Nerimas nėra pokštas. Kartais tai savaites ar dvi susierzinusios žarnos ir blogos šakos, kartais tai yra vienkartinė jūsų gerklė. Kartais nerimą kelia kojos smūgis, o kartais jausmas svaigsta be jokios priežasties.
  • Nerimas gali pasireikšti fiziškai ir būti gana silpnas. Manau, tai kažkas, kas nesupranta, nesupranta. Tai ne tik nervingas. Tai fiziniai emocinės panikos simptomai, kurių jūs net nežinote, kad patiriate.
  • Vieną dieną aš palikau darbus dėl aštrų skausmų mano krūtinėje. Manoma, kad tai buvo širdies priepuolis (tai nebuvo). Netrukus atsirado širdies priepuolis.
  • Tai panaši blogis persikeliantis ego. Jis tiksliai žino, ko tuo metu bijote, ir būtent ten jis jus nukentėjo.
  • Aš gyvenu su GAD, kaip ir 9 metai (ir aš 24), ir tik susirinko jėgą eiti į psichiatrą, kaip prieš 9 mėnesius, nes jis taip pat pasireiškia depresija. Damn jo grubus.

Ir tai buvo ne tik prisipažinimas. Skaitytojai taip pat buvo pasirengę pasiūlyti motyvaciją ir paramą.

  • Sveikiname ieškodami psichiatro. Šis žingsnis yra sunkus, kaip padaryti, bet, kai tik tai bus padaryta, jūs einate į gerą asilų šūdą.
  • Džiaugiuosi, kad jūs įtraukėte į žodžius jausmus, kaip jaučiuosi.
  • Kartais jūs ką nors perskaitote ir tai reiškia, kad "tai, ką tas asmuo gauna", padeda jaustis geriau žinant, kad aš ne vienišas!
  • Aš turiu tą patį. Pratimai man padeda daug. Ypač veikia. Aš turėjau blogą keletą dienų, ir tai sucks. Aš visada turi kažką daryti.

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį