"Rusty Yak" rasistinis skelbimas, kurio tikslas yra "Redheads", uždraustas Australijoje

Anonim

Neuždunk savo raudonų galvų. Tai buvo pirmas sakinys Carlton ir "The United Breweries" naujajai "Rusty Yak Gingery Ale" reklamos kampanijai, kuri oficialiai buvo uždrausta iš Australijos ekranų.

Atskleidus viešą akimirką, kad skelbimas buvo "įžeidžiantis", "rasistinis", "priekabiavimas" ir "diskriminuojantis" tiems, kurie turėjo raudonus plaukus, skelbimų stebėtojas atitinkamai elgėsi, manydamas, kad jis suklaidino šėtono gimdymo palikuonis.

"Rusty Yak Gingery Ale" komercinėse auditorijose yra prašoma "sustabdyti Ginger geno" plitimą, kuris "plaukiojo aplink mūsų DNR, stebuklingas šeimas kartoms". Nors juokinga daugeliui (mums), kiti patyrė visiškai nusikalstamą veiką ir grojo iš PC kortele.

"Labai įžeidžianti, kad reklama būtų diskriminuojama tiems, kurie turi raudonus plaukus, o tai reiškia, kad jie turi" sustabdyti genų plitimą ", lyg tai būtų kažkokia liga. Vaikai jau mokosi mokykloje už raudonus plaukus, o tokie skelbimai skatina tik tokį patyčių pobūdį ", - parašė vienas skundas.

"Clemenger BBDO Melbourne" kūrėjai sukūrė pranešimą, kad sustabdyti "Ginger Gene" platinimą, kad jis atitiktų paslėptus "Rusty Yak Ginger Ales" butelius reguliariai septyniose pakuotėse.

"Carlton" ir "United Breweries" atsakė į šį draudimą, sakydamas, kad nesutinka su sprendimu, nes raudonos galvutės nėra lenktynės.

"Skundai atkreipia dėmesį į diskriminaciją ir žmonių viliojimą dėl jų raudonų plaukų, tačiau šis požymis nepriklauso rasėms".

Be to, kūrėjai paaiškino, kad skelbimas asocijuojasi su Rusty Yak Ginger Ale ir raudonomis galvomis švelniai, nuoširdžiai ir humours būdu.

"Reklaminiai skelbimai neleidžia pažodžiui ar vaizdine prasme apibrėžti diskriminacijos ar vilties, kaip apibrėžta aukščiau, atsižvelgiant į tai, kad tema ir bendras įspūdis apie reklamą nėra neigiami raudonoms galvoms, o juokingas ir juokingas skelbimas, kad mes atradome" imbiero geną " mūsų alui ", pridūrė CUB.

Skelbimų standartai dar kartą patvirtino, kad raudonų plaukų iš tikrųjų patenka į lenktynių kortelę, nes "DNR gali būti laikoma susijusi su protėviu ir kilme, todėl manoma, kad šiame kontekste nuoroda į žmones su raudonais plaukais patenka į rasės apibrėžimą".

Kubas nuo šiol ištraukė skelbimą iš pagarbos tiems, kurie buvo įžeisti.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens