Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

Anonim

Jis nėra NBA mados karalius už nieko. Per naktį Russell Westbrook pateko į Virgil Abloh pirmuosius "Louis Vuitton" vyriški drabužius, kurie pasirodė "Paryžiaus mados savaitėje", atsitiktine gatvės įkvėpta išvaizda, kuri prasidėjo praėjusios savaitės septyniolikmečiu, pasirodžiusi "David Beckham" menkaverčiu ekstravagantišku spinta.

"Westbrook" suporavo savo neįtikėtinai brangią "Rolex" (tai yra POA, bet prasideda nuo 44150 JAV dolerių už ne- deimantinės versijos versiją) su "FUCT SSDD" šlifuotos vėliavos šortai ir "Jumpman23" naujausi atsitiktiniai monochrominiai smūgiai. "Rolex Day-Date" prezidento laikrodžio rodyklių deimantiniai geltonieji auksiniai aksesuarai padidino raitelius, kad jie atrodytų beprotiški, o po to buvo pagaminta juodoji tee su dideliu skanėliu iš "Honor the Gift".

Net "Eyewear" nebuvo palikta iš lygties su "Westbrook", vykstančiu apvalių auksinių rėmų akiniais nuo saulės, kad galėtų pridėti "Rolex" ir auksinį "Cartier Love Bracelet".

Ar mes siūlome išbandyti šį išvaizdą namuose? Tikriausiai nėra galimybės, kad galėtumėte pakenkti jūsų bliuzui vietos slidinėjimo parke. Jei ruošiatės Russell Westbrook pinigais, tai kodėl ir ne.

Mes galime pasiūlyti daugiau suaugusių išvaizdų, nors ir puikiai su "Rolex".

"Russell Westbrook" (@ russwest44) pasidalijama nuotrauka 2017 m. Liepos 23 d. 11:13 val., PDT

1/3

2/3

3/3

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens