Roberto Pattinsono "Black Tie Hack" yra tai, ko mes laukėme

Anonim

Praėjus tam tikram laikui, kai Robertas Pattinsonas puošia didžiulį ekraną kaip sparkly jaunas vampyras su nesveikia priklausomybe nuo saulės saugumo.

Nuo to laiko 31 metų britų aktorius įgijo gana reputaciją dėl savo atsitiktinių stiliaus pasirinkimų spragų, kurios dažnai gali būti nuo vaniļas verslo atsitiktinės iki daggy sluoksniuotos iki plonas kostiumai ir vakaro drabužiai.

Jo paskutinės pastangos smakingo srityje gali būti geresnės, nors Pattinsono paprastas stilius "įsilaužia", leidžiantis į klasikinį smokingą. Bow kaklaraištis, patenkinti apykaklės suknelės marškinius.

Nors klasikiniam smokingui reikia smokingingo marškinėlio su specialiu apykaklės tipo, kad tilptų priedas, Pattinsonas visiškai pakeitė smokingo išvaizdą su apykaklės sukneleliu marškiniu, dėviu ant juodo lankelio. Žiaurūs? Galbūt, bet tai tikrai vienas būdas išsiskirti, drįsti pasakyti, tinkamos priežasties.

Ar gali būti, kad Pattinsonas tiesiog pamiršo parinkti smokingo marškinius ir tiesiog pasirinko iš savo spintelės baltos suknelės marškinius? Galbūt. Bet mes norėtume manyti, kad jis turi šiek tiek daugiau numatymo nei tai.

Kaklaraištis pagal suknelę apykaklę? Mes leisime jums būti teisėju. Asmeniškai manome, kad tai yra gryno oro kvapas, reikalingas klasikinis išvaizda.

1/3

2/3

3/3

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD