Rūgšties persodinimo barzda vaikams, su kuriais susiduria kūdikiai

Anonim

Brangioji pavydas 21-ojo amžiaus pirmoji pasaulinė problema, sverianti į žmonių širdis ir protus visame pasaulyje, bet hipsters su įvairiomis, kaklo pūkų šeriai nereikia nerimauti.

Vis daugiau ir daugiau žmonių, kuriems iškilo grėsmė, kreipiasi į šiuolaikinį mokslą ir pasirenka barzdos transplantacijas, o 2015 m. Vilkinimo tendencija, greitai populiarėja.

Beardų transplantacija tapo ypač populiari vaikams, kurie jaučia veido plaukus, kad jie atrodytų (ir jaučia) savo amžių.

Pasak Tarptautinės plaukų restauravimo chirurgijos draugijos, barzdos transplantacijos 2012 m. Išaugo 1, 5% visų plaukų atstatymo procedūrų tarptautiniu mastu, 2014 m. - iki 3, 7%.

Nors barzdos transplantacijos populiarumas auga, jie nėra pigūs. Tiesą sakant, transplantacijos svyruoja nuo 4000 JAV dolerių, kad užpildytų kai kurias nepalankias vietas, iki 22 000 JAV dolerių vienam žmogui, kuris savo skruostus perkelia savo barzdą dviem procedūromis.

Jei turite grynųjų pinigų, kad įstrigtumėte, ir jums trūksta tobulo 5 valandos šešėlio, galbūt barzdos transplantacija verta nufilmuoti.

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis