Juokingi "Cool" sporto krepšiai, kurie nepadeda atrodyti šliaužti

Anonim

Būkime sąžiningi: tikroji priežastis, kodėl jūs einate į sporto salę, - tai ne sugriauti.

Žinoma, tai gražus perversmas, bet blauzdinantis abs ir švelnus bicepsas atsistato į jūsų tikrąją motyvaciją patekti į treniruoklių salę: labai daug tinka karšto vandens.

Pirmoji sporto salėje esanti hotties įspūdžio išvaizda yra gerai, taigi įsitikinkite, kad jūs įpakavote treniruočių įrangą į sportinį krepšį, kuris padarys teisingą įspūdį. Žinoma, nors ir praktiška.

"Herschel Supply Co" "Sutton" tara "Duffle" krepšys

"Herschel Supply Co" nuo 2009 m. Yra tik šioje vietoje, tačiau jų aukštos kokybės krepšeliai yra vertingi. Suttono pakabos dubens krepšys yra klasikinis siluetas, sukurtas iš pagrindo, kad būtų sukurtas praktiškas ir aptakus treniruoklių krepšys. Jis pagamintas iš atsparaus vandeniui tvoros, apsaugančios nuo purvo, kad būtų užtikrinta, kad jūs atliksite šią 28 litrų dervą ilgiau nei ateityje. Informacija apima patogią priekinę kišenę ir diržus, pagamintus iš tos pačios medžiagos kaip saugos diržai.

APSIPIRK DABAR

"North Face Base Camp Duffle"

Patikrinta tarp griežčiausių elementų, paimta į miesto džiungles. "North Face" ryškiai geltona "Base Camp" duffle yra gero jūsų veidą, todėl tai verta pavadinti sportiniu krepšiu. 50 litrų maišelis pagamintas iš sustiprinto laminato, kuris yra tvirtas, kaip pragaras, ir yra hidroizoliacijos patogumas. Pats dizainas nepasikeitė per 30 nepatogumų metų, ir jis grįžta į šią sąvoką, jei ji nėra sugedusi, neištaisykite.

APSIPIRK DABAR

"Head Porter 3 Way Boston Bag"

Japonijos etiketė "Head Porter" laikosi dalykų, paprastų ir klasikinių, naudojant "3 Way Boston Bag". "Boston 3 Way", turintis platų saugojimą, batų kišenę ir greito priėjimo kišenę mažesniems reikmenims, sukuria idealią sportinę krepšį. Vandeniui atspari konstrukcija yra premija tiems, kurie nori atlikti savo mokymą lauke.

APSIPIRK DABAR

Y-3 Logo Holdall

Sporto minimalizmo karalius atneša mums vieną iš ryškiausių sportinių krepšių. Yohji Yamamoto prisijungė prie "Adidas" 2003 m., Kad įsteigtų "Y-3", ir partnerystė nuo to laiko klestėjo. Šis ypatingas dalykas yra paprastas dalykas su viršutine užtrauktuku užtrauktuku ir boulingo stiliaus dizainu. Privalomas Y-3 logotipo darbas matomas ant krepšio priekio.

APSIPIRK DABAR

Iki Iki Stiklo dirbiniai

Už kažką šiek tiek ten, negalima eiti per Ienki Ienki miško žalią medvilnę ir žąseles, dygliuotą turėklą. Maiše yra viršutinės rankenos, nuimamas pečių dirželis, dvipusio užtrauktuko užtrauktukas, pagrindinis vidinis skyrius, vidinis logotipo pleistras, vidinė slydimo kišenė ir dygsniuotas efektas su vidiniu pamušalu. Ar kas nors pasakė gipso liemenę?

APSIPIRK DABAR

Stella McCartney Tubular Holdall

Didžiosios Britanijos etiketė Stella McCartney ir toliau įspūdžia minios savo kietais dizainais, o jų naujausias vamzdinis turėklai niekuo nesiskiria. Atletikoje įkvėptas estetas giliai praeina per šį Italijoje sukurtą turėklą, kurį papildo pečių diržai, viršutinė užtrauktukų užtrauktukas, priekinis logotipo plakatas ir logotipas į priekį.

APSIPIRK DABAR

Saint Laurent Cylindrical Holdall

Dabar atvyksime į sportinio krepšio segmento "pointier" pabaigą, nors jie yra brangūs, jų aštrus dizainas yra antras-niekas. Pavyzdžiui, pasiimkite "Saint Laurent" laikraštį. Prancūzų mados namai saugo ekspertų meistriškumą su etiketės parašu roko 'n' roll "atrakcija. Šis juodas medvilninis cilindrinis laikiklis "Saint Laurent" turi apvalias viršutines rankenas ir dvigubą viršutinę užtrauktuką, kad būtų galima greitai ir lengvai pasiekti bet kuriuo metu.

APSIPIRK DABAR

Tomas Maier Camo savaitgalis Duffle

Čia vienas kamuoliuko gerbėjams. Šis šimtas procentų medvilnės turinys iš Tomas Maier turi apvalias viršutines rankenas, nuimamą ir reguliuojamą pečių diržą, viršutinę užtrauktuką ir pagrindinį vidinį skyrių. Tai taip pat neįtikėtinai gražu pažvelgti.

APSIPIRK DABAR

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas