Mokslininkai yra arti, kad būtų galima aptikti žmonėms skirtą anti-senėjimo narkotiką

Anonim

Tie, kurie ieško jaunimo fontano, gali netrukus sustoti.

Jungtinio tyrinėtojai iš Vašingtono universiteto Sent Luiso ir Keio universiteto Japonijoje paskelbė, kad atrado junginį, kuris galėtų pakeisti žmonių senėjimo procesą.

Tarptautinė "Brainiacs" grupė sunkiai dirbo, studijuodama naują junginį, vadinamą "Nikotinamido mono nukleotidas" arba trumpą "NMN". Narkotikai gydant laboratorinėmis pelėmis, NMN parodė, kad cukriniu diabetu pasireiškė atvirkštinė pusiausvyra, o metabolizmas, regėjimas ir gliukozės netoleravimas mažėja.

Kartu su šiais teigiamais rezultatais yra baltymų, vadinamų sirtuinu, aktyvacija, kuri natūraliai mažėja gamyboje, nes žmogaus kūnas senstantis. Kokie eksperimentai iki šiol parodė, kad pelės, kurios buvo skirtos NMN, sulaukė lėčiau ir turėjo ilgesnį gyvenimo trukmę nei tos, kurios neturėjo NMN.

Rezultatai buvo tokie teigiami, kad NMN buvo greitai stebimas, kad taptų pirmuoju anti-senėjimo vaistu, kuris bus išbandytas žmonėms. Kitą mėnesį eksperimentą pradės naudoti dešimt žmonių, kai mokslininkai skirs vaistą, kad stebėtų, ar junginys tikrai gali pakeisti senėjimo poveikį.

"Mes patvirtinome puikų poveikį eksperimentui su pelėmis, tačiau dar nėra aišku, kiek (NMN) turės įtakos žmonėms", - teigė profesorius Shinichiro Imai iš Vašingtono universiteto.

"Mes atidžiai atliksime tyrimą, kuris, tikiuosi, sukels svarbias Japonijos išvadas."

Jei vaistas gauna žalią šviesą, skirtą naudoti žmonėms vadovaujančiose įstaigose, tai bus pirmasis anti-senėjimo gydymas, kuris bus prieinamas visuomenei.

Iki tol nejaukite stilingos sidabrinės lapės ar senovinių būdų išvengti senėjimo požymių.

(per GOOD)

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens