Nekilnojamojo priežastis niekada nebus formos ir ką daryti apie tai

Anonim

Kaip asmeninis treneris galiu sužinoti apie daugelį žmonių elgesio.

Mano ankstyvą trečiadienį galima praleisti su smulkiojo verslo vidutinio lygio vadovu, kuris turi tapatybės krizę, nemiegojo ir vėlavo mokytis.

Vidutiniškai ryte klientas, praėjęs naktį iš Šiaurės Amerikos 4-5 valandų miego metu, išgyvena, kai mes aptarėme galimybę patekti į vamzdynus su Afrikos politiku.

Jūsų mintis, kurią reikia turėti

Tai yra puikus pavyzdžių klientams, kurie gali parodyti 110 proc. Dėmesio sesijai, o paskui spragtelėję rengiant susitikimą, mes baigsime miną, nes jie eina į miestą pasirašydami milijardinių dolerių nuomos susitarimus.

Jie yra visiškai skirtingi žmonės, gyvenantys savo realybe, tiek intensyvūs skirtingais būdais, tiek užsiėmę. Ir tai yra asmens tipas, kurį reikia tapti, jei norite tapti tinka, iškirpti, pakabinti ar tvirtai laikytis savo fizinių tikslų.

Bet kodėl tu niekada ten nepasieki?

Intensyvumas yra savęs ilgalaikis. Kadangi medžiai dingsta į mišką, mūsų sugebėjimas sutelkti dėmesį į užduoties atlikimą užgožia mūsų užduočių sąrašus. Nesvarbu, ar jūsų darbo laikas yra nuo 10 iki 18 val., Arba nuo 5 iki 12 val., "Užimtas" paprastai yra terminas, kurį mes apleidžiame, kai prarandame savo tvarkaraščių valdymą dėl išorinių kintamųjų.

Jūsų pasirinkimai tampa reakcingi ir jūs neteksite kontrolės

Jei esate netinkamas, greičiausiai naudojate savo prastovas, o ne susigrąžinti. Jodo "Yoda" kartą sakė: "Išnaudoję mūsų gerus norus, sveikiam gyvenimui išeikite iš lango". Kitaip tariant, ištrinkite savo šūdą už sporto salės ribų ir pamatysite rezultatus.

Jūsų savaitės magiškai neužsiima užsiėmimu

Yra akivaizdžių modelių, ar jūs dirbate pamainomis, žiūrėkite klientus visą dieną arba žinosite, kad ketvirtadieniais yra tarpvalstybinė kelionės diena. Mes tampa įtemptais ir užsiėmę, kai stumiame ribas, žiūri į šiuos nuspėjamus modelius ir priima sprendimus, kurie daro žalą mūsų sporto salėje.

"Overbooking" Jūsų "Savaitgaliai" yra jūsų didžiausia klaida

Tai padarius, jūs turėsite šiek tiek laiko, kad kūnas galėtų ilsėtis. Leidimas poilsiui ir reabilitacijai yra vienas dažniausių scenarijų. Panašiai, per savaitės nakties metu dažniausiai išstumiami specialistai ateina savaitgalį ir ieško numanomo elgesio, pavyzdžiui, blogo maisto pasirinkimo ir per daug alkoholio.

Šie įpročiai jungiasi sau

Kažkas, kam sunku, laukia patikinimo. Nors kažkas, kuris yra jo ar jos žaidimo viršuje, atrodo tikras ir galingas. Kiti žmonės mato buvusius kaip netvarką, pastarieji kaip lyderį. Nešvarumai penktadienį išgeria gėrimą, lyderis turi tikslus, kad pasiektų ankstyvą greitį šeštadienį.

Jie turi labai skirtingus savaitgalius ir, kaip ciklas įtvirtina save, jie elgiasi skirtingai ir tampa skirtingi. Šie rezultatai yra nustatyti mūsų kasdieniame elgesyje.

Įveikti pasipriešinimą per atsparumą

Tai visada lengviau tariama nei padaryta, bet našumas - tai žinojimas, kur norite susipažinti ir optimizuoti savo kasdienius pasirinkimus, norint jus atvykti.

Sėdėdami žemyn ir nustatydami prioritetus, kas yra svarbu jums dabartiniame gyvenimo etape, galite gauti daugybę aiškumo kasdieniame kasdieniniame pasirinkime, kurį turėtumėte padaryti. Pirmasis žingsnis - nustatyti, kas jums svarbu, taigi, kas tinka kiekvieną savaitę.

Iš ten galite užsibrėžti tikslus, kad pašalintumėte savo regresinį elgesį, paliekant laiko judėti į priekį.

Beyonce, kaip ir jūs, dieną turi tik 24 valandas. Gėrimai, televizijos ir socialinės žiniasklaidos priemonės kartu sutaps labai daug laiko. "Numbing" elgsena, kuri atitraukia proto veikimą, kaip dienos veikimo intensyvumo valdymo mechanizmus.

Kaip paprastą atvejo tyrimą, tarkime, kad jūs darote:

  • 3 valandos gerti penktadienį ir šeštadienį
  • Kartu su TV nakties naktį
  • "Facebook" ir "Instagram" tikrinimas tris kartus per dieną 5 minutes.

Ši suma yra 14 valandų ir 45 minučių per savaitę, atitinkanti 22%, arba jūsų budėjimo laiką arba 2 valandas per dieną.

Atsižvelgdama laiko, pratybų laiko ir maisto paruošimo laikas yra apie sukurti erdvę jūsų galvoje aiškumo.

Svarbu, kad jūsų gyvenimo etapas, jūsų prioritetai ir jūsų pasirinkimo pasekmės būtų suprantamos realybe.

Kitaip tariant, norint pratęsti laiką, suderinkite savo tvarkaraštį su savo prioritetais ir laikykitės savo ginklų. Jums reikės visapusiško psichinio ir fizinio dėmesio.

Jordan Ponder yra "Paramount Recreation Club" ir "Transform Health" įkūrėjas Sidnėjuje, Australijoje. "Transform Health" sukurta, kad įkveptų įprastą sveikatą ir pagerintų našumą. Susisiekite su Jordanija, kad organizuotumėte konsultacijas dėl mitybos, fitneso ir gyvenimo būdo.

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą