Nekilnojamasis žmogus kalba apie moterų, su kuriomis jie miegojo, skaičių

Anonim

Jūs susipažinote su reikiamu laikotarpiu, tik pradedi jaukti kartu - sargai galiausiai nuleiskite, kai staiga ji pakyla klausimas: kiek su jumis susitiko? Pasimatys daugybę minčių: ar ji tikrai domina? Ar ji bando paslėpti mane? Ar ji tiesiog kalba pokalbiu? Ar gal mano atsakymas galėtų išsiaiškinti, ar ji kitą savaitę praleidžia pasyviai agresyvią "Instagram" (tiesiogiai), ar ne.

Nepaisant nenoras, kurį daugelis vyrų jaučia, nusprendžiant, kiek jų išnaudoti pasidalinti su labiau konservatyviu partneriu, jie neturi tokio niūrio kalbėdami su savo draugais ar mokslininkų. Neseniai atliktas tyrimas, paskelbtas žurnale Sex Research, parodė, kodėl vyrai labiau linkę perdėti savo seksualinių partnerių skaičių nei moterys.

Mokslininkai iš Glazgo universiteto analizavo daugiau kaip 15 000 vyrų ir moterų atsakymus trečiojoje nacionalinėje seksualinio požiūrio ir gyvenimo būdo apžvalgoje ("Natsal-3"). Jų tyrimas siekė geriau suprasti, kodėl vyrai visada praneša apie priešingus lytinius santykius vidutiniškai nei moterys, nors vyrų ir moterų vidutinis skaičius turėtų būti maždaug toks pat. Apklausoje vyrai pranešė, kad vidutiniškai gyvena 14, 14, o moterys - tik 7, 12.

"Kūno skaičius" yra toks keistas būdas pasakyti "seksualinių partnerių skaičių" nuoširdžiai, kai pirmą kartą kažkas man apie tai papasakojo, maniau, kad jie manęs klausia, ar aš kada nors nužudėu bet kokį

- ellie (@holy_schnitt) 2018 m. Liepos 27 d


Pirmoji šio neatitikimo priežastis buvo ta, kad buvo daug vyrų, kurie sukrėtė vidurkį ir pranešė neįprastai daug (iki 110) partnerių. Tai buvo žymiai mažiau moterų. Kaip pranešė " Science Daily", "Išskyrus šiuos vyrus ir moteris, sumažėjo bendras vidurkis, panaikinus lyčių skirtumą".

Likutis buvo mažesnis dar tada, kai mokslininkai suprato, kad vyrai dažniau nei moterys vertina, o ne laiko savo gyvenimo partnerius. Pavyzdžiui, "Tarp tų, kurie pranešė apie 5-9 partnerius, apskaičiuota 24% vyrų, palyginti su 15% moterų" (" Science Daily" ).

Galutinis paaiškinimas susijęs su kultūra. Kadangi tiriamos moterys paprastai buvo labiau konservatyvios seksualinės nuostatos nei vyrai, tai reiškia, kad jie gali apvalinti, kai vyrai labiau linkę suapvalinti. Šie požiūriai buvo išbandyti klausdami tokių klausimų: ar vienos nakties trukmė yra neteisinga? (9 proc. Vaikinų teigė, kad "taip", palyginti su 18 proc. Moterų) ir: ar netyčia vyresnio amžiaus santykiai visada neteisingi?

Pasak tyrimo pagrindinio autoriaus dr. Mitchello, tai yra svarbi sritis, kurią reikia ištirti, nes "tiksli ataskaita apie seksualines partnerystes yra labai svarbi dėl daugelio priežasčių, įskaitant asmens lytiniu būdu perduodamų infekcijų (LPI) rizikos vertinimą ir ŽIV / transmisija ".

"Dauguma egzistuojančių pranešimų apie šališkumo tyrimų gali būti atliekami tik studentams ar didelės rizikos grupėms arba atliekami kaip" laboratoriniai "nustatymai, todėl jie neparodo, kaip visuomenės nariai atsako į" realaus gyvenimo "tyrimą. Mūsų žiniomis, mūsų tyrimas yra pirmasis bandymas apžvelgti visus pagrindinius lyčių skirtumo paaiškinimus toje pačioje didelio ir tipiško pavyzdžio dalyje. "

Kadangi dauguma esamų tyrimų šioje temoje buvo skirti tik studentams arba didelės rizikos grupėms (arba buvo atlikti "laboratorijos" nustatymuose neįtraukiant "realaus gyvenimo" apklausų), tai yra geras ženklas pažangai, kaip pažymima " Pirmasis bandymas apžvelgti visus pagrindinius lyčių skirtumo paaiškinimus toje pačioje didelio ir reprezentacinio pavyzdžio "( Science Daily ).

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD