RMWilliams praneša apie naują partnerystę su "Qantas Wallabies"

Anonim

"Wallabies" regbio sąjunga komanda stiliaus tikslus naujai suformuotos partnerystės tarp Australijos ženklo ir žymios bootmaker RM Williams.

Keturių metų partnerystė tęsis iki 2019 m., Kai žaidėjai bus žaidžiami iš berniuko "RMWilliams" vienkartinės odos batai, priklausantys jų komandų vienetui. Parama futbolui ne tik bus baigta, tačiau RM Williams taip pat aprūpina "Qantas Australian" vyrų ir moterų septynias komandas bei Australijos U20 komandą.

Ši partnerystė yra tinkami santykiai, kai "Qantas Wallabies" žaidėjai Ben McCalman ir kapitonas Stephenas Moore turi tiek patyrusių batai "RMWilliams". Australijos regbio sąjunga komercijos direktorius John Nicholl pridūrė: "Puiku priimti tokios organizacijos kaip RMWilliams į mūsų partnerystės šeimos. Kaip ir Wallabies, "RMWilliams" prekės ženklas apibūdina "Aussie" sunkų darbą ir ryžtą. "

"RMWilliams" generalinis direktorius Raju Vuppalapati taip pat pakartojo tokias pačias nuomones, sakydamas: "Džiaugiamės, kad galime bendradarbiauti su Australijos regbio sąjunga. Mes tikimės, kad kiekviena komanda ir darbuotojai pasiruošę pritaikyti mūsų "iconic" vieno gabalo odos meistrų bagažą, padarytą mūsų Adelaidės dirbtuvėje ".

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą