"Quiff & Pompadour" šukuosenos ir kirpimo būdai - 80 būdų, kaip tai padaryti

Anonim

Quiff it, quiff it good. "Pompadour" gali puošti šiuolaikinio gento daugybę galvų, tačiau istorija yra tvirtai įsišaknijusi. Patikėkite tai ar ne, pompadour turi netikėtai moterišką kilmę. Tai užima savo vardą iš liūdnai pagarsėjusio karaliaus Louis XV deivė, Madame de Pompadour, kuris populiarino išvaizdą ir suteikė įkvėpimo gražiems žmonėms viršutinės 18-ojo amžiaus Europoje. Taip, jūs skaitote tą teisę. Populiarus vyrų pjūvis kilęs iš teisingesnės lyties (nenuostabu, kad mūsų blokai visada plūdo gerąsias idėjas).

Tai ne taip pasakoja, kad vyrai nenorėjo turėti šio akto krašto. "Pompadour" atliko vakarietiškos kultūros renginius ir galų gale atrado savo kelią į "gool ol" berniuką Misisipi, vadinamą Elvis Presley 50-ųjų pradžioje. Ir tai, kaip sakoma, buvo tai - beveik. Nors "Rock N'Roll" karalius sustiprino populiarumą į populiarią atmintį, "quiff" istorija nesudarė su riebikliais ir "rockabilly" entuziastais.

Kvapas pakilo į grooming stiliaus piramidės viršūnę, o daugybė vaikinų - nuo " Yakuza" mobsters iki nepakankamų "hipsters" ir "Conan O'Brien" - reprezentuoja derliaus tęstinumą. Davidas Beckhamas sportuoja šauniai šiuolaikišką stiliaus interpretaciją, Bradas Pittas davė jam kietąjį kovos lauką " Fury", o Bruno Marsas nepalieka daugybės vaizduotėje su povandeniniu, dideliu kiekiu. Jo populiarumas liudija jo ilgalaikį nuopelną.

"Quiff" yra stebėtinai universalus. Geras kirpėjas gali išlyginti pjūvį, kad atitiktų naudotojo amžių, profesinę aplinką ar asmeninę estetiką. Pompadur galima pjauti su išblukimu, pilna šonine puse, pjaunama, ilgai viršuje, trumpa viršuje, su tekstūra ar be jos. Jūs turite milijoną galimybių ir jei jūsų kirpėjas turi kokią nors vaizduotę (jis turėtų, tai, kas moka už jo alų), tada jis turės kažką savo rankovės, kad atitiktų jūsų nugarą.

Kas tinka Pompadour?

Prieš užsakydami susitikimą ir pateikdami sau kirpėjo priežiūrą, verta apsvarstyti, ar jūsų unikalus plaukų ir veido funkcijų derinys tinka pomadurui. Be abejo, pomadūras gali būti naudojamas keliolika būdų. Bet tai nereiškia, kad kiekvienas blokas daro sau malonę, todėl tai pirmasis pasirinkimas.

Šiuo atveju laimė palankiai tinka vaikinams su kvadrato ar ovalo formos funkcijomis. Tai gali atrodyti šiek tiek nesąžininga (tikriausiai yra). Bet mes atvyksime iš geros vietos, čia. Kvapas prideda svorio ir didelio tūrio prie vyro galvos viršuje, ir tai gali pervertinti bet kokius ryškius veido ypatumus, nesvarbu, ar tai recesinis smakras, aukštas kaktos ar apvalios skruostos. Tai nereiškia, kad jūs atrodysite Gollum "Elvis" kostiume, jei neturite anksčiau nurodytų veido palaiminimų. Tai tiesiog reiškia, kad turėsite žaisti su proporcingu pjūvio aspektu, kad pasiektumėte glostantį išvaizdą.

Mažoji, apvali galva mažiau tinka pervertintam senosios mokyklos pomadui, nes gaila rizika, kad dramatiška pjūvio forma sumažins jo galvos pavidalą, pavyzdžiui, žirgą su peruko. Jei turite silpną smakrą, be to, didelė talpykla gali paversti jus į "didžiausią sunkią" teritoriją. Nei atrodyk seksualiai. Taigi, jei jūsų funkcijos nėra toli nuo to, ką minėjau anksčiau, apsvarstykite kuklesnę dalį, kad išlaikytumėte net ir simetriškas proporcijas, nes jūs tikriausiai nenorėtumėte savo partneriams suprasti, kad esate paversti Johnny Bravo.

Lygiai taip pat, gerinant pompadur ilgį, geriausiai suformuotos kaktos ar ilgos funkcijos. Jei pasirinksite trumpesnį kvapą, sumažinsite pailgos galvos įspūdį ir išlaikysite reikalingą proporciją. Žinoma, jei jūs juokavote save ir jūsų "brandi" plaukų linija pradeda mažėti, turėsime kitokį pokalbį (tai tikriausiai apima keletą sunkių žodžių, tada - "šurmulio").

Tavo plaukų faktūra iš tikrųjų nėra tokia svarbi, kiek tai susiję su "quiff" pagrindais. Tiek tiesūs, tiek garbanotieji plaukai atrodo su pomaduriu, net jei galutinė būklė skiriasi.

Jei turite nepaklusnius garbanos, kurios nebus bendradarbiaujamos su dvigubu šūviu ir pomadu, tiesiog reiškia, kad jūsų pasirinkimai apsiriboja nepaprasto pomaduro variacija. Šis aiškinimas yra labiau atsipalaidavęs, neatsižvelgiant į korporacijų spektrą. Tačiau, jei norite, kad švelniai išnyksite šonuose, galite pagreitinti garbanotų plaukų slinkimą, jei nebūsite pernelyg trumpas. Be to, vaikinai su tiesiais plaukais greičiausiai turės pasikliauti tuo, kad jų pomaduras visada išlaiko tvarkingą kampinę formą, o ne "aš pabudau kaip šis" dalykas, kurį, atrodo, valdo (burtininkai). Tačiau plonieji plaukai negražins garstyčių. Kvapas reikalauja tam tikro folikulo tankio, kad jis liktų vietoje, nes ploni plaukai gali prarasti vietą ir prarasti formą staigiu judesiu ar vėju.

Nė vienas iš jų neturėtų manyti, kad jis neveiks reguliariems vaikinams, reguliariais veidais, kurie nėra pateikiami šukuosenų žurnaluose. Taigi, jei turėsite padorų veją ir norą susipažinti su pomados lizdais, jūs tikriausiai būsite pasiruošę mūsų auksiniams patarimams apie quiffstronomiją.

Kaip tai padaryti

Dėl savo akivaizdžiai nerūpestingos išvaizdos, dauguma vaikinų mano, kad "quiff" yra lengvas pasirinkimas dėl mažo priežiūros šukuosenos. Ne visai tiesa. Tai reikalauja tvirto barbermalumo, tikslios praktikos ir tinkamo rinkinio, kad jis veiktų. Neteisingas požiūris gali nusileisti jus į "Elvis impersonator" teritoriją, išlaisvindamas jus nuo tokio sukilėlių roko n roll'o išvaizdos, kad jūs pravedėte baisus valandas, repetuodamas priešais veidrodį. Šie paprasti patarimai pakels jūsų riebiosios eros blogo berniuko taškus, o Olivija Newtonas Jonas taps jūsų laiku.

  • Pradėk nuo pjūvio. Raskite patyrintą kirpėją, kuris gali veikti už siaurų apatinių galūnių ir šonų ribų ir pradėkite nuo ilgio: trumpesnis šonuose, ilgis viršuje. Santykis priklauso nuo jūsų. Tačiau vis dėlto taikomos tam tikros bendros taisyklės - nesilaikykite per mažai dėl pusių dėl proporcijų, taip pat per ilgai, nes nesate slaptas sūrio rinkinys.
  • Nulenkite mane. Tiršti plaukai yra sėkmingos spalvos kliūtis, nebent jūs turite pramoninį šuką ir pomadą, kuris gali užrakinti namą tornadu. Tai padeda, jei jūsų plaukai nėra tokie stori, kad kažkas galėtų prarasti savo telefoną ir piniginę jūsų folikuluose. Paprašykite, kad cirkelis išplėstų jo susilpninimo žirklės, jei jis dar nėra. Galėsite efektyviau išstipti kvapą ir gauti daugiau spąstų už savo pinigus / pomadą.
  • Investuoti į įrankius. Pasinaudokite dviašmeniu šukuosenos ir pūtimo džiovintuvo naudojimu, nes be jų gausite toli. Negalima per daug išgalvoti, nors. Purškimo džiovintuvas neturi būti deimantinis inkrustuotas arba turi lazerinį žymeklį. Aš gavau savo "Savers" už šešis dolerius ir nuo to laiko neturėjau nieko (išskyrus tai, kai paslaptingai nustoja dirbti kas kelias dienas). Šukos yra kitokia istorija - masinės rinkos plastiko šukos sulenktų ir prispaudžia blogiau nei tie paukščiai "Legally Blonde". Pirkite acetatą iš kirpyklos (bet koks padorus žmogus, norintis išlikti versle, juos parduos).
  • Rasti tinkamą pomadą. Skirtingai nuo kitų stilių, pompadūras dažniausiai būna geras pomadas. Pirkite kažką viršutinės lentynos ("Layrite" arba "Uppercut Deluxe" yra katės pėdkelnės). Priklausomai nuo jūsų plaukų, galite rinktis vandens ar aliejaus pasirinkimus, tačiau pirmasis yra geriausias, nebent jūs plaukite plaukus du kartus per dieną. "Pomade" taip pat išlaikys plaukų verslą, neprarandant galimybių restyle vėliau ir išlaikyti lygią tekstūrą visoms Slick Ricks iš ten.
  • Purškite (šiek tiek). Plaukų slinkimas (ir aš iš tikrųjų tai tik šnipas) užstrigs jūsų plaukai į formą. Tačiau rimtai pridedate per daug. Jūsų plaukai neturėtų būti gaisro pavojaus.
  • Praktika. Jums nereikia būti vedliu, bet pirmas pora kartų gali būti sudėtinga. Prieš pradėdamas veikti nerimo (ne tokios rūšies), verta prisiminti, kad išvaizdos gerinimas greičiausiai nebus per vieną naktį, nebent jūsų kolegija yra stilistas ir ji džiaugiasi, kad tai darys kiekvieną rytą (pora atsitinka dėl to tikimybės ) Bandykite kelis kartus ir pamatysite, kaip jūsų plaukai reaguoja.
  • Stiliaus ji (realiai šiuo metu). Pradėkite nuo rankšluosčiu džiovintų plaukų po dušo. Naudodami šepetėlį ir pūstuvą džiovinkite plaukus aukštyn ir nugaros link, kad būtų aukštis. Kai plaukai išdžiūti, pradėkite dirbti su juo pasirinktu dizainu. Pridėdami pomadą, pagalvokite apie tai kaip druską. Tinkama suma papildys skonį, bet per daug pralinksmins ir pralaims tikslą. Pradėkite mažai ir pridedate palaipsniui. Jūs visada galite pridėti, bet atimti yra kita istorija. Kai produktas yra tolygiai paskirstytas, tinkamai sureguliuokite stilių su bet kokiais tweaks, kurių reikia norint gauti tikslų aukštį ir formą, kurios ieškote.
  • Folikuliarinis išlaikymas. "Pompadour" nėra mažas priežiūros stilius, kurį galite išplauti po dušo ir pamiršti. Dažnai apsilankymai salone yra būtini norint išlaikyti formos kvapo ilgį ir išlaikyti šonus. Prispaustęs arba griežtai išblukęs plyšys pamatys jus atgal kėdėje kas dvi savaites, bet tradicinis pomadūras gali būti laikomas iki 3-4 savaičių tarp vizitų (visiems tightarses).

Net apdovanojimų pelnęs stilius Anthony Nader iš RAW turi keletą patarimų. "Esu didelis šiuolaikinio Pompadouro gerbėjas, ypač jei" quiff "turi labiau grubus / tikrą išvaizdą, o ne atrodo kaip jūsų Keno ir Barbieso vidutinis garsiakalbių apskritimas. Žinau, mergaitės mėgsta pomadurą, kuris atrodo labiau maištinantis ir roko ir ritinio, kuris laimės jus taškų. "

Čia jūs turite tai - net prestižiniai stilistai galvoja, kad tai gali padėti jums įvertinti viščiukus (net jei jūsų draugai to netiki). Jei visa tai kalbant apie pomadą ir stilių nepadarė jūsų vakarienės, jūs esate pasiruošę per mūsų galeriją spustelėti įkvėpimą.

1/80

2/80

3/80

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės