"Qantas" sprendimas skirti pirmenybę psichinei sveikatai yra puikus verslo keliautojams

Anonim

Aviabilietas visada buvo puikus pasiteisinimas išjungti telefoną ir ignoruoti jūsų el. Laiškus.

Tačiau "Qantas" neseniai išsiplėtė savo žaidimą, pirmenybę teikdamas klientų psichinei sveikatai, suteikdamas jiems galimybę užsiimti ugnies meditacijos programa "Sukurtas tam, kad suteiktų ramybės jausmą ir padėtų (jums) atsipalaiduoti ore".

Programa vykdoma per vaizdo įrašų seriją, kurią sudaro 10 minučių vedamos meditacijos sesijos; nustatykite tam tikrų gražiausių Australijos kraštovaizdžių vaizdo medžiagą.

Pasak "Qantas" pranešimo spaudai, "klientai gali pasirinkti iš penkių skirtingų scenų, įskaitant Australijos dykumą, krantines, pakrantes, miškus ir vietoves, kai jie klausosi meditacijos".

"Qantas" vyriausiasis klientų pareigūnas Vanessa Hudsonas sakė, kad išplėstinis pramogų pasiūlymas su pramogomis suteikia klientams daugiau galimybių mėgautis savo "skrydžio metu".

"Klientai mums sako, kad jie vertina tai, kad gali pailsėti pačiam artimiausiu metu ir žiūrėti filmą ar skaityti knygą, o dabar mes galime padėti jiems rasti šiek tiek papildomo atsipalaidavimo vadovaujamoje meditacijoje".

Ši serija šiuo metu yra prieinama "YouTube", o "Qantas VR" programoje galima atsisiųsti "immersive" virtualios realybės versiją.

Tačiau tiems, kurie nori išbandyti jį laive, vaizdo įrašų serija bus prieinama nuo birželio mėnesio "Qantas" pramogų sistema.

Įdomios Straipsniai

Kaip padaryti, kad paleisti namuose atrodyti Livable ir Cool

20 "Fade" šukuosenos ir šukuosenos "Rock to 2017"

Kaip dėvėti lapelę ir kur juos nusipirkti

Steve Aoki tiesiog sugriovė didžiąją "Activewear Rule"