Perviršio pajamų panaudojimas - piniginės piniginės pamokos Nr. 02

Anonim

Sveiki atvykę į "Cash Money" pamokas, kur mes priimame sudėtingus pinigus ir lengviau suprasti. Pagalvokite naudingus dalykus, tokius kaip: "Kaip aš galėčiau užsidirbti daugiau pinigų, kad galėtų leisti buteliukus klube?" Mėgautis.

Kada nors buvo pasakyta, kad jei jūs paėmėte keletą dolerių, kuriuos jūs išleidžiate kavai per 30 metų ir išsaugojote, galėtumėte turėti pakankamai pinigų, kad nusipirktumėte "Ferrari"?

Tikrovėje yra daug ne kavos girtuoklių, kurie nevažiuodavo į itališkų superautomobilių! Apskaičiuojant turtą, reikia įsipareigoti aktyviai investuoti į pinigus dirbti kaip ilgalaikės investicijų strategijos dalis.

"Tai gali atrodyti bauginanti, bet jūs turėtumėte ieškoti investicijų į akcijas, kaip jūs manote apie nuosavybę".

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra suskirstyti situaciją. Atsiskaityti su dideliu palūkanų vartojimo skolinimu, pavyzdžiui, kreditinėmis kortelėmis ir asmeninėmis paskolomis, ir nustatyti nepaprastą nepaprastą naštą. Yra daugybė internetinių taupomųjų sąskaitų, kuriose siūlomos didelės palūkanų normos ir nemokami mokesčiai.

Tai yra puiki vieta nedideliems pinigų kiekiams, tačiau nepamirškite, kad tai maža rizika / užmokesčio žaidimas, o infliacija visada bus mažesnė už tikrąją jūsų pinigų vertę.

Aukštesnės rizikos / atlygio alternatyvos yra begalinės, tačiau žmonės dažniausiai pradeda nuosavybę ir akcijas. Nekilnojamas turtas reikalauja didelių indėlių iš anksto, bet beveik kiekvienas gali pradėti akcijų rinkoje su santykinai nedidele pinigų suma ir pridėti daugiau, kaip jūs einate.

Tai gali pasirodyti bauginanti, tačiau turėtumėte žiūrėti į investavimą į akcijas, kaip jūs manote apie turtą, kaip 5 ar 10 ar daugiau metų, ir, kaip ir visi rimti finansiniai sprendimai, apsvarstykite savo galimybes ir gaukite profesionalių patarimų.

Tai yra bendras patarimas, todėl turėtumėte tai atsižvelgti atsižvelgiant į jūsų asmenines aplinkybes.

Lukas Laretive yra vyresniojo privataus turto patarėjas @ Shaw ir partneriai. Tai yra bendras patarimas, todėl turėtumėte tai atsižvelgti atsižvelgiant į jūsų asmenines aplinkybes.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]