Patyrę stilingi produktai vyrams su saldžiais plaukais

Anonim

Bet koks vaikinas, kuris sugeba auginti ilgus plaukus, nesvarbu kaip Mickey Rourke nusipelno kai kurių kūdžių.

Tai ne tik užtruks visam laikui, bet ir jūs turėsite praeiti per keletą mėnesių atrodyti kaip "hobo", kol jis pasieks "Aš ką tik pasirodiau savo burlenčių dangteliu, ir aš pasiruošiu, kad užkliudžiu" .

Nors dauguma vyrų dažniausiai gali atsikratyti tik greito šukos, yra keletas atvejų, kai manevrą reikia pakelti šiek tiek daugiau nei tik vanduo. Būtent tada naudingi patarimai ir gudrybės vyriškų ilgaplaukių plaukų gaminiuose.

Vyriški ilgų plaukų stiliaus patarimai ir gudrybės

Žinokite prieš augdami

Prieš pradėdami auginti savo plaukus, būtinai turėkite realių tikslų ir įsitikinkite, kad kantrybė plaukams augti yra tai, kas tinka jūsų gyvenimo būdui, pvz., Jei esate aštrius verslininkas, "tarpinis" išvaizda gali nebūti taip gerai.

Gaukite tinkamus įrankius

Norėdami dirbti su ilgais plaukais, jūs norite investuoti į gerus įrankius. Svarbi yra plati šukuotė ir aukštos kokybės plaukų šepetys su natūraliais šeriais. Jei naudojate ponytail, nusipirkite su audiniu padengtas juostas (guminės juostos sugadins plaukus).

Kruopščiai nusiplaukite ir džiovinkite

Šampūnas ir būklė kasdien, bet būkite atsargūs išdžiūvę. Rankšluosčių džiovinimas yra viena iš didžiausių prieskonių ir susmulkintų galų priežasčių. Norint gerai išdžiovinti rankšluostį, išpilkite vandens perteklių ir švelninkite plaukus, kaip auga, o ne plaukite rankšluosčiu.

Atlaisvinkite

Jei dėvite storas skrybėles arba labai storus ponytails, galite sukelti būklę, vadinamą traukos alopecija, kuri yra plaukų slinkimas dėl to, kad plaukai šakniastiebiai yra sugadinti per trumpai traukdami plaukus. Taigi, jei jūs einate į žmogeliuką, laikykite jį laisvi ir žemi.

Reguliariai pjaustyti

Kadangi vienintelis realus būdas pašalinti pažeistus plaukus yra pašalinti pažeistą skyrių, reguliariai išlaikant plaukus, padės pašalinti susmulkintus galus.

Produktai geresniam dizainui

Dabar žinote, kaip rūpintis savo ilgomis kumelėmis, čia yra mūsų rekomendacijos penkioms vyrų ilgiems plaukų produktams, skirtiems aukščiausio stiliaus.

Bumble Surf purškimas

Mano draugas turi siaubingai nuostabų plaukų galvą, ir jis visada atrodo taip, lyg jis būtų paplūdimyje. Žinodamas, kad jis yra iš Melburno, jis nuo vasaros nelabai paliko jūrą, todėl ištyręs savo paslaptį sužinojau: "Bumble Surf Spray". Šis lengvas tekstūravimas purškiamas taip, kad būtų lengviau ir šiek tiek apimties. Tai beveik vienas iš geriausių rinkoje esančių produktų ir ilgą laiką.

PIRKTI

Kevin Murphy Anti GravityKevin Murphy "Anti Gravity" yra produktas, kuris daug žada, bet taip pat teikia. Ji apibrėžia bangą ilgesnius plaukus, kurie puikiai tinka garbanoms ir bangoms. Kai paspausite jį plaukų džiovintuvu, jis suteiks jums daug garsų ir laikys, kol vis tiek jausitės pakankamai minkštas, kad kažkas galėtų paleisti pirštus.

PIRKTI

"Jack Black" - "Sleek Finish" tekstūros kremas

Blogiausias dalykas, kurį galite padaryti su ilgais plaukais, yra slap jį žemyn su roko kietu geliu. Jei "Lego" ar "šalmo" išvaizda neatsiejama nuo to, ko jūs esate, rekomenduojame išbandyti "Jack Black" - "Sleek Finish Texture Cream".

Tikslus blizgesys ir tekstūra, taip pat švelnus švelninimas, šis kremas yra minkštas ir lengvas naudoti plius, nes taip pat yra sausų ar šiurkščių plaukų.

PIRKTI

"Alfaparf Precious Nature" ilgi ir tiesūs plaukai

Kitą kartą, kai kažkas rekomenduos, kad jūs naudositės plaukais, galite juoktis ir slaptai pradėti naudoti "Alfaparf Precious Nature Long & Straight Hair". Maistingasis aliejus padeda atremti drėgmę, atsipalaiduoja, todėl plaukai minkšta ir šilkine. Damos čia ateina.

PIRKTI

"Patricks" - "M1 Matte Styling Paste"

Yra laikai, kai žmogus turi būti džentelmeniu, pvz., Data, darbo pokalbis, teismų išvaizda. Tiems laikams ir daugeliui kitų, kad protingas ir rafinuotas plaukų stilius gali padėti užbaigti teigiamą pirmąjį įspūdį. "Patricks M1" suteikia ilgiems plaukams lengvą laikiklį be svorio ir gali iš karto išlipti iš lovos į lengvai valdomas spynos.

PIRKTI

Mauli ritualai

"Mauli Rituals" maitinanti "Grow Strong" plaukų aliejaus sudėtyje yra 15 stiprių ingredientų, naudojamų ajurvedos medicinoje - holistinės gydymo sistemos, sukurtos prieš tūkstančius metų Indijoje. Keli lašai šio magiško meningo padės stiprinti ilgus plaukus ir padės lengvam nakties miegui.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"