Pierce Brosnan išmoko "DILF" oro uoste. Prašome atkreipti dėmesį

Anonim

Kai esate išėjęs į pensiją 007 agentas, nėra abejonių, kad jūs pakėlėte keletą brūkšninių stilių.

Daggy tėtis, susitiko su 007 tėčiu. Penkerių metų tėvas natūraliai nepašalina to paties sporto figūros, kokį jis kadaise padarė dideliame ekrane, tačiau to reikia tikėtis - po to, kai viskas yra Liam Neesono teritorijos drovumas, jis yra 64 metų.

Brosnan atrodo lanko oro uostus gana dažnai, todėl jo pasirinkimas spintelėje dažnai patenka į "Off duty agent" komplektą su "Sunspel" marškinėliais, medvilnės kelnais, rudais zomšinių batų, rankinio bagažo ir odos austi diržais. Ir nepamirškime, kokia beicuotoji sidabrinės lapės išvaizda visada suporuojama su padoria porta keliautojų ar aviatorių.

Ir tiesa tėvo forma, Brosnano išvaizda yra gana pragmatiška. Subtilus įgulos kaklas, dėvintas pagal apykaklės marškinius, užtikrins, kad plokštumos oro kondicionierius nesinaudos šia pensijavimo šnipu. Tai gali būti ne pernelyg poliruoti stiliaus departamentas, bet tai yra taškas - Brosnan tranzito stilius šiomis dienomis yra puikus pusiausvyra tarp komforto, prieskoniais tėvas, kuris rūpinasi savo sveikata ir vis dar damnas madinga. Ar netikėk mus? Peržiūrėkite galeriją ir praneškite mums, ką jūs manote.

Jums bus sunku rasti daugelio 64 metų amžiaus žmonių, kurie gali švelniai plakti vietos oro uosto salone.

1/6

2/6

3/6

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis