Pharrell Williams rado būdą dėvėti sportinius šortai su stiliumi

Anonim

Kai kurie tai gali vadinti nelygine, bet jūs galite vadinti šį "Pharrell Williams" kitą didįjį mados pranešimą. Legendinis menininkas ir mados advokatas buvo pastebėtas, remdamasis "The Human Made" etikete, savo naujausią moteriško drabužio gabalą, ir jis nieko daugiau nebūtų unikalus. Mes kalbame "Muay Thai" šortai, žmonės.

Tiems, kurie nėra susipažinę su tradiciniu sportu, "Muay Thai" yra oficialus Tailando kovos sportas, kuris prasideda XVIII a. Pagalvokite apie tai kaip savo versiją bokso, bet su žiauriais keliais, alkūnėmis ir smūgiais leidžiama.

Šorai, kuriuos Pharrell šokinėja, tiesiogiai įkvėpia šio sporto paveldą, ant priekinio skydelio yra didžiulis Tailando motyvas, plataus elastingo juostos, lenktos pusės ir plokštės, išdėstytos ant satino drabužių šonų.

Tai ne raudonojo kilimo išvaizda, bet mes galime jums užtikrinti, kad tai tikrai vienas, kurį vyrai turės įveikti artėjančiame šiltesniais sezonais. Ar tai galėtų būti sporto šortai, nauji vyrai? Mes statome statymus ir sakome taip.

Paskola, kurią Pharrell Williams (@pharrell) bendrai naudoja 2018 m. Balandžio 11 d. 15.45 val. PDT

Remiantis tuo, kaip Phrarrell juos dėvi savo socialinės žiniasklaidos pranešimuose, jie taip pat yra gana lengva stiliaus. Čia paprastumas būdingas "Muay Thai" šortai, suporuoti su raišteliu, rūgštimi nuplauta tee ir daugybe avalynės nuo šviežių sportinių šovinių iki karinių batų.

Paskolos, kurią Pharrell Williamsas (@pharrell) dalijasi, balandžio 25 d., 2018 m., 20:11, PDT

Atidžiau patikrinusi, Pharrell, atrodo, pertvarkė šoras į labiau atsipalaidavusią lininę versiją su užpakalinėmis kišenėmis. Rezultatas - tai funkcionalus treniruoklių salė su Muay Thai paveldo dizainu, padedančia šiai tikrajai laisvalaikio estetikai.

"Pharrell Williams" ("@pharrell") bendrai paskelbta nuotrauka, pateikta 2018 m. Balandžio 29 d. 20:20 PDT

Nors jūsų treniruoklių treniruoklių salė gali būti nepriimtinas akyse (dar), tai tikrai uždirbti vietą tarp gatvių šurmulio. Ir mes visi žinome, kur eina tokius prekių ženklus kaip "Louis Vuitton", "Balenciaga" ir "Gucci".

1/3

2/3

3/3

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą