Asmens trenerio paslaptis, kad susitvarkytumėte su šia giliomis sezonas

Anonim

Jordan Ponder yra "Transform Health" įkūrėjas Sidnėjuje, Australijoje

Mes visi jaučiame jausmą ir net raudonas riebalų žmogus pradeda nerimauti.

Mūsų daugialypiai grafikai pradeda nykti, nes penki susitikimai per dieną sujungiami į nevalgius šventinius gėrimus prieš savaitgalį, kuriame vyksta renginiai, kad sunaikintų jūsų sugebėjimą aiškiai mąstyti. Dabar pakartokite šį procesą per kitas penkias savaites.

Silly Season Antics

Lengva ten, dūmtraukis

Jie nieko nepažįsta kvailu sezono metu, o jei nesame atsargūs, greičiausiai jūs galėtumėte išleisti Jėzaus gimtadienio atsigavimą po apsinuodijimo alkoholiu, susirgti, išnaudojote ar tiesiog bandėte sugriauti papildomus poros kilogramų laisvas važiavimas šiais klubais.

Būtent tada, kai viskas sunki ir sudėtinga, tampa vertinga grįžti prie pagrindų ir paklausti savęs, kas svarbu.

Jei matysite kiekvieną įvykį, tai yra svarbiausias dalykas gruodį, tai taip ir bus.

Tačiau, jei bandysite subalansuoti tai, kad paplūdimio bodas pasiruošęs su padidėjusiu darbo grafiku, tada nuspręsite, kokius įvykius eiti ir kiek jūs ketinate gerti per savaitę, taip pat rezervuokite poilsio laiką, pratybų, planavimo ir maisto gaminimas turi būti svarbesnis už šį papildomą stiklinį rožinį.

Poilsis ir pratybos yra gyvybiškai svarbus

Suteikite lifto dovaną

Darbiniai renginiai, vestuvės, popietės prie paplūdimio geriamos su draugais yra visos šio nuostabaus laiko dalis, kurią vadiname kvailais sezonas.

Tikėtina, kad mes jaučiamės spaudžiami eiti į įvykius, kurių mes nebūtinai norime, ir nereikia eiti. Jei nenorite, kad įvykiai, kurie nepadeda jums vertės, šiuo metu turi būti privalomi, jei norėtumėte atvykti į Kalėdas su kokiu nors sveikumu ir sveikumu.

Nuspręskite, kurie klausimai yra svarbūs ir kurie neatitinka prioritetų, pavyzdžiui, poilsio ir pratybų.

Kaip aktyvus žmogus mums reikia poilsio. Labai svarbu, kad kažkur savo savaitėje būtų laikas atsipalaiduoti ir papildyti.

Jei jūsų savaitgalis yra rezervuojamas, tikėtina, kad pirmadienio ryto signalizacija bus išsekusi, o savaitės pradžioje jau atsiliekate.

Pasakykite ne, užsisakykite laiką ir suprasite, kaip įkrauti vertę, kad pasiektumėte kitus prioritetus, pvz., Pratybų.

Kokie pratimai? Mes turime jums padengti. Peržiūrėkite mūsų išsamų vadovą, kad gautumėte daugiau, greičiau čia.

Nustatykite tikslų pradėti savaitę

Atgal į eilę, kareivis

Kiekvieno žmogaus tikslas turėtų būti prasideda savaitė. Sentimentali savaitės parinkimas kaip "veikimas" ir "sveikata" reiškia, kad savaitės pradžioje atsiranda jausmas.

Savaitgalio gėrimų ribos nustatymas reiškia sekantį septynerių metų jausmą ir galimybę paruošti savaitės tvarkaraštį į tą, kuris atspindi jūsų tikslus.

Sekmadienio vakaras maisto ruošimas yra labai svarbus.

Spalvinga sekmadienis po pietų ir vakaro poilsio ir tada paruošti savo savaitę maisto reiškia, kad jūs nesate iki antradienio vakarą suskaidytas nuo ne valgyti pakankamai.

Ką valgyti per kvailą sezoną

Makro savo kelią į sveikatą

Jei šiuo streso metu strategiškai galvojatės apie savo maistą, dar svarbiau, kad mes valgome maistinių medžiagų tankius maisto produktus ir suteiktume sau energiją, kai to reikia.

"Macro Bowl" (žr. Žemiau) yra paprastas receptas, kurį galima pritaikyti bet kuriuo dienos laiku.

Galima valgyti minkštu virtu kiaušiniu ir skrudinta duona pusryčiams, kaip vegetarišką pietų pasirinkimą arba vakarienę su lėta virta ėriena.

Tokie patys maistiniai patiekalai užtikrins, kad jūsų kūnas gaus pakankamai maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų šiame intensyvumo ir malonumo laikais.

Macro Bowl Serve 4

Ingredientai QTY

Salotos

liucernos daigai 30 g

Mung pupelių daigai 30 g

sniego žirnių kopūstai 30 g

quinoa 80 g

raudonieji kopūstai 100 g

morkos 100 g

burokėlė 100 g

avokadas 200 g

agurkas 100 g

Puošmena

sojos 30 ml

medus 20 ml

Tahini 20 ml

alyvuogių aliejus 30 ml

Metodas

Padažykite daigai ir virtos kinojos, kad paruoštų agurką, kapotų kopūstų ir avokadą su julienno burokėliais ir morkomis, kad sukurtumėte estetiką, su kuria esate patenkinti.

Sumaišykite padažo ingredientus mažame ramekiane ar dubenyje ir pridėkite, kiek pageidaujate.

Jei reikia, įpilkite lėtai virtos, supjaustytos mėsos arba žuvies.

Ir ten jūs turite tai. Sveikas ir patikimas maistas, kad jūsų sveikata būtų patikrinta, o jūsų kūnas perkopė visą vasarą.

Jordan Ponder yra "Transform Health" įkūrėjas Sidnėjuje, Australijoje. "Transform Health" sukurta, kad įkveptų įprastą sveikatą ir pagerintų našumą. Susisiekite su Jordanija, kad organizuotumėte konsultacijas dėl mitybos, fitneso ir gyvenimo būdo.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens