Paul Bettany įrodo, kodėl jis geriausiai apsirengęs keršytojas Kanuose

Anonim

Šiandien nebus " Avengers": "Infinity War" spoileriai, nes visa tai yra Pauliaus Bettano realaus pasaulio spinta. 46-erių metų anglų aktorius išėjo į Kanų kino festivalį kartu su savo " Solo" žvaigždės žvaigždes : "Star Wars Story", ir jis padarė tai naują pareiškimą: "Vision" yra "dapper AF".

Kai šis "Avenger" žengia iš raudono ir mėlynojo spandex, jis iš tikrųjų nori, kad ant odos būtų patogu liesti. Daug skalbinių. Pavyzdžiui, pasiimkite Bettany smėlio kostiumą. Ne tik yra visa konstrukcinė drobė, bet jis taip pat pakyla atsineštos ir atsegtos lininės mėlynos marškiniai. Jo akiniai nuo saulės? Puikiai tinka jo kišenėje. Kalbėkitės apie šilto oro detalių prognozavimą.

Ateik vakarą dėvėti, Bettany padėjo klasikinį smokingą kartu su savo vienodai stilinga žmona Jennifer Connelly.

Ir jei jums reikia daugiau įrodymų, kad Bettany yra didėjantis talentas vyrų mados žaidime, tiesiog pažvelk į jo oro uosto drabužius keliu į Kanus. Čia yra keletas gerai apgalvotų spalvų blokavimo, vykstančių čia su akiniu megztuku po pilkais žnypliais ir akmens spalvos žiupsneliais. Patalpinta pilkoji suede chukka batai išbaigia išvaizdą, o gražiai.

Jei yra vienas dalykas, kurį Bettany perėmė iš "Marvel" filmų, tai jo stoic person. Šypsokis, tu ką tik nugalėjote su stiliumi.

1/4

2/4

3/4

Įdomios Straipsniai

Ryan Reynolds įrodo, kodėl jis yra lydymo karalius

Kaip rausvai spalvoti kelnės dirbti ir žaisti be pamokos

Susipažinkite su "Pininfarina" sukurtu anglies pluošto dviračiu

50 būdų, kaip roko gėlių atspaudai neieško kaip senelės sofos