Paryžiaus mados savaitė 5 diena: Saint Laurent, Lanvin & Paul Smith

Anonim

Penktoji ir paskutinė Paryžiaus mados savaitės diena parodė kai kuriuos iš didžiausių tarptautinių ir prancūziškai išaugintų talentų vyrų mados versle.

Ir įdomu, kad šį sezoną jie išdavė parašo išvaizdą ir keletą esminių estetikų, netinkančių dalykams, kurie visada buvo.

Iš Paulo Smitho kalnų plyšio, iki Saint Laurento perkėlimo į surferinį grunge dainą, Paryžiaus mados savaitės 5 diena pasirodė net geriausiu, kad būtų galima tai padaryti vienu žingsniu geriau.

Saint Laurent

Kreipdamasis į savo pavasario kolekciją "Surf Sound", Saint-Laurent's Hedi Slimane mellowed iš savo įprastų skustuvo aštrių siluetų, o ne pertvarkyti prancūzų maison kaip vienas iš slidininkų berniukų, nirvanų grupių ir minkštųjų pankų.

"Palm-trees-at-sunset", įterptos į bombonešio švarkus iš atlaso ir plaukuotų išvaizdos, iš košmarų, pagamintos iš juodos ir baltos sportinėse sportinėse slydimo formose. Kurt Cobain buvo iš naujo įsimenamas per tartano apykaklę, apsiaustą liemenėlėmis ir pom-pom beanies, su hippy kaklaraiščių spalvos šilko versijos Ombrė atspalvių sluoksniuotų ūdomis po suede mac kailiu.

Signatoriniai leopardo piešiniai, išpūstos per bombonešius ir vasaros šilko kaklaskarius, o Saint Laurento švarkai išlaiko savo kaklo švelnumą, kad nebūtų švytėti maisono žudikai, odiniai baidariai ir paukščių siuvinėtos suvenyrinės kojinės - viena iš didžiausių mados savaitės tendencijų.

Thom Browne

"Thom Browne" sinonimas su "Geisha" surinkta "Pavasario" kolekcija. Palaikydamas savo struktūrizuotų pilkų kostiumų vyriškumą, pritaikydamas įvairius pilkos spalvos atspalvius, pasirodė puikiai išsiuvinėtos siuvinėjimai, kurie iš tolimų atstumų sudarė sniego puošnius Japonijos kraštovaizdžius, vyšnių žiedų šakos ir žydėjimas, ir balti kranai, kurie sukosi ir sukosi visoje skrydis.

Striukės buvo ilgesnės (beveik kaip makuotos paltai) atop siauresnėmis apvilktomis kelnėmis, kurios bus utilitarizuotos. Juodos spalvos, apvalios spalvos atspalviai sukūrė juodo lūpų išvaizdą, padengusį veidus, todėl modeliai buvo anoniminiai, todėl išsamūs kostiumai atrodė labiau panašūs į Rytų meno kūrinį, ypač virš medinių gta sandalų.

Y-3

Siekdama sporto ir formalaus įveikimo į kasdienį gyvenimą, Yohji Yamamoto ir "Adidas" Y-3 etiketė pavaizdavo judėjimo ir veiksmų svarbą vyrų drabužiams. "Harem jogger" kelnės sujungiamos lengvomis medvilnės tomis ar aštuonkomis šonkaulėmis, kurių sklaidumas didinamas didžiąja dalimi monochromatine spalva, kurią pakeitė makrografiniai elektriniai sūkuriai.

Storosios Bretono juostos signalizavo vasarą, bet nepavyko jausti visos prancūziškos, storosios ir horizontalios juostos ant rankogalių ar viršutinių marškinių. Viršutinė apranga - parkai, lietpalčiai ir apkarpyti bombonešiai - nebuvo tokie sklandūs, kaip įprasta, arba Yamamoto pasirinko daugiau natūralių pluoštų, tokių kaip medvilnė ir viskozė. Tuo tarpu sezono "Y-3" sijonai yra "Kyujo", techninis megztas batas su odinėmis plokštėmis, apvyniojančiomis pėdomis.

Paul Smith

Siras Paulas Smithas išsiuntė elegantišką suklastotų kostiumų kolekciją septyniasdešimties metų vasarą. Dvipusės švarkelės buvo "britų" dalykas, daugybėje siluetų; ar tai bus boxy ir apipjaustytas ar laisvas, slouchier formas. Kitur kitur vienkrūvio siuvimo metalinis kontrastas, kurio bronzinis mirktelėjimas pasikeitė tokiu pat spalvotu, kaip vandens pavidalo aliejaus vaivorykštė.

Kelnaitės svyravo nuo Saint Laurent-slim ir trumpi, įlieję ir plačiau kojos; kartais tweedy kelnių tekstūra kompensuojama pagal blizgučiai blizgučiai viršų viršuje. Priešingu atveju, saldainių spalvos blokavimas buvo tendencija, paliekant nieko nebegalima neoninių mėtos švarkų per kanalų geltonąsias kelnes. Bet palauk, kas gali pamiršti milžiniškų skruzdėlių, nuskaitydamas juodą, iki ryškių baltų džinsų.

Lanvin

"Lanvin" pavasario šou kilimo taku išsiliejusios drabužių proporcijos, sumaišytos su retro ir paskutinės pasaulio šaltiniais. Iš atidarymo išvaizdos - pailgos, išplautos polo marškinėliai, į aukšto sėdimumo, sumuštinių juosmenines kelnes su pieštukų odiniais diržais - dizaineris Alberas Elbazas ketino perdirbti tradicinius vyrų gabalus į kažką daugiau.

Spalvų paletė - tamsiai raudoni, bliuziniai, žalumynai ir abrikosai - jautė apocalyptinį prisilietimą, padidintą odos apdaila ant tranšėjos paltų per futuristinius aukštakulnius arba gladiatorių sandalus. Dystopia buvo šilko apsiaustos striukės ir jų elegantiškai nulaužtos kraštai.

Kitur penkiasdešimt marškinėliai nuogiomis atspalvėmis ir kelnais su kumeliukais atrodė į praeitį, sumaišyti su aštuoniasdešimties roko melodijomis rafinuotų odinių liemenių ir švarkų arba apipjaustytų švelniavilnių blazeriukų minkštajame tamsioje medžiagoje. Kiti kostiumai ištiesė ilgesnį striukę su trumpomis lentomis ir kontrasto dygsniavimą baltos ir odos krepšeliuose, taip pat praturtino kolekcijos praktines dailes.

Paryžiaus mados savaitės 5 dieną spustelėkite per skaidrių peržiūrą, kad pamatytumėte kilimo ir tūpimo takus.

1/55

Saint Laurent

2/55

3/55

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą