Paryžiaus mados savaitė 4 diena: "Balmain", "Dior", "Kenzo" ir "Acne Studios"

Anonim

Paryžiaus mados savaitės ketvirta diena parodė, kad dizaineriai žaidžia puošnus. Kenzo paėmė į dangų su aviacijos nuotykių ieškotojų kolekcija, įkvėpta skydamiesčio, kaip ir Balmain, kurio tyrinėtoja surinko nuorodą į žemišką funkcinį dėvėjimą su miesto švelnumu.

"Acne Studios" išbandė rūgštines keliones su grafiniais spaudiniais ir mažai blizgančiais safari kostiumais, kol "Dior" mokė "Spring" žmogų iš pamokos, kai maišant atsitiktinius daiktus ir miesto piešinius su neįtikėtinai pritaikytais kostiumais.

Balmain

Olivier Rousteing debiutinis vyrų drabužių kolekcija Balmain buvo dykumos tyrinėtojas ir miesto sporto bičiuliai melange. Pagal spalvotą smėlio rudojo, šokolado ir tamsaus įdegio Balmain premjero išvaizdą (featuring Sean O'Pry) nuo suknelių dviratininkų švarkų iki dviaukštės švarkelės su karinio aukso mygtukomis svyravo, o po jo - gatvėje užkietėjęs užkandžių rezervuaras.

Iš čia gamyklinių kišenių funkcionalumas, įmestas į striukes, susipynusias su įstumiančiomis raištimis, kūgio formos kojelėmis, laisvė, kurią kompensuoja juostelės, kurios švelnina vyriškąją formą. "Balmain" išsiuvinėtos aukso liūto galvos ar "Phoenix" paukščiai, užklupti į laisvalaikio viršutinius drabužius; "racing" švarkų liemens, pagamintos iš tigro dažytos ponio odos.

Siuvinėjimuose buvo apdailos juodos spalvos šlepetės su satino atraižomis, karštuoju kariuomenės dviašmeniu striukė su stuburo ant rankų ir apipjaustytas ceremoninis žiedas su aukso cilindrais, išdėstytais priekyje, sukrauti kaip kulkų korpusai. "Union Jack" taip pat gavo "megztiniams" funkciją - vienintelė populiariausių spalvų kolekcija.

Dior Homme

Tuo metu, kai Dior Homme sodo kelyje buvo pasodinti gražūs juodi kostiumai ir daugiau mados - mėlyni, dizaineris Kris Van Assche sutelkė dėmesį į nešiojamąjį vyriškį - tą, kuris mėgsta išplėsti savo prabangos ryškumą iš darbo vietos kostiumas ir į savaitgalį.

Elegantiškos linijos ir vyriškos bliuzo, oranžinės spalvos ir tamsiai žalios spalvos kombinacijos, geltonos ir raudonos brūkšnys. Smilkalai ir tvoros išdžiūvusios šalia kamufliažų kelnių ir apykaklių, nesudėtingai susideda iš kostiumų. Juodosios deimantinės spaudos, įdėtos ant liemenių ir tūzų, prieš satinius, erdvūs bomberiai pakeitė kostiumo striukes, išgrynindami sportinį akcentą iš tradicijų, susijusių su argyle.

Nors "Dior" iš anksto įspėjo apie pavasario "dienos apynių" akcentą, geltona mėsa iš stručio ir mandarino krokodilų bombonešio - patvirtinta gatvių apranga gali būti tokia pat elegantiška.

Acne Studios

"Acne Studios" pristatė savo parašą "švedų minimalizmas", bet su prislėgtų spalvų ir septyniasdešimties atspaudų injekcija. Įkvėptas "New York Dolls" roko grupė, "Acne" kūrybinis direktorius Jonny Johansson sukūrė vienkartinius kostiumus iš gražių rūgščių išsiliejimų su geltonais sūkuriais kartu su gamyklos kostiumėliais su juodai baltais grafiniais atspaudais - bendradarbiavimo su menininku Robin Kegel projektu.

Trikotažas buvo lengvas, plonas, tvirtas ir labai ilgas, užblokuotas per liemenes kelnes. "Mac" buvo sezoninis pasirinkimas "Spuogai" - liemens universalumas, kaip gatvės ir formalus apranga, yra pakankamai pagrįstų priežasčių, kad galėtumėte tai visiškai suprasti. Puikus paprastumas neišvengė ir nešvarumų; "Fifties" safari stiliaus pjūvis mėlynos ir juodos spalvos.

Kenzo

"Džiūsta žemė" nustato sceną "Humberto Leon" ir "Carol Lim" kelionių įkvėpto "Kenzo" kolekcijai. Plaukiojimo bėgiais nuorodos (manau, kad "traukti" spausdinami ant baltųjų tešių ir gintaro akinių megztiniai) susitiko su šilko parašiutu parkai ir drobė pagamintais katilinių kostiumai kietas baltas.

Siuvinėjimui būdingi įprasti tinkami utilitariniai kišeniniai kostiumai lengviausiose alyvose ir karinėse garstyčiose, pasteliniu geltonu numeriu su trimis ketvirčiais medvilnės kelnais. Pink rožinės spalvos apipjaustė odos plonius megztinius, o 3D trikotažo pilka arba smėlio spalva davė džemperį išvaizdą. Sandalai arba dulkių batai, užpildė rinkinį, kad būtų puikus tyrinėtojas.

Paspauskite skaidrių peržiūrą, kad parodytumėte Paryžiaus mados savaitės 4-ąją dieną.

1/52

2/52

3/52

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens