Panerai Luminor Kalifornijos 8 dienų DLC dėvi "laikrodžių" populiariausias funkcijas

Anonim

Tai visada yra įdomių naujienų, kai "Panerai" paskelbia laikrodį ir jų naujausias tendencijas tęsiasi italų prabangių laikrodžių gamintojas.

Sveikiname "Panerai Luminor California 8 Days DLC 44mm PAM00779", laikrodį, kuris apima visas "Officine Panerai" labiausiai apibrėžtas (ir ieškomas) savybes ir įkelia jį į vyrišką gabalą, kuris išsiskiria į bet kurį riešą.

PAM0079 pasižymi žymiu 44 mm Luminor korpusu, apdirbtu iš DLC (Diamond Like Carbon) padengto titano, kad būtų užtikrintas maksimalus tvirtumas ir atsparumas įbrėžimams, nepakenkiant lengvumui. Tai taip pat apima privalomą tilto svirties prietaisą. "Kalifornijos" rinkimo aspektas yra kilęs iš laikrodžių kariuomenės šaknų, todėl dalykai yra labai švarūs, atliekant tik valandų ir minučių funkciją suporuotas su arabų ir romėnų skaičių žymenimis ir termiškai mėlynos rankos. Kiti atviri susitikimai apima "Panerai" vidinį "Caliber P.5000" mechaninį judėjimą, kuris suteikia didžiulį 8 dienų galios rezervą.

REALTED: " Panerai" atidaro "First Australia Boutique" Melbourne

Neapdorotas rudos odos dirželis puikiai blizdo daiktus su kontrastiniu smėlio spalvos siūlu ir "OP" logotipu. Taip pat yra papildomos juodos guminės dirželio, įtrauktos į dėžę, jei jūsų pasaulietiškos pramogos apima šiek tiek nardymo - užduotis, kurią "Panerai" pasiekia 300 metrų atsparumas vandeniui.

Tačiau labiausiai patrauklių naujienų tikriausiai yra laikrodis, kurio kaina siekia 7 900 eurų - tai didelis ankstesnio "Panerai" spaudai sumažinimas, kuris nešioja daug panašių savybių, bet mažėja keliems tūkstančiams eurų.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai