"Online Watch" parduotuvės įvertina jūsų puikų prabangų laikrodį

Anonim

Jie sako, kad žinios yra jūsų geriausias ginklas ir todėl reikia žinoti geriausius laikrodžių mažmenininkus, dominuojančius internetinėje rinkoje. Nuo šveicariškos prabangos iki įperkamo iki iš anksto mylėtojo, tai yra jūsų vadovas, kaip rasti tinkamą laikrodį internete, visiškai ramiai.

Chrono24

"Chrono24", įsikūrusi Karlsruhe, Vokietija, yra viena iš labiausiai pasaulyje žinomų internetinių laikrodžių mažmenininkų, kurie 2003 m. Įstojo į rinką. Jų paslaugos kyla iš daugiau kaip 10 000 profesionalių prekybininkų ir privačių pardavėjų iš daugiau nei 90 šalių, kuriose yra daugiau kaip 300 000 laikrodžių pasiūlyti bet kuriuo metu. Prekiniai ženklai yra Rolex, Omega, IWC, Breitling, Patek Philippe, Audemars Piguet, Panerai, TAG Heuer, Tudor, Cartier ir Montblanc.

Autentiškumą garantuoja "Chrono24" pirkėjų apsaugos programa, kurią sudaro daugiau kaip 2 000 ekranuotų prekiautojų, kurie yra vertinami įmonės viduje, kol jie gali parduoti savo svetainėje. Taip pat yra garantijų, pvz., Individualizuotas palaikymas po pardavimo. Dėl tolesnės ramybės "Chrono24" neleidžia parduoti kopijų ar klastočių, o visiems prekiautojams reikia ištirti laikrodžio autentiškumą ir pateikti visus žinomus pakeitimus, kiek įmanoma išsamiau aprašant prekės aprašymą prieš parduodant.

Visi užsakymai per "Chrono24" yra visiškai apdrausti ir pateikiami stebėjimo ID. Svetainė yra visiškai optimizuota tarptautinei pirkėjų ir pardavėjų rinkai, turinys pateikiamas 22 kalbomis.

PARDUOTUVĖ CHRONO24

P. Porter

Dar viena svarbi vyrų prabangios mados erdvės žaidėja - tai apdovanotas MR PORTER pasveikinimas iš Jungtinės Karalystės. Be aukščiausios klasės vyrų, jie taip pat siūlo daugybę naujausių laikrodžių iš tokių prekių ženklų kaip Breitling, Bremont, IWC, Jaeger-LeCoultre, "Panerai", "Piaget" ir "TAG Heuer" tiesiog įvardija keletą. Jos laikrodžių tarnyba teikia greitą pristatymą į 170 šalių, teikiančių tą pačią dieną paslaugas Londone ir Niujorke.

Tai dar labiau sustiprina jų laikrodžio autentiškumo garantija, kurią sudaro įgaliotas mažmeninės prekybos partneris kiekvienam jų turinčiam prekės ženklui. Jų įdomus laikrodžių turinys, suporuotas su jų pasirinkimu, leidžia MR PORTER reguliariai pasiūlyti išskirtinius laikrodžius ir riboto leidimo modelius, kurie yra prieinami tik per juos. Pristatymas tuo tarpu yra apdraustas ir stebimas, kol jis pasiekia jūsų slenkstį, ir pirkėjai gali pasiūlyti pasirašyti paketą atvykus.

"MR PORTER" taip pat turi 24/7 tarnybą, jei turėtų būti pateikiami klausimai po pardavimo. Jų "Aftercare" paslauga taip pat apima penkerių metų garantiją dėl visų darbo dalių ir gamybos defektų.

PARDUOTUVĖ MR PORTERAS

Hodinkee

Jūs pažįstate dienoraštį, dabar žinote parduotuvę. Tai buvo tik laiko klausimas, kol labiausiai gerbiamas internetinis laikraščių leidinys atvėrė savo parduotuvę. Kaip ir MR PORTER, "Hodinkee" yra įgaliotas laikrodžių parduotuvių gamintojas. Tai apima gerą šveicariškų, vokiečių ir japonų pavadinimų, tokių kaip "Grand Seiko", "NOMOS", "TAG Heuer" ir "Vacheron Constantin", pavadinimus. Leidinys buvo įkurtas 2008 m. Niujorke ir įgijo norą laikyti produktus, kurie yra suprojektuoti detaliai, sukomplektuoti atsargiai ir pastatyti taip, kad būtų laikomi. Kaip ir dauguma didelės vertės prekių, parduodamų internete, "Hodinkee" siūlo draudimą kiekvienam laikrodžiui, siunčiamam adresu bet kurioje pasaulio vietoje. Jie taip pat siūlo nemokamas pajamas ir mainus per 7 dienas nuo pirkimo.

PARDUOTUVĖ HODINKEE

Jomashop

Kitas gerbiamas internetinis laikrodžių mažmenininkas iš Niujorko yra "Jomashop". Šie vaikinai buvo maždaug nuo 1987 m. Ir specializuojasi didmeninėje prekyboje baudos prabangos prekių, įskaitant laikrodžius labiausiai konkurencingomis kainomis. Jų asortimentą sudaro nauji ir jau turimi laikrodžiai iš kai kurių labiausiai gerbiamų laikrodininkių, tokių kaip "Baume & Mercier", "Panerai", "Cartier", "Rolex", "TAG Heuer", "Tissot" ir kt. Jų autentiškumo programa užtikrina, kad visi nauji ir nenuoseklūs daiktai būtų garantuoti autentiškumu įsigyjant įgaliotus platintojus ir platintojus. Taigi visi nauji modeliai yra su originaliais gamintojo serijiniais numeriais kartu su 1-5 metų garantijos programa. Visi siunčiami daiktai taip pat yra visiškai apdrausti.

PARDUOTUVĖ JOMASHOP

Autentiški laikrodžiai

Autentiški laikrodžiai jau buvo nuo 1979 m., O tai aiškiai atsispindi svetainės dizaino sudėtyje. Anekdotai, mes nenorime sakyti, kad jie nesiima darbo. Šeimos verslas pradėjo gyventi kaip įgaliotas laikrodžių ir juvelyrinių dirbtuvių prekybininkas, kol jie persikėlė į internetą ir įsteigė biurą pietų Kalifornijoje.

Iš ten jie siūlo keletą pasaulyje labiausiai ieškomų šveicariškų laikrodžių labai konkurencingomis kainomis kartu su tuo pačiu paslaugų lygiu, kurį jie teikia nuo 70-ųjų. Tiesą sakant, visi čia parduodami laikrodžiai yra visiškai nauji ir 100 proc. Autentiški. Tikėtis tokių pavadinimų kaip TAG Heuer, Breitling, OMEGA, Rolex, MontBlanc, Panerai ir dar daugiau. Visi laikrodžiai, pervežami tranzitu, yra visiškai apdrausti pasirinktose šalyse, todėl patikrinkite klientų aptarnavimą prieš ištraukdami trigerį.

PARDUOTUVĖS AUTENTIŠKIEJI ŽEMĖLAPIAI

Juros laikrodžiai

Prisijunkite prie JK neįprasto prabangių laikrodžių mažmenininkų - "Jura Watches". Šie vaikinai turi skirtumo tašką, nors jie turi 7 esamų plytų ir skiedinių parduotuvių, kurie pateikiami kartu su savo elektroninės komercijos svetainėmis - visi jie yra įgalioti prekiautojai prekių ženklams, kuriuos jie tiekia. Šeimos operacija palaiko partnerystes su tokiais prekių ženklais kaip Breitling, Grand Seiko, TAG Heuer, Longines, Oris ir Bremont. Jie taip pat prižiūri labiau prieinamą rinkos pabaigą su tokiais pavadinimais kaip "Junghans", "G-Shock", "Victorinox" ir "Daniel Wellington".

Jie taip pat siūlo įdomius pasiūlymus, tokius kaip nemokamas laikrodžio pūstuvas, kurio užsakymai viršija 1000 svarų arba paslauga, kurią pirkėjai numato savo riešo matmenis, kad žiūrėti būtų iš anksto suderinta prieš atvykstant į jūsų slenkstį. Laivybos departamente Jura gali pasiūlyti pristatyti kitą dieną JK. Tarptautiniams pirkėjams taip pat galima įsigyti "Jura" dėka visame pasaulyje teikiamos pervežimo paslaugos pagal visus užsakymus.

PARDUOTUVĖ "JURA" ŽEMĖLAPIAI

Bobo laikrodžiai

"Bob's Watches" yra vienas iš didžiausių ir labiausiai patikimų vardų prestižinėje prabangiosios žiūrėti žaidime. Jie pradėjo prekiauti 1999 m. Ir nuo to laiko sukūrė "Rolex" specializuotą inventorių, tačiau jie taip pat tvarko laikrodžių gamintojai, tokius kaip "Patek Philippe", "Panerai" ir "Cartier". Nesvarbu, ar jūs perkate ar parduodate aukštos klasės laikrodį, "Bob" turi žinių ir patirties, kad tai atliktų. Visi "Rolex" laikrodžiai, siūlomi Kalifornijos svetainėje, yra autentiški, tuo tarpu tarptautinė laivyba yra prieinama. Būtinai patikrinkite mokesčius, taigi nėra jokių nemalonių staigmenų.

PARDUOTUVĖS BOBO ŽEMĖLAPIAI

Farfetch

"Farfetch", pradėdamas gyventi kaip internetinis mados turinys 2008 m. Iš Jungtinės Karalystės, greitai užsispyrė save kaip prabangios mažmeninės prekybos tinklą. Pasižiūrėkite į savo laikrodžių sekciją ir pasimatysite nedideliu, bet kruopščiai paruoštu laikrodžių pasirinkimu iš daugybės šveicarų pavadinimų kartu su dizainerių etiketėmis. Pagalvokite viską nuo Bell & Ross į Gucci į G-Shock iki Ulysse Nardin.

Svetainė taip pat intuityviai paskirstė laikrodžius pagal lenktynes, nardymą, aviaciją ir dizainerį, kad būtų lengviau naršyti. Kainos gali svyruoti nuo kelių šimtų Danieliui Wellingtonui iki kelis tūkstančius "Zenith", taigi jūsų geriausias pasirinkimas yra patobulinti svetainę patys, kad galėtumėte pamatyti, ko jūs sekate. "Farfetch" siūlo tarptautinę pervežimą per UPS standartą arba DHL Express.

PARDUOTUVĖ "FARFETCH"

Selfridges

Jūs juos pažinsite kaip aukščiausios klasės universalines parduotuves Jungtinėje Karalystėje, bet tai, ko jūs, tikriausiai, nežinojote, - tai, kad Selfridges taip pat parduoda keletą kruvinų puikių laikrodžių internete. Jų asortimentą sudaro prabangūs ir madingi gaminiai iš prekių ženklų, tokių kaip Baume & Mercier, Bell & Ross, Blancpain, Bremont, Cartier, IWC, Hublot, Jugnhans, TAG Heuer, Zenith ir Apple.

Tarptautinė laivyba yra aptarnaujama ir klientai gali stebėti savo užsakymą naudodami savo vartotojo paskyrą. Selfridges taip pat gali siųsti savo paketą atnaujinimus savo telefone per tekstą, kad tiksliai žinotumėte, kada jis atvyks.

PARDUOTUVĖS SELFRIDŽIAI

Harrodsas

"Harrods" ne tik parduoda laikrodžius, jie moko klientus viskuo, nuo stiliaus iki komplikacijų, kad užtikrintų, jog jūs pasirinksite tobulą kūrinį, kuris atitiktų jūsų gyvenimo būdą. Venture online ir jūs galėsite pajusti prekių ženklus, pavyzdžiui, Breitling, Cartier, Jaeger-LeCoultre, Montblanc, Hublot ir TAG Heuer.

"Harrods" pavadinimui nereikia įvesti, bet jei nežinojo, tai yra viena iš labiausiai žinomų prabangių universalų parduotuvių Didžiojoje Britanijoje, kuri buvo įkurta 1834 metais. Jų plytų ir skiedinio parduotuvėje yra puiki žiūronų salė, todėl galite būti tikri, kad viskas, ką jie parduoda internete, yra 100% nauja ir autentiška. Pristatymas yra prieinamas tarptautiniams klientams.

PARDUOTUVĖS

Goldsmith's

Čia nėra Britanijos nenumatytų situacijų stygiaus, o Goldsmith yra dar vienas vertas paminėjimas, kad jis būtų įtrauktas į internetinių laikrodžių mažmenininkų sąrašą. "Goldsmith", įsikūrusi Anglijoje, yra oficialus "Rolex" mažmenininkas, tačiau jie siūlo daug daugiau nei tai. Nauji laikrodžiai, prabangūs laikrodžiai, dizainerio laikrodžiai, išskirtiniai leidimai, iš anksto priklausantys, protingi laikrodžiai; Tu jį pavadinsi ir "Goldsmith's" greičiausiai jį parduos.

Jų prekės ženklo portfelis apima didelius bilietų pavadinimus, tokius kaip Omega, IWC, Cartier, Zenith, Breitling, Bremont, Nomos, TAG Heuer, Tudor ir daug daugiau. Taip pat yra ir ramybė, nes "Goldsmith's" yra Didžiosios Britanijos įgaliotas prabangos laikrodžių ir šveicariškų laikrodžių mažmenininkas.

PARDUOTUVĖ "GOLDSMITH'S"

Saks Fifth Avenue

Žingsnis į vieną iš Niujorko geriausių prabangių universalinių parduotuvių, nereikia išvykti į Niujorką. "Saks Fifth Avenue" žiūri į internetą ir galite tikėtis prekių ženklų, tokių kaip "Alpina", "Baume & Mercier", "Longines", "Tissot" ir "Victorinox".

Tarptautinis krovinių gabenimas taip pat yra vėjas dabar, nes kainos nurodytos jūsų vietine valiuta ir visi muitai ir mokesčiai, automatiškai apskaičiuojami kasoje. Klientai gali pasirinkti iš standartinių (7-14 dienų) arba greitojo pristatymo (5-9 dienų).

PARDUOTUVĖ SAVAIP penktą vietą

Neimanas Marcusas

"Saks" yra dar viena Amerikos prabangių universalinė parduotuvė Neimanas Marcusas. Šie vaikinai yra "Dallas", Teksaso valstijoje, ir siūlo ribotą, tačiau išsiskiriančią laiko juostą internetiniams klientams. Kainos gali būti parodomos vietine valiuta, o mokesčiai ir mokesčiai apskaičiuojami jums atsiskaitymo metu. Suporuotas su mažomis tarptautinėmis gabenimo normomis ir Neimanas Marcusas gali būti jūsų bilietas į blizgus naujas apyrankes.

Jų inventorius yra daugiau dizainerio dėmesio su prekės ženklų, tokių kaip "Bvlgari", "Chopard", "Franck Muller", "Hermes" ir "Piaget".

PARDUOTUVĖ NEIMAN MARCUS

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai