OMEGA Rocks Denim už naujausią Railmaster išleidimą

Anonim

Vienu metu džinsas buvo svarbiausia darbo apranga iš mėlynos apykaklės kartos. Ne šiandien. Šveicarijos prabangių laikrodžių gamintojas "OMEGA" paėmė klasikinį audinį ir pertvarkė jį į savo vienodai klasikinį "Railmaster" laikrodį.

Dėl savo anti-magnetinių savybių pirmą kartą 1957 m. Buvo užuomazgotas geležinkelio darbininkams, "Railmaster" buvo labiausiai mėgstamas jo laiko momentas. Šiandien ji buvo prisipildyta 40 mm nerūdijančio plieno gamyboje, ant kurios dirželis buvo pritvirtintas prie tekstilės džinsinio lipduko. Šiuolaikinio dizaino paskyrimai apima unikalų kūginį karūną, mėlyną džinsinį šabloną, šešiakampį dialą, raudoną "Railmaster" logotipą, kurį įkvėpė dygsniuojantys džinsai ir aukščiau paminėtas džinsinis NATO diržas su kontrastingomis balto dygsnio ir rudos odos kilpomis.

Piktoje viduje laikrodis atskleidžia "OMEGA" patvirtintą "Axial Master Chronometer Caliber 8806", magnetiškai ekranuotą judesį, kuris yra 15 kartų atsparesnis magnetiniam trukdžiui nei originalas. Natūralu, kad Šveicarijos federalinis metrologijos institutas (METAS) yra sertifikuotas aukščiausiu pramonės šakos standartu.

Laikrodis yra poliruotas su įbrėžimams atspariu safyro kristaliniu kupolu su neatspindinčiomis procedūromis, kad būtų tinkamas kasdieniniam dėvėjimui.

Jokios oficialios Australijos kainos nebuvo pateiktos, tačiau "OMEGA" džinsinio "Railmaster" su NATO diržo mažmenine prekyba už 4900 JAV dolerių, o plieno apyrankių versija maždaug 5 000 JAV dolerių.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas