OMEGA išleido nuostabų Superhero laikrodį, bet jūs negalite turėti jo, nes jis parduotas per 2 valandas

Anonim

Įgyti išskirtinius laikrodžius gali būti netvarus žaidimas. Vienos nakties Šveicarijos prabangių laikrodžių gamintojas "OMEGA" išleido antrą laikrodį iš savo populiarios populiarios "#SpeedyTuesday" kampanijos - koncepcijos, kuri leidžia interneto klientams iš viso pasaulio įsigyti išskirtinį "Speedmaster" kūrinį, kurį galima įsigyti tik per savo @OMEGA "Instagram" kanalą.

Tai protinga rinkodara, bet ji taip pat paremta damn bauda laikrodis, ir jei jums reikia įrodyti, kaip visi 2, 012 vienetų parduodami per mažiau nei dvi valandas garsą?

Tai greičiau, nei jums reikia statyti vienkamzdį IKEA išmatą. Garbingas kaltininkas buvo OMEGA "Speedmaster Limited Edition 42mm" Ultraman ", kuris išnaudojo savo paskirstymą maždaug per 1 valandą, 53 minutes ir 17 sekundžių.

Didžiulė apyrankės dalis yra pagyrimas tituliniam Japonijos superhero personažui, vadinamam Ultramanui, kuris 1960 m. Pabaigoje valdė aukščiausią televizijos ekraną. Pagalvokite apie jį kaip "Kaijo" milžiniško pabaisinio žanro steigėją kartu su piktogramomis, tokiomis kaip "Godzilla".

Laikrodis įkvepia iš šio kičo charakterio, tuo pačiu suporuojant jį su autentiškais kosmoso kelionių įgaliojimais, kurie buvo pasiskolinti iš "OMEGA" 1967 m. "Moonwatch" - taip pat žinomas kaip pirmasis mėnulio laikrodis.

Laikrodžių panašumai apima tuos pačius matmenis ir spalvingą oranžinę spalvą. Ši spalvota tema taip pat apima juodą ir oranžinį rėmelį, sumontuotą anoduotu aliuminiu. 42 mm nerūdijančio plieno korpuse yra OMEGA 1861 m. Kalibro judėjimas, kuris numato valandų ir minučių funkcijas kartu su trimis chronografų skaitikliais. Kontrastas yra akivaizdus dėka juodos ir oranžinės spalvos rinkimo su smulkiu brūkšniu ir senais sumuštiniais sklypais.

Vienas Velykinis kiaušinis, kurį reikia atkreipti dėmesį, yra minutė subdialas 3 val., Kuriam būdingos pirmosios 3 minutės, išrinktos oranžinės spalvos, o tai reiškia "Ultramaną", kuris per 3 minutes galėjo likti superheroidiniame režime. Taip pat yra paslėptas herojaus siluetas sekundžių subdiale 9 val., Kuris atskleidžiamas specialiu įrankiu, kuris ateina su laikrodžiu. Šis įrankis yra modeliuojamas "Ultraman" "Beta-kapsule", kuris yra su UV lempa, kad atvaizduotų motyvą, kai jis buvo apšviestas dial.

Apvalkalai puikiai yra 48 valandų galios rezervas, 50 metrų atsparumas vandeniui, NASA graviravimas ant pakabos ir juodos ir oranžinės NATO dirželis šalia atsarginės juodos odos diržo. Tie laimingi, kad galėtų išlaikyti jį saugiai vėsioje šešiakampio dėžėje, kuri yra duoklė futbolo stalo, naudojamos Ultraman's Monster Attack Team.

OMEGA Speedy antradienis 2 "Ultraman" parduodamas už 7 100 JAV dolerių, ir mes galime tik aprašyti, kaip mes jaučiausi apie naujienas per Ultraman GIF serijas.

Kai buvo paskelbtas laikrodis

Kai laikrodis nusipirks.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"