"Off-White" Virgilas Ablohas yra "Louis Vuitton" meno meno vadovas

Anonim

Šiandien pasaulinės mados scenos naujienos su LVMH praneša, kad "Off-White" dizaineris Virgilas Ablohas atėjo į laivą kaip "Louis Vuitton" meno meno meno vadovas.

"Abloh" ir jo "Off-White" prekės ženklas yra gatvės aprangos scenoje pasaulinė jėga, tačiau iki šiol amerikiečių dizaineris tapo Kanye West kūrybos direktoriumi. Jis neseniai išleido keletą bendradarbiavimo kojinių su "Nike", kurie jau tapo viena iš labiausiai ieškomų po kicks pasaulyje šiandien.

Nors pastaraisiais mėnesiais "Abloh" atvykimas į "Louis Vuitton" buvo gandas, tai yra žvaigždžių palikimas, kurį jis perimtų iš pirmtako Kim Joneso, kuris bus įdomiausias dalykas. "Jonesas" buvo "Louis Vuitton x Supreme" magistro, kuris suprato, kad prabangus Europos prekės ženklas įgauna pelningą naują rinką.

Ar gali Abloh atkurti tokį patį hype, pridėdamas savo "Off-White" magijos jutiklį? Tik laikas parodys.

"Aš jaučiuosi pagyvėjęs. Ši proga suprasti, ką paskatins kitas dizaino ir prabangos skyrius, kad prekės ženklas, kuris atspindi prabangos viršūnę, visada buvo mano didžiausių svajonių tikslas. Ir parodyti jaunesnei kartai, kad niekas negali atrodyti tokioje pozicijoje, yra fantastiškai moderni dvasia, į kurią pradėti ", - teigė Ablohas.

Pranešimas, kurį "@virgilabloh" pasidalija 2018 m. Kovo 25 d., 9.43 val. PDT

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas