NYFW gatvės stilius yra ženklas, apie kurį šitą žiemą turėsite

Anonim

Niujorkas, Niujorkas, tai miesto pragaras. Tai ypač pasakytina tuo metu, kai NYFW 2018 su šiuo metu vyksta su kai kuriomis geriausiomis moteriško stiliaus temomis pasaulyje.

Nors formulė yra ta pati, Niujorko pasirodymas labai skiriasi, kai kalbama apie nešiojamą estetiką. Amerikiečiai linkę palikti už Pitti Uomo viršūnių viršūnių pompą už gabalus, kurie yra šiek tiek labiau dinamiški ir nervingesni.

Nors dideli vardai, tokie kaip Tomas Fordas ir Aleksandras Vangas, vadovaujasi įžeminimo takais, tikrasis vartotojų mados talentas dažniausiai patenka į gatves. Mūsų pasirinkimas iš Niujorko pasėlių mato trigubo džinsinio (taip, tai yra trys džinsinio audinio vienos išvaizdos) novatoriškumą, kerta linijas su labai šlifuotomis detalėmis, vėjo juostelių integravimą, tradicines apatines dangas šviežiose atspalvių juostose ir daugiau geometrinių modelių, nei jūs galite pūsti transportuotojas ne.

Pragaras, net "bum bag", atrodo, grįžo į pagrindinę madą. Bet pakankamai pokalbio. Paspauskite galeriją, kad pamatytumėte kai kuriuos šio sezono geriausius žmonėms skirtus gatves.

1/13

2/13

3/13

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]